Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, panther_512 είπε

Και μόλις το ξεκίνησα εχθές, αργά το βράδυ.

Στα 10 λεπτά που έπαιξα πρίν με πάρει ο ύπνος από την κούραση της ημέρας, φάνηκε εντυπωσιακά mindfucked η υπόθεση.

Βλέπω η διάρκεια του παιχνιδιού είναι μόλις 16 ώρες, οπότε σε (16ώρες/10 λεπτά gaming χρόνος την ημέρα) = 3 μήνες περίπου, θα σας πώ τις τελικές μου εντυπώσεις.

Επειδη εγω το απολαυσα full price στο ps5 περσι... Εχω να πω οτι ειναι απο τα αγαπημενα μου παιχνιδια all time. Και γαμω το setting με ωραια υποθεση και ομορφα στημενο κοσμο. Απολαυστε το

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
1 hour ago, panther_512 said:

Και μόλις το ξεκίνησα εχθές, αργά το βράδυ.

Στα 10 λεπτά που έπαιξα πρίν με πάρει ο ύπνος από την κούραση της ημέρας, φάνηκε εντυπωσιακά mindfucked η υπόθεση.

Βλέπω η διάρκεια του παιχνιδιού είναι μόλις 16 ώρες, οπότε σε (16ώρες/10 λεπτά gaming χρόνος την ημέρα) = 3 μήνες περίπου, θα σας πώ τις τελικές μου εντυπώσεις.

Τι 10 λεπτά gaming την μέρα βρε αργόσχολε, που βρίσκεις τόσο χρόνο με δουλειά και οικογένεια;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, panther_512 είπε

Και μόλις το ξεκίνησα εχθές, αργά το βράδυ.

Στα 10 λεπτά που έπαιξα πρίν με πάρει ο ύπνος από την κούραση της ημέρας, φάνηκε εντυπωσιακά mindfucked η υπόθεση.

Βλέπω η διάρκεια του παιχνιδιού είναι μόλις 16 ώρες, οπότε σε (16ώρες/10 λεπτά gaming χρόνος την ημέρα) = 3 μήνες περίπου, θα σας πώ τις τελικές μου εντυπώσεις.

Έχεις addictive personality απ'ότι βλέπω. Πρόσεχε μην πέσεις στα βαριά στο μέλλον. 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, Tetrabitos είπε

Έχεις addictive personality απ'ότι βλέπω. Πρόσεχε μην πέσεις στα βαριά στο μέλλον. 😄

Έληξε η συνδρομή στο Game pass Ultimate αυτό το μήνα και το έκανα ήδη extent μέχρι το 2025.

Του δίνω και καταλαβαίνει (του video gaming). Άπειρα λεπτά gaming κάθε μέρα. Χρειάζεσαι 2 χέρια για να τα μετρήσεις.

Επεξ/σία από panther_512
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, teohokage είπε

βγήκε και καινούργιο update με αρκετές αλλαγές

https://www.google.com/amp/s/news.xbox.com/en-us/2022/09/21/xbox-september-update-rolls-out-today/amp/

Απορούσα γιατί δεν υπήρχε η δυνατότητα να αλλάζει το χρώμα του x στο controller. Μόνο στο steam είχα βρει αυτή τη δυνατότητα και πραγματικά φαίνεται πολύ πιο ωραίο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειδα κανεις να μιλαει για το scorn... Ειδα λοιπον απο χθες streams της πρωτης ωρας περιπου του παιχνιδιου. 

Απο την πρωτη στιγμη που το χα δει πριν αρκετα χρονια ειχα την εντυπωση οτι θα ηταν ενα horror παιχνιδι αναμεικτο με fps στοιχεια. Εξαλλου και τα περισσοτερα βιντεο εδειχναν κυριως gunplay. 

Τωρα που το ειδα λοιπον, φαινεται πολυ διαφορετικο. Η πρωτη ωρα τουλαχιστον δινει πολυ μεγαλη εμφαση σε puzzle solving, τα περισσοτερα απο τα οποια εχουν να κανουν με το να χειριζεσαι εξωγηινα μηχανηματα, διακοπτες κτλ.. 

Εμενα μου αρεσουν πολυ αυτου του ειδους παιχνιδια βεβαια αλλα για τον πολυ κοσμο προβλεπω να το παραταει στο μισαωρο.. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατοχος ps5 εδω,πραγματικα το scorn το ζηλευω ειναι ακριβως αυτο που θα ηθελα να παιξω.Απ'οτι ειδα ειναι timed exclusive οποτε λογικα θα βγει και σε εμας και ειδα οτι βγαινει μονο digital αρα θα βγει κ κανενα ωραιο steelbook οταν βγει retail.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/9/2022 στις 4:14 ΜΜ, Lobo10 είπε

FB_IMG_1663938718367.jpg

Τελικά ήταν απλά ένα skin:

"Update 3:45PM ET: Per David Perez, the head of communications for gaming at Logitech, the simplest answer is the correct one — he says they simply wrapped that Xbox Series X."

https://www.theverge.com/2022/9/23/23368202/microsoft-xbox-series-x-white-model-logitech-ad

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, music_lover είπε

Ελπίζω να είναι αντίστοιχα καλό ή και καλύτερο απ' το πρώτο. Σε OLED με HDR θα δείχνει φοβερό πάντως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, music_lover είπε

18 ώρες χωρίς φίλλερ, πάει για υποψήφιο παιχνίδι χρονιάς αν κρατήσουν την ποιότητα του πρώτου!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...