Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

  

Στις 16/7/2022 στις 4:21 ΜΜ, Archaras21 είπε

Ναι μου το κάνει και εμένα αλλά ευτυχώς φεύγουν γρήγορα 

 

Στο κάνει από πότε?

Από πάντα ή τις τελευταίες μέρες?

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, 26ska είπε

Παίζω το trial,καλή φάση αυτο,formula 1 22.Πολυ καλό,σκέφτομαι να το αγοράσω,αλλά από την άλλη θα μπει στο GP.Ποτε όμως;

Το λιγότερο σε 9-10 μήνες από τώρα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, JohnTheReaper89 είπε

Το λιγότερο σε 9-10 μήνες από τώρα...

όχι απαραίτητα στους 7 περίπου μήνες ήρθε το f1 21 στο game pass

 

Επεξ/σία από teohokage
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

  

 

Στο κάνει από πότε?

Από πάντα ή τις τελευταίες μέρες?

Εδώ και 2 - 3 μέρες που έχω την κονσόλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμενα σήμερα το πρωί μου έκανε κάτι κουλα η κονσόλα.Την άνοιξα και δεν έβλεπε τίποτα από τον δίσκο μέσα,ενώ μου έδειχνε σωστά το δεσμευμένο χώρο.Επανεκινηση τίποτα,το έβγαλα από την πρίζα για κάνα 10 λεπτό και επανήλθε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου το έκανε τώρα και εμένα μετά από κλείσιμο που κανονικά δεν το κλείνω ποτέ πάντα είναι σε insta-on.

Περίεργα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι σωστό πάντως να αφήνεις τη κονσόλα πάντα σε standby.

Καλό είναι να την κλείνεις εντελώς κάπου - κάπου.

Εγώ προσωπικά πάλι την έχω μονίμως να κλείνει κανονικά και αν θέλω να κατεβάσει κάτι τότε την βάζω σε standby mode.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Δεν είναι σωστό πάντως να αφήνεις τη κονσόλα πάντα σε standby.

Καλό είναι να την κλείνεις εντελώς κάπου - κάπου.

Εγώ προσωπικά πάλι την έχω μονίμως να κλείνει κανονικά και αν θέλω να κατεβάσει κάτι τότε την βάζω σε standby mode.

Κανένα πρόβλημα δεν έχει η κονσόλα να την αφήνεις σε standby. Η τεχνολογία είναι για να μας διευκολύνει και όχι να γινόμαστε υποχείρια της. Τα παιχνίδια έχουν τεράστια updates πλέον σε Series X. Με το λιγοστό χρόνο που μας απομένει για gaming, ενδιάμεσα σε δουλειά και οικογενειακές υποχρεώσεις, κλάφτα Χαράλαμπε αν είναι να περιμένουμε 30-60min για να παίξουμε..
Series X που έχω από day 1 κυκλοφορία μέχρι σήμερα στο standby είναι σκύλος πάντως!

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
22 hours ago, Paragontas-x said:

Δεν είναι σωστό πάντως να αφήνεις τη κονσόλα πάντα σε standby.

Καλό είναι να την κλείνεις εντελώς κάπου - κάπου.

Γιατί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bill_viper είπε

Κανένα πρόβλημα δεν έχει η κονσόλα να την αφήνεις σε standby. Η τεχνολογία είναι για να μας διευκολύνει και όχι να γινόμαστε υποχείρια της. Τα παιχνίδια έχουν τεράστια updates πλέον σε Series X. Με το λιγοστό χρόνο που μας απομένει για gaming, ενδιάμεσα σε δουλειά και οικογενειακές υποχρεώσεις, κλάφτα Χαράλαμπε αν είναι να περιμένουμε 30-60min για να παίξουμε..
Series X που έχω από day 1 κυκλοφορία μέχρι σήμερα στο standby είναι σκύλος πάντως!

Πάντως εγώ δε το έχω standby και πάλι ξυπνάει τη νύχτα και κάνει τα console και game updates άμα τα έχεις στο On

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...