Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, GaGaS_Thess είπε

καλα αυτό εννοείται απλά αν είσαι με άλλους φίλους δεν χρειάζεται η πατέντα δίνεται όλοι απο 5 € και καθαρίζεις 

Και με την πατέντα μπορείς να μοιραστείς την συνδρομή με 2 ακόμα ξέρω 'γω, να βγει από ~35 ευρώ στον καθένα και να έχετε 3 χρόνια GP. Βάζεις τους 3 λογαριασμούς στη κονσόλα και γίνεται διαμοιρασμός της συνδρομής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Γνωρίζει κάνεις πως πληρώνονται οι 3rd party που βάζουν τα παιχνίδια τους στο game Pass; Ανάλογα το download, το play time, κάτι αλλο;

https://www.eurogamer.net/is-xbox-game-pass-too-good-to-be-true

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γτπ η 343, ακυρώνει το split-screen coop στο Infinite...

https://www.eurogamer.net/halo-infinite-season-3-delayed-to-march-2023-split-screen-co-op-canned

Halo_Infinite_Roadmap_Sep2022.jpg.151f67d1d80e0b60e60dcc487f20d9d0.jpg

Επεξ/σία από gr8effect
  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 'χει παρατήσει εντελώς το παιχνίδι, τα έκανε μαντάρα με τα battle pass και τις λοιπές μπούρδες και από support τρίχες. Anti-cheat ανύπαρκτο, aim assist του κερατά σε controllers και γενικά δεν..Bungie δεν θα γίνουν ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, gr8effect είπε

Γτπ η 343, ακυρώνει το split-screen coop στο Infinite...

https://www.eurogamer.net/halo-infinite-season-3-delayed-to-march-2023-split-screen-co-op-canned

Halo_Infinite_Roadmap_Sep2022.jpg.151f67d1d80e0b60e60dcc487f20d9d0.jpg

 

Επικοινωνιακά και μόνο, πολύ κακή επιλογή.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, kostiger είπε

Speaking under anonymity, given the confidentiality of the deal structures themselves, this is more or less the same as what publishers have confirmed to us. With most Game Pass deals there's usually an up-front fee for exclusivity or bringing the game to the service, which is itself definitely "enough" for a game to be worth adding, as one put it. There's then a bonus structure broadly based on a combination of the number of times a game is downloaded, and how much time people spend playing it. How long games then stay on Game Pass themselves will depend on both parties. Xbox might want a game to stay on there after the initially agreed period, and offer the same contract again - particularly if a game's proven popular - but the decision on whether or not to sign obviously remains with the publisher.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Charismo είπε

 

Επικοινωνιακά και μόνο, πολύ κακή επιλογή.

Και δεν το έχω ακουμπήσει γιατί ήθελα να το παίξω couch coop με τον γιό μου.

Θα ακολουθήσει την μοίρα του 5 μάλλον. Τι γίδια ρε φίλε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, gr8effect είπε

Και δεν το έχω ακουμπήσει γιατί ήθελα να το παίξω couch coop με τον γιό μου.

Θα ακολουθήσει την μοίρα του 5 μάλλον. Τι γίδια ρε φίλε...

Ακριβώς το ίδιο έκανα κι εγώ, μόνο που περίμενα να το παίξω με τον αδερφό μου. Δεν είμαι fan των single player shooter campaigns.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το campaign ηθελα να το ξεκινησω με την κορη που της αρεσουν πολυ τα shooter και τοσο καιρο δεν το επιανα . Επαιζα μονο mutliplayer . Λαθος κινηση καταδικαζουν ενα μεγαλο τιτλο σε κραξιμο 

Στις 15/09 φευγουν τα παρακατω παιχνιδια . Επειδη ερχεται τον αλλο μηνα το Plague Tale Requiem οποιος δεν το εχει παιξει το innocence να το κανει ΑΜΕΣΑ ειναι απο τα MUST παιχνιδια 

More losses on the 15th 

A Plague Tale: Innocence
Final Fantasy XIII
The Artful Escape
Aragami 2
Lost Words: Beyond the Page
Bug Fables: The Everlasting Sapling
Craftopia
Flynn: Son of Crimson
I Am Fish
SkateBIRD
Mighty Goose

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Επίτηδες το κάνουν για να τρέξουν όλοι να παίξουν το Innocence πριν το Requiem :P

Όποιος δεν το έχει παιξει ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να το παιξει πριν πιασει το requiem. Το παιχνιδι ειναι διαμαντι

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.theverge.com/2022/9/2/23334619/microsoft-sony-call-of-duty-playstation-letter-commitment-activision-blizzard

Microsoft will keep Call of Duty on PlayStation for ‘several more years’ beyond existing deal

Επεξ/σία από lkv100
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα προχτές ένα ακόμα χειριστήριο από τα Public, έτσι να υπάρχει μια και βγήκε ξανά διαθεσιμότητα. Το έκανα register στο site της Microsoft, και προς έκπληξή μου εμφανίζεται με εγγύηση 2 ολόκληρα χρόνια. Τα άλλα δύο χειριστήρια που έχω από παλιότερα είχαν 1 έτος εγγύηση. Δεν ξέρω τι άλλαξε, αλλά μπράβο στη Microsoft!

image.png.267b9c890c7cb9896d809cffee3cad7c.png

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, thagkol είπε

Αγόρασα προχτές ένα ακόμα χειριστήριο από τα Public, έτσι να υπάρχει μια και βγήκε ξανά διαθεσιμότητα. Το έκανα register στο site της Microsoft, και προς έκπληξή μου εμφανίζεται με εγγύηση 2 ολόκληρα χρόνια. Τα άλλα δύο χειριστήρια που έχω από παλιότερα είχαν 1 έτος εγγύηση. Δεν ξέρω τι άλλαξε, αλλά μπράβο στη Microsoft!

image.png.267b9c890c7cb9896d809cffee3cad7c.png

Μάλλον λέγεται Shock Blue γιατί σοκάρει ευχάριστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...