Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

45 λεπτά πριν, EuphangeL είπε

Το HDR που ήταν χάλια το implementation, το έχουν φτιάξει;

Θα σε γελάσω, δεν έχω ιδέα. Αν δεν το έχουν φτιάξει πάντως, ελπίζω να μην κάνουν άλλα 2 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα το κοντρολερ , και πανεμορφο!! Αγοραζεις την αρχη σκετο κ τον επομενο μηνα αγοραζεις κ τα εξτραδακια. Η αν σου εχει χαλασει κατι παιρνες μονο το σετακι με τα εξτρα 😉

Το μονο που δεν μου πολυ αρεσει ειναι η μπαταρια που θελει φορτιση. Με τις επαναφορτιζομενες στο απλο εχω βρει την υγεια μου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έμεινα δυσαρεστημένος με το elite 2.Δυστυχως είμαι από τους άτυχους που χάνει επαφές το A αλλά και το RB.Γενικα ωραίο controller αλλά για μένα αδιανόητο να  παρουσιάζει τέτοια θέματα σε σύγκριση  με τα default controller.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, George7Byron είπε

Εγώ πάντως έμεινα δυσαρεστημένος με το elite 2.Δυστυχως είμαι από τους άτυχους που χάνει επαφές το A αλλά και το RB.Γενικα ωραίο controller αλλά για μένα αδιανόητο να  παρουσιάζει τέτοια θέματα σε σύγκριση  με τα default controller.

Αν είναι εκτός εγγύησης και πιάνουν τα χέρια σου για να το ανοίξεις κυρίως ίσως καταφέρεις να το επιδιορθώσεις χωρίς πολύ κόπο με λίγη ισοπροπυλική αλκοόλη καθαρίζοντας την επαφή στην πλακέτα που πατάει το Α και να στάξεις λίγη προσεκτικά στο button switch του RB δουλεύοντας το παράλληλα.

Mε τον ίδιο τρόπο φτιάχνονται και τα ποντενσιόμετρα όταν ντριφτάρουν αρκεί να μην έχουν φαγωθεί οι ράγες ή ο δρομέας.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικό άσχετο. Xbox series x + home cinema + fortnite. 

Έχει χαθεί μόνο σε αυτό το παιχνίδι ο 5 καναλος ήχος. Παίζει μόνο stereo. Το έχει πάθει και κανένας άλλος με το ίδιο setup? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sphinxgr είπε

Σχετικό άσχετο. Xbox series x + home cinema + fortnite. 

Έχει χαθεί μόνο σε αυτό το παιχνίδι ο 5 καναλος ήχος. Παίζει μόνο stereo. Το έχει πάθει και κανένας άλλος με το ίδιο setup? 

Το έχω πάθει κι εγώ και η μόνη λύση ήταν να παίξω άλλο παιχνίδι. Δουλεύει εγγυημένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλες φορές μιλουμε για την τέχνη του marketing και κάποιες (πολυ λιγοτερες) για το marketing ως τέχνη. 15 χρόνια πίσω.. 

https://www.purexbox.com/features/15-years-ago-today-halo-3s-phenomenal-believe-marketing-campaign-began

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...