Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, GaGaS_Thess είπε

κανεις δεν μιλαει για το hogwarts legacy !!! Μόνο εγώ ανυπομονώ να το πιάσω στα χέρια μου; 

 

Άσε φιλαράκι, σαν παλαβός το περιμένω. Ίσως το πιο αναμενόμενο παιχνίδι για εμένα αυτήν την στιγμή.

Πραγματικά από ότι έχουν δείξει φαίνεται να τικάρει όλα τα κουτάκια στην λίστα ενός λάτρη του HP Universe.

Αλλά γενικά προσπαθώ να είμαι συγκρατημένος. Κάτι τα τέρατα που έχουμε δει τα τελευταία χρόνια με παιχνίδια να φαίνονται επικά για να κυκλοφορήσουν προβληματικά, κάτι οι Developers που μέχρι πριν έφτιαχναν απλά μεταφορές Disney ταινιών σε παιχνίδια...Ε έναν φόβο μικρό τον έχω.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, BlueBlade είπε

Άσε φιλαράκι, σαν παλαβός το περιμένω. Ίσως το πιο αναμενόμενο παιχνίδι για εμένα αυτήν την στιγμή.

Πραγματικά από ότι έχουν δείξει φαίνεται να τικάρει όλα τα κουτάκια στην λίστα ενός λάτρη του HP Universe.

Αλλά γενικά προσπαθώ να είμαι συγκρατημένος. Κάτι τα τέρατα που έχουμε δει τα τελευταία χρόνια με παιχνίδια να φαίνονται επικά για να κυκλοφορήσουν προβληματικά, κάτι οι Developers που μέχρι πριν έφτιαχναν απλά μεταφορές Disney ταινιών σε παιχνίδια...Ε έναν φόβο μικρό τον έχω.

Ειμαι 43 και εχω διαβασει 4 φορες τα βιβλια ολα και εχω δει 5-6 φορες τις ταινιες . Δεν επαιξα παρολαυτα ποτε παιχνιδι Harry Potter . Αντε να δουμε τι θα δουμε αλλα απο οτι μας εχουν δειξει ειμαι ενθουσιασμενος !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Ειμαι 43 και εχω διαβασει 4 φορες τα βιβλια ολα και εχω δει 5-6 φορες τις ταινιες . Δεν επαιξα παρολαυτα ποτε παιχνιδι Harry Potter . Αντε να δουμε τι θα δουμε αλλα απο οτι μας εχουν δειξει ειμαι ενθουσιασμενος !

Εγώ είμαι από τους αμαρτωλούς που δεν έχουν ακόμα διαβάσει όλα τα βιβλία. Παρόλα αυτά την σειρά ταινιών την έχω λιώσει, κάθε λίγα χρόνια ρίχνω έναν μαραθώνιο.

Από παιχνίδια δεν έλεγαν ποτέ τίποτα. Μόνο τα πρώτα εποχές Ps1,ps2, gamecube κτλ. που πάλι δεν είχαν κάτι το ιδιαίτερο. Απλά ήταν τίμια για την εποχή τους.

Θυμάμαι κάποια στιγμή είχα δει ένα Mod Harry Potter για το Minecraft το οποίο ήταν μοναδικό και σκεφτόμουν "Α ρε να είχαμε ένα πραγματικό και καλοδουλεμένο παιχνίδι Harry Potter.

Για την ιστορία, Σε αυτό αναφέρομαι. Σου προτείνω σίγουρα να ρίξεις μια ματιά αν έχεις PC. Είναι αστείο τι κατάφεραν οι άνθρωποι με ένα μόνο Mod. Στην ουσία είναι ένα παιχνίδι μόνο του φτιαγμένο πάνω στην μηχανή του Minecraft και έχει πλάκα γιατί ενώ παραμένει ένα Mod στο Minecraft, ταυτόχρονα είναι και το καλύτερο Harry Potter παιχνίδι που έχουμε μέχρι σήμερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, BlueBlade είπε

Εγώ είμαι από τους αμαρτωλούς που δεν έχουν ακόμα διαβάσει όλα τα βιβλία. Παρόλα αυτά την σειρά ταινιών την έχω λιώσει, κάθε λίγα χρόνια ρίχνω έναν μαραθώνιο.

Από παιχνίδια δεν έλεγαν ποτέ τίποτα. Μόνο τα πρώτα εποχές Ps1,ps2, gamecube κτλ. που πάλι δεν είχαν κάτι το ιδιαίτερο. Απλά ήταν τίμια για την εποχή τους.

Θυμάμαι κάποια στιγμή είχα δει ένα Mod Harry Potter για το Minecraft το οποίο ήταν μοναδικό και σκεφτόμουν "Α ρε να είχαμε ένα πραγματικό και καλοδουλεμένο παιχνίδι Harry Potter.

Για την ιστορία, Σε αυτό αναφέρομαι. Σου προτείνω σίγουρα να ρίξεις μια ματιά αν έχεις PC. Είναι αστείο τι κατάφεραν οι άνθρωποι με ένα μόνο Mod. Στην ουσία είναι ένα παιχνίδι μόνο του φτιαγμένο πάνω στην μηχανή του Minecraft και έχει πλάκα γιατί ενώ παραμένει ένα Mod στο Minecraft, ταυτόχρονα είναι και το καλύτερο Harry Potter παιχνίδι που έχουμε μέχρι σήμερα!

Lego Harry Potter collection ειναι ωραία πάντως στο ύφος του Lego κ παίζουν κ multi coop. Δείτε τα κ τα βάζει συχνά προσφορά με gold. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, rodosf1 είπε

Lego Harry Potter collection ειναι ωραία πάντως στο ύφος του Lego κ παίζουν κ multi coop. Δείτε τα κ τα βάζει συχνά προσφορά με gold. 

Γενικά για τα Lego έχω ακούσει καλά λόγια.

Αλλά λίγο που τα έχω παίξει (τα star wars παλιότερα) δεν με τρελαίνουν. Έχουν αυτό το δικό τους στυλ gameplay που δε μου ταιριάζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, BlueBlade είπε

Γενικά για τα Lego έχω ακούσει καλά λόγια.

Αλλά λίγο που τα έχω παίξει (τα star wars παλιότερα) δεν με τρελαίνουν. Έχουν αυτό το δικό τους στυλ gameplay που δε μου ταιριάζει.

Ναι έχουν το στυλ των lego games. αλλά αν είσαι λάτρης θα σ αρέσει και αυτό εκτιμώ. αυτή τη στιγμή τα έχει πάντως προσφορά  κ τα δύο μαζί 18€ στο store αλλά δες σε κλειδαδικο... ένας καφές! :)IMG_20220824_175258.jpg.74f5a129720fdb29c7e5ab91f70a0bf9.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα το 2023 ειναι τιγκα στα games ρε ! Παιρνει φωτια το game pass !! 
Ξεκιναμε με plagues tale φετος κ μετα ασταματητα θα σκανε παιχνιδαρες ☺️
 

Εδω 12λεπτο game play απο τον φιλο μας τον Pinokio ! Γ@ματο φαινετε 😎

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/8/2022 στις 3:38 ΜΜ, BlueBlade είπε

Από παιχνίδια δεν έλεγαν ποτέ τίποτα. Μόνο τα πρώτα εποχές Ps1,ps2, gamecube κτλ. που πάλι δεν είχαν κάτι το ιδιαίτερο. Απλά ήταν τίμια για την εποχή τους.

Ειχα ενα παιχνιδι για το gameboy advance (το ορθογωνιο, χωρις την φωτειζομενη οθονη) και αξιζε φουλ.

Το εχω και εγω στα υποψιν, αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα μου αρεσει μια random ιστορια στον μαγικο κοσμο. Απο την αλλη θα μου πεις, και αλλη μεταφορα της ιδιας ιστοριας με το ηδη γνωστο τελος της? Αν παντως υπαρχουν πιθανοτητες για 2ο, με συνεχεια της ιστοριας, θα εχει πιο πολυ ενδιαφερον. (εκτος αν μιλαμε για κανα Gameplay 50+ ωρων, που δεν νομιζω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...