Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 χρόνια να πω την αλήθεια δεν είχα θέμα. Δουλεύουν μια χαρά. Τώρα δεν ξέρω τι κόλλημα έφαγε τόσες μέρες. Άλλαξα κάτι ρυθμίσεις και πλέον μην το ματιαξω λειτουργεί μια χαρά το Xbox. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, mrvaggos είπε

3 χρόνια να πω την αλήθεια δεν είχα θέμα. Δουλεύουν μια χαρά. Τώρα δεν ξέρω τι κόλλημα έφαγε τόσες μέρες. Άλλαξα κάτι ρυθμίσεις και πλέον μην το ματιαξω λειτουργεί μια χαρά το Xbox. 

repeater tp-link έφαγε τα ψωμιά του, αναμενόμενο. 

Καλύτερα δοκίμασε μεταφορά σήματός μέσω γραμμών ρεύματος κ μετα με καλώδιο ethernet. Σταθερότητα και ταχύτητα μεγαλύτερη χωρίς σφάλματα. 

Κ ασε το repeater για να έχεις σήμα στο κινητό κλπ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, mrvaggos είπε

3 χρόνια να πω την αλήθεια δεν είχα θέμα. Δουλεύουν μια χαρά. Τώρα δεν ξέρω τι κόλλημα έφαγε τόσες μέρες. Άλλαξα κάτι ρυθμίσεις και πλέον μην το ματιαξω λειτουργεί μια χαρά το Xbox. 

Έχεις δοκιμάσει να συνδέσεις με καλώδιο κατευθείαν στο ρουτερ σου να δεις αν συνεχίζει η κονσόλα και έχει τα ίδια θέματα?

Θα σου πρότεινα κι εγώ να τσεκάρεις πρώτα αν φταίει η ταχύτητα του ίντερνετ ή κάτι άλλο και μετά το στέλνεις στην Ms.

17 λεπτά πριν, rodosf1 είπε

repeater tp-link έφαγε τα ψωμιά του, αναμενόμενο. 

Καλύτερα δοκίμασε μεταφορά σήματός μέσω γραμμών ρεύματος κ μετα με καλώδιο ethernet. Σταθερότητα και ταχύτητα μεγαλύτερη χωρίς σφάλματα. 

Κ ασε το repeater για να έχεις σήμα στο κινητό κλπ. 

Μάλλον εννοείς powerline.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, mrvaggos είπε

Είναι μεγάλη διαδικασία;

Έκανα πολύ πρόσφατα αντικατάσταση Xbox controller. Ενώ το φοβόμουν, η εξυπηρέτηση ήταν υποδειγματική.

Έκανα αίτημα στο support και μου στείλανε αυτόματα την ετικέτα. Πήρα μετά UPS τους έδωσαν τον κωδικό της ετικέτας και σε μια ώρα είχαν έρθει να το παραλάβουν χωρίς κανένα κόστος. Την επόμενη μέρα είχε πάει ήδη Γερμανία και την μεθεπόμενη είχα λάβει ενημέρωση ότι έχουν στείλει ήδη την αντικατάσταση η οποία έκανε περίπου 1 εβδομάδα να έρθει.

Μπορεί λόγο του ότι μιλάμε για κονσόλα να πάρει λιγο παραπάνω σε χρόνους. Αλλά πραγματικά στο κομμάτι της διαδικασίας μην φοβάσαι τίποτα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Paragontas-x είπε

Έχεις δοκιμάσει να συνδέσεις με καλώδιο κατευθείαν στο ρουτερ σου να δεις αν συνεχίζει η κονσόλα και έχει τα ίδια θέματα?

Θα σου πρότεινα κι εγώ να τσεκάρεις πρώτα αν φταίει η ταχύτητα του ίντερνετ ή κάτι άλλο και μετά το στέλνεις στην Ms.

Μάλλον εννοείς powerline.

Όπως είπα και πιο πάνω φίλε, τελικά δουλεύει ρολόι. Ήταν θέμα του repeater μάλλον. Με το που συνδεθηκα αλλού δούλεψε μια χαρά το Xbox. Και η ταχύτητα ότι πρέπει. Το πολύ πολύ να πάρω ethernet switch να συνδέω με καλώδιο και το pc και το Xbox 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πατάτα μου φάνηκε το trailer πολλοί προσπάθησαν να αντιγράψουν την From Software κανένας δεν την έφτασε.

Επεξ/σία από Choutas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Choutas είπε

Πατάτα μου φάνηκε το trailer πολλοί προσπάθησαν να αντιγράψουν την From Software κανένας δεν την έφτασε.

Το ότι δεν φτάνει κανείς την From είναι το μόνο σίγουρο.

Αλλά παρόλα αυτά υπάρχουν κλώνοι που είναι εξαιρετικοί με πιο τρανταχτό παράδειγμα το Nioh.

Όπως επίσης και αξιοπρεπέστατες προσπάθειες όπως το Mortal Shell.

Να δούμε και το Lies of P, προσωπικά πάντως από εικαστικό θεωρώ ότι σπέρνει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...