Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σκεφτείτε το έτσι το ίδιο είναι να περνάει ρεύμα από τα κυκλώματα(Ακόμα και σε standby) 24 ώρες το 24 ωρο και το ίδιο μόνο όταν θέλεις να έχεις ανοιχτή τη κονσολα;

Κατά την ταπεινή μου γνώμη όχι.

Λέω απλά τι πιστεύω εγώ.

Δεν λέω ότι είναι ο κανόνας αλλά από αυτά που έχω διαβάσει το πιστεύω αυτό.

Στις 19/7/2022 στις 10:39 ΠΜ, tsipizic είπε

Πάντως εγώ δε το έχω standby και πάλι ξυπνάει τη νύχτα και κάνει τα console και game updates άμα τα έχεις στο On

Σε αυτό παίζει να φταίνε τα τελευταία system update που αν θυμάμαι καλά αν έχεις επιλέξει να κάνει αυτόματα αναβάθμιση των εφαρμογων/παιχνιδιών και της κονσόλας τα κάνει ακόμα και αν η κονσόλα είναι στο energy saver.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους, 

Μια ερώτηση ρε παιδιά, είμαι άσχετος με κονσολες αλλά θα ήθελα να αγοράσω ένα xbox series controller, 

Γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρω γνήσιο χωρίς να χρειαστεί να πληρώσω 90-100 ευρώ? 

Ψάχνω skroutz και στα μεγάλα καταστήματα αλλα δεν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Stavrakas13 είπε

Καλησπέρα σε όλους, 

Μια ερώτηση ρε παιδιά, είμαι άσχετος με κονσολες αλλά θα ήθελα να αγοράσω ένα xbox series controller, 

Γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρω γνήσιο χωρίς να χρειαστεί να πληρώσω 90-100 ευρώ? 

Ψάχνω skroutz και στα μεγάλα καταστήματα αλλα δεν..

Τόσο πολύ ανέβηκαν; Να το ήξερα να έκανα το παγκόσμιο επάγγελμα του scalper  άλλα με τιμή 85€ πχ σφραγισμένο αφού θα τα αγόραζα 60.

25€ κέρδος και η τιμή θα ανέβαινε ανάλογα με την διαφορά που θα προέκυπτε...

Έτσι δείχνεις το δάκτυλο στις εταιρείες...! <Ορίστε και η φιλοσοφία 😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα θα κριθούν μέσα στον επόμενο μήνα για την ολοκλήρωση του κολοσσιαιου deal μεταξύ Microsoft k Activision..

https://unboxholics.com/news/gaming/96570-activision-xbox-mathame-pote-borei-na-parei-egkrisi-i-terastia-exagora?from=home_recent_news

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/7/2022 στις 10:41 ΜΜ, 26ska είπε

Αγόρασε κανείς το Forza hotwheels;

έχω τα premium addons, και περιλαμβανετε. πολυ καλό. εμενα δλδ που μ αρεσει το horizon 5 γενικως και εχω φάει μια 100η ωρες ανετα, μ άρεσε πάρα πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, kavadias said:

έχω τα premium addons, και περιλαμβανετε. πολυ καλό. εμενα δλδ που μ αρεσει το horizon 5 γενικως και εχω φάει μια 100η ωρες ανετα, μ άρεσε πάρα πολύ.

Πόσες ώρες gameplay ώστε να κάνεις 100% το hot wheels;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανά 10-12 ώρες για όλα τα μισσιονς και τα περισσότερα achievements (έχει 3-4 unobtainable bugged as of now) 

έχει και μερικά achievements άσχετα (level 100 στο horizon open πχ. που θέλει κανά 3ώρο από μονο του)

αλλά το playtime του ειναι 12-15 ώρες πρακτικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει τρόπος να απενεργοποιήσουμε τον ήχο στο boot?

Για κάποιο λόγο ο ήχος έχει τεράστια ένταση κατά το boot και είναι συνήθως ενοχλητικός.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...