Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, GaGaS_Thess είπε

και print screen από το app του κινητού 

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

θα τρελαθώ .... Χθες έπαιζα κανονικά το ίδιο και την Πέμπτη και την Τετάρτη .

Δείτε το print screen 

image.png.dc275594a44967f4bf8a0ffc9a940999.png

Αν είχα φάει BAN πριν 6 μέρες θα μπορούσα να παίξω χθες κανονικά online ?

Επίσης μπήκα από το laptop που έχω στο γραφείο και είναι συνδεμένο το game pass ultimate και σε αυτό και άνοιξα το minecraft και μπήκε κανονικά δεν έχει κανένα πρόβλημα . Οπότε ΒΑΝαρισμένος ο λογαριασμός δεν είναι 

Μπορεί να είναι καρτούν 4 άτομα και κείμενο

 

Τελικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 ώρες πριν, sndev είπε

Τελικά;

Τελικα λειτουργουν ολα δεν εχω κανενα προβλημα ... Δεν ξερω τι συμβαινει. Συνεχίζει να μου λεει τα ιδια βεβαια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες βρίσκω σε site Gamepass Ultimate 3 months Τουρκια με 8μιση ευρω. Αν βάλω vpn με τουρκια μπορω να παρω 3-4 και να κανω redeem και να εχ ω 9 μηνες; Γιατι πχ για το netflix πρεπει να κανεις νεο account

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, TutaKachun είπε

Παίδες βρίσκω σε site Gamepass Ultimate 3 months Τουρκια με 8μιση ευρω. Αν βάλω vpn με τουρκια μπορω να παρω 3-4 και να κανω redeem και να εχ ω 9 μηνες; Γιατι πχ για το netflix πρεπει να κανεις νεο account

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

metal Slug 3 δωρεαν https://www.microsoft.com/en-il/p/metal-slug-3/bzhs2xcvv5t3?wa=wsignin1.0&fbclid=IwAR0F4hy-S12cF1UaEDpTONCEc0zzMJevhwFZxt7CDTzJEDHiRWxCBJzmaw0&activetab=pivot%3Aoverviewtab

Πιο εκνευριστικά δύσκολο παιχνίδι από την σειρά metal slug δεν νομίζω ότι υπήρχε εκείνα τα χρόνια .... αλλά τζάμπα είναι ;)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, GaGaS_Thess είπε

metal Slug 3 δωρεαν https://www.microsoft.com/en-il/p/metal-slug-3/bzhs2xcvv5t3?wa=wsignin1.0&fbclid=IwAR0F4hy-S12cF1UaEDpTONCEc0zzMJevhwFZxt7CDTzJEDHiRWxCBJzmaw0&activetab=pivot%3Aoverviewtab

Πιο εκνευριστικά δύσκολο παιχνίδι από την σειρά metal slug δεν νομίζω ότι υπήρχε εκείνα τα χρόνια .... αλλά τζάμπα είναι ;)

 

1 ώρα πριν, Mr_Terror είπε

παιχνιδαρες ομως.Δυσκολα αλλα παιχνιδαρες

Πρώτη μου επαφή με αυτό σε ουφαδικο... Είχαν φύγει πολλά πενηντάδραχμα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/7/2022 στις 7:44 ΠΜ, GaGaS_Thess είπε

Τελικα λειτουργουν ολα δεν εχω κανενα προβλημα ... Δεν ξερω τι συμβαινει. Συνεχίζει να μου λεει τα ιδια βεβαια

Μου έβγαλε και εμένα το ίδιο μήνυμα. Συνδέθηκα με τον explorer στο site της Microsoft και ήμουν στο γερμανικό το γύρισα Ελλάδα ,ξανά μπήκα στο app και δουλεύει κομπλέ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Τιμη? Εχει και μπαταριες? 

Ικεα site για τιμή (και για τις μπαταριες) και όχι, μπαταρίες δεν έχει όπως φαίνεται και στην φωτο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...