Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 ώρες πριν, rodosf1 είπε

να πω μια γνώμη: δεν θέλουμε να ισοπεδώνει τον ανταγωνισμό κάνεις, τότε θα βγούμε χαμένοι όλοι ως gamers, επειδή αυτόματα θα ανέβουν συνδρομές κ κόστη. Θέλουμε μοιρασμένο ανταγωνισμό, ώστε όλοι να βγάζουν προσφορές ένεκα ανταγωνισμού. :)

Kοιτα συμφωνώ απόλυτα. Και η MS εχει κανει μαλακιες στο παρελθον. Αλλά αυτο το πράγμα που κάνει η Sony εδω και 10-15 χρονια είναι τοσο τραγικο σε ολα τα επιπεδα, που θα ήθελα να δω μια απόλυτη ισοπέδωση της. Ετσι κι αλλιως καποια στιγμή θα μπουνε στο gaming και η Amazon και πιθανοτατα η Apple οποτε ανταγωνισμο πάντα θα εχουμε

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

29 λεπτά πριν, TutaKachun είπε

Kοιτα συμφωνώ απόλυτα. Και η MS εχει κανει μαλακιες στο παρελθον. Αλλά αυτο το πράγμα που κάνει η Sony εδω και 10-15 χρονια είναι τοσο τραγικο σε ολα τα επιπεδα, που θα ήθελα να δω μια απόλυτη ισοπέδωση της. Ετσι κι αλλιως καποια στιγμή θα μπουνε στο gaming και η Amazon και πιθανοτατα η Apple οποτε ανταγωνισμο πάντα θα εχουμε

Να ισοπεδωθεί μια παραδοσιακή εταιρεία του χώρου (η οποία πράγματι κάνει πάρα πολλές κακές επιλογές το τελευταίο διάστημα), που συνεχίζει να βγάζει κάθε χρόνο πολύ καλά παιχνίδια (άραγε αυτό δεν είναι που πρέπει να μας απασχολεί στην πράξη;), επειδή θα μπει πιθανότατα η amazon και η apple στο παιχνίδι και οι οποίες δεν φημίζονται για "καθόλου" κακές πολιτικές τους; 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαζευα λιγο στο ιντερνετ και ειδα κατι φημες για reboot του quake.... 

Πρεπει να ειμαι απο τους λιγους που τους αρεσει περισσοτερο το quake franchise απο το doom... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ είμαι περίεργος να δω πως θα είναι το "high on life".

Φαίνεται πολύ καλό και με πολύ χαβαλέ.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Εγώ είμαι περίεργος να δω πως θα είναι το "high on life" θ.

Φαίνεται πολύ καλό και με πολύ χαβαλέ.

το καλύτερο για coop φαίνεται! παρέα κ γέλιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@TutaKachun Συμφωνώ και διαφωνώ με αρκετά από αυτά που είπες, αλλά δεν θέλω να το αναλύσω πολύ γιατί φοβάμαι πως θα καταλήξουμε σε VS και είναι κρίμα να παρεκτραπεί το θέμα και να σβήστουν μυνήματα. Σεβαστή η κάθε άποψη, απλώς όπως και με το πρώτο μου μύνημα αυτό που θέλω να πω είναι ότι καταλαβαίνω να μην πάει κάποιος μια εταιρεία με τις πρακτικές της. Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι το γιατί να θέλουμε να εξαφανιστεί μια εταιρεία από τον ανταγωνισμό για αυτό τον λόγο και από τη στιγμή που ούτε μας αναγκάζει κανείς να τους δώσουμε χρήματα, αλλά και πολύς κόσμος αγαπάει πραγματικά τα παιχνίδια τους.

(π.χ. έχω χρόνια να παίξω παιχνίδι της EA και διαφωνώ κάθετα με τις πρακτικές της. Δεν θέλω σε καμία περίπτωση όμως να εξαφανιστεί για να πάρει κάποιος κάπου ένα μάθημα)

7 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Ξέρει κανείς αν το παιχνίδι high on life θα μπει στο game pass?

Σύμφωνα με τη φωτογραφία που έχει ανεβάσει ο φίλος @gtsoui παραπάνω, θα μπει day1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

  

5 λεπτά πριν, rodosf1 είπε

το καλύτερο για coop φαίνεται! παρέα κ γέλιο 

 

Θα είναι solo ή co-op δυστυχώς δεν θα είναι καθόλου multi online.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

  

 

Θα είναι solo ή co-op δυστυχώς δεν θα είναι καθόλου multi online.

κατ εμέ το coop έχει μεγαλύτερη αξία από το multi vs. 

Εννοείς θα είναι μόνο couch coop κ οχι online coop? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το έχουμε αναφέρει αυτό; 

Xbox Game Pass ‘Friends & Family’ leak suggests you can share with friends

Αναφορά σε κείμενο

"The current preview allows Xbox Game Pass Ultimate subscribers to pay €21.99 per month in Ireland (instead of the regular €12.99 per month) for an unnamed test plan that includes sharing subscription benefits with up to four others. Microsoft doesn’t currently mention a family restriction in its test plan, only that people need to be in the same country."

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα έχω τη limited edition κονσόλα του halo! Το τελευταίο διάστημα μου κάνει νερά! Πιο συγκεκριμένα κλείνει μόνη της και μερικές φορές κάνει έναν περίεργο ήχο καθώς κλείνει! Θέλω να το στείλω για Επισκευη! Μπορεί να παραθέσει κάποιος το link που χρειάζεται να μπω για να επικοινωνήσω μαζί τους! Και επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν θα μπορώ να πάρω την ίδια κονσόλα που θα στείλω! Να γίνει δηλαδή επιδιόρθωση στην παρούσα κονσόλα! Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

https://www.microsoft.com/el-gr/contact.aspx

Την ιδια κονσολα που θα στειλεις θα παρεις πισω.

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου να είσαι καλά! Μίλησα και θα διευθετηθεί το θέμα μέσα στην εβδομάδα! Ας ελπίσουμε ότι θα στείλουν την ίδια έκδοση και όχι την απλή! Τους το έκανα ξεκάθαρο αυτό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Pantaz είπε

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου να είσαι καλά! Μίλησα και θα διευθετηθεί το θέμα μέσα στην εβδομάδα! Ας ελπίσουμε ότι θα στείλουν την ίδια έκδοση και όχι την απλή! Τους το έκανα ξεκάθαρο αυτό!

δηλαδή πώς γίνεται να στείλεις κάτι και να πάρεις κάτι άλλο πίσω??? ειδικά με την ms που είναι υπόδειγμα το support της

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...