Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά το family πλάνο για gamepass δεν συμφέρει, ζητάνε 22 ευρώ το μήνα, αν το κάνεις διά 5(Τόσα accounts κάνει share) βγαίνει 4.4 ευρώ στον καθένα. 4.4 * 12 = 52,8 το χρόνο ενώ μπορεί να έχει ο καθένας τη δικιά του συνδρομή με 38 ευρώ(12 month Gold Brazil + 1 ευρώ ενεργοποίηση).

Τώρα αν κάποιος έχει θέμα με το VPN, ok..

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Καλά το family πλάνο για gamepass δεν συμφέρει, ζητάνε 22 ευρώ το μήνα, αν το κάνεις διά 5(Τόσα accounts κάνει share) βγαίνει 4.4 ευρώ στον καθένα. 4.4 * 12 = 52,8 το χρόνο ενώ μπορεί να έχει ο καθένας τη δικιά του συνδρομή με 38 ευρώ(12 month Gold Brazil + 1 ευρώ ενεργοποίηση).

Τώρα αν κάποιος έχει θέμα με το VPN, ok..

Ναι όμως οι πολλοί δεν μπαίνουν σε φόρα τεχνολογίας και δεν ξέρουν τα κόλπα εδώ εγώ τα τρία πρώτα χρόνια δεν είχα κάνει κανένα κόλπο και εντέλει ούτε πριν κάτι μήνες πήγα για μπραζίλ πήγα στη λύση eneba με Europe κάρτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Choutas είπε

Ναι όμως οι πολλοί δεν μπαίνουν σε φόρα τεχνολογίας και δεν ξέρουν τα κόλπα εδώ εγώ τα τρία πρώτα χρόνια δεν είχα κάνει κανένα κόλπο και εντέλει ούτε πριν κάτι μήνες πήγα για μπραζίλ πήγα στη λύση eneba με Europe κάρτες.

Εγώ απλά το γράφω για όσους θέλουν να ασχοληθούν και είναι κυριολεκτικά πολύ εύκολη η διαδικασία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Εγώ απλά το γράφω για όσους θέλουν να ασχοληθούν και είναι κυριολεκτικά πολύ εύκολη η διαδικασία. 

Καλά κάνεις δεν το συζητώ απλά καλό είναι να υπάρχει και αυτό για τους ανθρώπους που δεν ψάχνονται καθόλου. Ήδη η διαμοίραση συνδρομής έχει γίνει νόρμα παγκοσμίως. Αυτό που γίνεται με Netflix, Disney Plus κατά πάσα πιθανότητα θα είναι το απολύτως φυσιολογικό για οποιαδήποτε συνδρομή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Καλά το family πλάνο για gamepass δεν συμφέρει, ζητάνε 22 ευρώ το μήνα, αν το κάνεις διά 5(Τόσα accounts κάνει share) βγαίνει 4.4 ευρώ στον καθένα. 4.4 * 12 = 52,8 το χρόνο ενώ μπορεί να έχει ο καθένας τη δικιά του συνδρομή με 38 ευρώ(12 month Gold Brazil + 1 ευρώ ενεργοποίηση).

Τώρα αν κάποιος έχει θέμα με το VPN, ok..

Αυτα φανταζομαι θα κοπούν κάποια στιγμή, και λογικό είναι. Το family plan συμφέρει πάρα πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, chn-cynic είπε

Αυτα φανταζομαι θα κοπούν κάποια στιγμή, και λογικό είναι. Το family plan συμφέρει πάρα πολύ!

Σίγουρα γίνονται με την ανοχή της M$ απλά την ενδιαφέρει να έχει όσο περισσότερους συνδρομητές γίνεται κι ας είναι με λαμογιά κάποιοι.

Κατά τα άλλα ναι, το family plan συμφέρει για όποιον δεν θέλει τέτοια ''μπερδέματα'', μοιράζεται τη συνδρομή διά 5 και βγαίνει 4.4 ευρώ στον καθένα το μήνα.

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Choutas είπε

και εντέλει ούτε πριν κάτι μήνες πήγα για μπραζίλ πήγα στη λύση eneba με Europe κάρτες.

Κι εγώ ενω γνώριζα τη μέθοδο Brazil-VPN πήγα στην Ευρωπαϊκή λυση πολύ απλα γιατί σε βάθος τριετίας η διάφορα είναι τρίχες...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά έλεος ποια με αυτά τα remake/remasters.

Έχω βαρεθεί οι εταιρίες να κερδίζουν διπλά και τριπλά από το ιδιο παιχνίδι ακριβώς απλά γιατί του κάνουν ένα μικρο ρετουσάρισμα είτε σε ανάλυση, είτε σε γραφικα.

Και το κακό είναι ότι συνήθως τα πουλάνε πάλι σε φουλ τιμή.

Αντί να κάτσουν να σκεφτούν και να φτιάξουν εντελώς νέα παιχνίδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.trueachievements.com/n51116/goldeneye-007-free-rare-replay

GoldenEye 007 is free for Rare Replay digital owners

 
Rare finally announced that GoldenEye 007 is coming to Xbox Series X|S, Xbox One, and Xbox Game Pass soon.
 
 
Και κάπου πήρε το μάτι μου ότι το online multiplayer θα είναι μόνο για το Nintendo switch πάντως.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, lkv100 είπε

https://www.trueachievements.com/n51116/goldeneye-007-free-rare-replay

GoldenEye 007 is free for Rare Replay digital owners

 
Rare finally announced that GoldenEye 007 is coming to Xbox Series X|S, Xbox One, and Xbox Game Pass soon.
 
 
Και κάπου πήρε το μάτι μου ότι το online multiplayer θα είναι μόνο για το Nintendo switch πάντως.

https://www.xbox.com/el-gr/games/store/rare-replay/c22t53sq7flm

Τώρα με 7,55 ευρώ για όσους θέλουν αγορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.trueachievements.com/n51124/hogwarts-legacy-playstation-exclusive-quest

 

Hogwarts Legacy PlayStation exclusive quest won't hit Xbox for a year

 

Playstation owners get:

*Exclusive quest "Haunted Hogsmeade Shop"
*An Extra Dungeon
*Cosmetic Set
*Exclusive Shop to Sell items
*This shop allows you to "sell items and gear at better rates than anywhere else"
*Recipe for Felix Felicis Potion to temporarily show location of chests

 

Είναι αρκετά τελικά και όχι μόνο ένα απλο exclusive quest

🥲 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lkv100 είπε

https://www.trueachievements.com/n51124/hogwarts-legacy-playstation-exclusive-quest

 

 PlayStation exclusive quest won't hit Xbox for a year

 

Playstation owners get:

*Exclusive quest "Haunted Hogsmeade Shop"
*An Extra Dungeon
*Cosmetic Set
*Exclusive Shop to Sell items
*This shop allows you to "sell items and gear at better rates than anywhere else"
*Recipe for Felix Felicis Potion to temporarily show location of chests

 

Είναι αρκετά τελικά και όχι μόνο ένα απλο exclusive quest

🥲

 

"Μπλε" είμαι αλλά έλεος. Κάπου έχει χαθεί τελείως η μπάλα.

Δηλαδή σοβαρά τώρα κάθισαν στο τραπέζι εκπρόσωποι της Sony και της Warner Bros, συζήτησαν και συμφώνησαν ότι ένα exclusive shop με καλύτερα rates είναι καλή ιδέα? Γιατί δεν κάναν την ουλή του Harry Potter PS exclusive? 

Έχει χαθεί το μέτρο τελείως από όλους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...