Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Ικεα Θεσσαλονίκης πρώτη φορά βρίσκω, και έχει αρκετά τεμάχια. ΤΡΕΞΤΕ

 

20220709_155134.jpg

Προσωπική μου άποψη είναι καλύτερα να δώσεις κάτι παραπάνω να πάρεις έναν Smart charger πάρα αυτό που μακροπρόθεσμα θα κανει κακό στις μπαταρίες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, GaGaS_Thess είπε

Συγγνωμη το little nightmares 2

Παρε και το diablo 3 eternal collection στα 7,99€ από Τουρκία με τον γνωστο τρποπο.. Ετσι οπως παει με βλεπω τα λεφτα των διακοπων να τα δινω στον Ερντογάν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Παρε και το diablo 3 eternal collection στα 7,99€ από Τουρκία με τον γνωστο τρποπο.. Ετσι οπως παει με βλεπω τα λεφτα των διακοπων να τα δινω στον Ερντογάν

Θα βοηθήσεις τους μυστικούς πράκτορες της Θράκης και το ναυτικό του, ώστε να πάρουν και την Κρήτη ξανά! Ελπίζω να βλέπεις και τούρκικα σήριαλ! 😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Edel είπε

Ερώτηση. Καλημέρα. Παρόλο που λέει 360 στο series x μου θα παίζει; επίσης ισχύει αυτό με κάθε παιχνίδι που λέει 360;

οτι υπαρχει στο στορ και λεει 360 το παιζει

και τα παιχνιδια του πρωτου xbox που υπαρχουν στο στορ

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Edel είπε

Ερώτηση. Καλημέρα. Παρόλο που λέει 360 στο series x μου θα παίζει; επίσης ισχύει αυτό με κάθε παιχνίδι που λέει 360;

Το Lost Odyssey παίζει σίγουρα σε Series X. Ακόμα και φυσική κόπια που είχα πάρει τη διάβαζε και έπαιζε κανονικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Charismo είπε

Το Lost Odyssey παίζει σίγουρα σε Series X. Ακόμα και φυσική κόπια που είχα πάρει τη διάβαζε και έπαιζε κανονικά.

Αγόρασα το lost odyssey και το silent hill hd collection, στη περιγραφή ελεγε από κάτω και series x, άρα όλα καλά. Μόλις γυρίσω σπίτι θα δω πως τρέχουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Cygnus είπε

Μετά το κάψιμο με το Elden Ring σκέφτομαι να ξεκινήσω Dark Souls.

Να μπω στην έκπτωση στο Xbox store ή στο bundle στο Skroutz;

καλή επιλογή είναι αν δεν έχεις κανένα, να πάρεις physical το dark souls trilogy που τα έχει και τα τρία με τα dlc τους. Γύρω στα 40 ευρώ νομίζω παίζει τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, firepc είπε

το πηρα και εγω το Lost Odyssey, μια χαρα παιζει στο series s σε 2Κ

Δεν νομιζω ομως οτι ειναι 60fps

Είναι στα 30 fps, αλλά λόγω του Genre δεν είναι ενοχλητικό. Αν ήταν action RPG θα ήταν διαφορετικά, αλλά σε turn based δεν είναι ανυπόφορο. Προσωπικά δε με χάλασε καθόλου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...