Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, 26ska είπε

As dusk falls το έχει παίξει κανεις;Παιζεις καθόλου,έχει ενδιαφέρον;

παίζει κ multiplayer κ εμπλέκονται οι ιστορίες των παιχτών. αν ψήνεστε, κανονίστε multi... εκδρομικό! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/8/2022 στις 12:53 ΜΜ, Saloufas είπε

Στο Ικεα εκτός από αυτόν είχε και εναν που ήταν ίδιος με τον Panasonic...τον είχα πετύχει αρκετές φορές και είπα να τον πάρω αλλά επειδή έχω ήδη τον Panasonic είπα τζάμπα έξοδα. Επειδή έχει ακουστεί ότι οι μπαταρίες που έχει το ΙΚΕΑ είναι στην ουσία Panasonic Eneloop πιστεύω και ο φορτιστής τους είναι ο ίδιος απλά δεν έχει την επωνυμία.

charger.jpg.7b40d641f2c8803ec06edbaefd61ce83.jpg

https://el.ikea-club.org/item/80446667.html

 

 

 

το εχω μη ενεργό από την πρώτη μέρα αλλά ακούγεται κανονικά ο ήχος στην εκκίνηση!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/8/2022 στις 12:32 ΜΜ, 26ska είπε

As dusk falls το έχει παίξει κανεις;Παιζεις καθόλου,έχει ενδιαφέρον;

Το τερμάτισα 2 φορές για να δω πως αλλάζει η ιστορία σε σχέση με τις επιλογές που κάνεις, πολύ καλό παιχνίδι, είναι interactive story game με QTE άρα δεν είναι για τον καθένα. Στην αρχή λέω τι μλκ παιχνίδι είναι αυτό, αλλά όσο προχωρούσα με κράτησε η πολύ καλή ιστορία και οι καλογραμμένοι χαρακτήρες. Το μείον είναι μέχρι να συνηθίσεις τα qte ίσως χάσεις κάποιες επιλογές στην αρχή της ιστορίας άρα θέλει λίγη εξάσκηση. Και το Road 96 είναι πολύ ωραίο indie game το έλιωσα και αυτό όπως και το άκρως εθιστικό House Flipper.

 

Στις 7/8/2022 στις 12:12 ΜΜ, The_Judas είπε

το εχω μη ενεργό από την πρώτη μέρα αλλά ακούγεται κανονικά ο ήχος στην εκκίνηση!

 

Άρα κάτι έχει σκαλώσει, κάντο ένα factory reset.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα games with gold αν έχεις ενεργή ultimate τα παίρνεις αυτόματα στον λογαριασμό σου? Κάθε μήνα μπαίνω κα παταω να κατεβουν για να το σιγουρέψω ότι μου ανήκουν και μετά το ακυτλρωνω από τα download. Αν δεν τι κάνω τα χάνω? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, GaGaS_Thess είπε

Τα games with gold αν έχεις ενεργή ultimate τα παίρνεις αυτόματα στον λογαριασμό σου? Κάθε μήνα μπαίνω κα παταω να κατεβουν για να το σιγουρέψω ότι μου ανήκουν και μετά το ακυτλρωνω από τα download. Αν δεν τι κάνω τα χάνω? 

Ναι και ναι, απόλυτα σωστά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/8/2022 στις 10:23 ΠΜ, rodosf1 είπε

Ναι και ναι, απόλυτα σωστά. 

Άρα? Μπαίνουν αυτόματα και δεν χρειάζεται να παταω κάθε φορά και να έχω τον νου μου μην τα ξεχνάω? Με μπέρδεψες 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, GaGaS_Thess said:

Άρα? Μπαίνουν αυτόματα και δεν χρειάζεται να παταω κάθε φορά και να έχω τον νου μου μην τα ξεχνάω? Με μπέρδεψες 😛

Δεν μπαίνουν αυτόματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 14/8/2022 στις 10:21 ΠΜ, GaGaS_Thess είπε

Τα games with gold αν έχεις ενεργή ultimate τα παίρνεις αυτόματα στον λογαριασμό σου? Κάθε μήνα μπαίνω κα παταω να κατεβουν για να το σιγουρέψω ότι μου ανήκουν και μετά το ακυτλρωνω από τα download. Αν δεν τι κάνω τα χάνω? 

 

Στις 14/8/2022 στις 10:23 ΠΜ, rodosf1 είπε

Ναι και ναι, απόλυτα σωστά. 

Καλό είναι όταν απαντάς σε κάποιον και δεν είσαι σίγουρος για την απάντηση που του δίνεις να το αναφέρεις.

Εσύ με τον τρόπο που του απάντησες αφήνεις να εννοηθεί ότι είσαι σίγουρος για την λάθος απάντηση που του δίνεις.

Αυτό που του απαντάς δεν ισχύει.

Όχι δεν τα παίρνεις αυτόματα.

Πρέπει να τα βάλεις να κατεβούν αλλιώς πολύ απλά δεν θα τα έχεις ποτέ στο λογαριασμό σου για όσο έχεις ενεργή συνδρομή xbox live gold.

 

 

Έχει δοκιμάσει κανείς το microsoft rewards app στο xbox του?

Εγώ όσες φορές το έχω δοκιμάσει τελευταία που πλέον υποστηρίζεται και η Ελλάδα σε αυτό το πρόγραμμα μου βγάζει πάντα "Microsoft region doesn't supported" ότι έλεγε και παλιότερα που η Ελλάδα όντως δεν υποστηριζόταν από αυτό το πρόγραμμα.

Επεξ/σία από Paragontas-x
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...