Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

28 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Λύστε μου μια απορία ρε παιδιά. Έχω το farcry 5 τερματισμένο με αγορασμένα τα dlcs στο xbox. Το κατέβασα χθες στο pc και μου έχει επιλογή να ξεκινήσω νέο παιχνίδι χωρίς να έχει τα saves από το xbox και χωρίς να βλέπει πως έχω αγορασμένα τα dlcs. Ξέρει κανείς τι παίζει? 

https://answers.microsoft.com/en-us/xbox/forum/all/far-cry-5-on-play-anywhere/7e9ef437-e327-43a6-806a-bc6e400e0b72

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Λύστε μου μια απορία ρε παιδιά. Έχω το farcry 5 τερματισμένο με αγορασμένα τα dlcs στο xbox. Το κατέβασα χθες στο pc και μου έχει επιλογή να ξεκινήσω νέο παιχνίδι χωρίς να έχει τα saves από το xbox και χωρίς να βλέπει πως έχω αγορασμένα τα dlcs. Ξέρει κανείς τι παίζει? 

Δεν έχει δυνατότητες Play Anywhere. Ότι έχεις τα έχεις μόνο στην πλατφόρμα της κονσόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok ευχαριστώ. Πίστευα πως πέρα από το play anywhere του xbox λόγω του ότι συνδέομαι μέσω ubisoft για να παίξω στο pc θα είχα τουλάχιστον τα saves μου αν όχι και τα dlcs. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Ok ευχαριστώ. Πίστευα πως πέρα από το play anywhere του xbox λόγω του ότι συνδέομαι μέσω ubisoft για να παίξω στο pc θα είχα τουλάχιστον τα saves μου αν όχι και τα dlcs. 

Η Ubi το υποστηριζει αυτο σε συγκεκριμενα games. πχ το Valhalla το εχει. Θεωρητικα ειχαν πει θα το φερουν και σε παλαιοτερα games αλλα ποιος ξερει αν και ποτε

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, grgnik είπε

Καλησπερα παιδιά το cloud gaming λειτουργεί Ελλάδα; Και αν ναι πως; Μπαίνω από browser και μου λέει δεν υποστηρίζεται….

Δεν υποστηρίζεται Ελλάδα (ακόμα τουλάχιστον, κάποια στιγμή θα έρθει).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

είμαι στο γραφείο . Μπήκα πριν 2 λεπτά στο app του κινητού για το XBOX Game Pass και μου πέταξε μήνυμα ο λογαριασμός σας έχει ανασταλεί .

Τι παίζει ; Έχω κάνει το κόλπο με το Gold μέσω Αργεντίνης ........ ?!?!?!?!??!

Που μπορώ να δω τι έχει συμβεί ; Υπάρχει κάποιο site ? 

Επεξ/σία από GaGaS_Thess
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

είμαι στο γραφείο . Μπήκα πριν 2 λεπτά στο app του κινητού για το XBOX Game Pass και μου πέταξε μήνυμα ο λογαριασμός σας έχει ανασταλεί .

Τι παίζει ; Έχω κάνει το κόλπο με το Gold μέσω Αργεντίνης ........ ?!?!?!?!??!

Σκληρό αν είναι όπως τα λες.

Τηλέφωνο στην υποστήριξη να σου πουν για ποιο λόγο συνέβη η αναστολή.

Υπάρχει περίπτωση να μίλησες ανάρμοστα σε παιχνίδι. Πολλά παίζουν.

Ρωτά και αν είναι permaban ή για κάποιο χρονικό διάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Choutas είπε

Σκληρό αν είναι όπως τα λες.

Τηλέφωνο στην υποστήριξη να σου πουν για ποιο λόγο συνέβη η αναστολή.

Υπάρχει περίπτωση να μίλησες ανάρμοστα σε παιχνίδι. Πολλά παίζουν.

Ρωτά και αν είναι permaban ή για κάποιο χρονικό διάστημα.

εχουμε καποιο τηλεφωνο ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δείτε Print screen από τον λογαριασμό μου στο XBOX . Πάνω αριστερά μου λέει έχω καθαρό μητρώο . Θα με τρελάνει ! 

image.png.6eb3ad68033d3b5f8f7d3d81ad43d9bf.png

1 λεπτό πριν, DIOMIDIS_GR είπε

Μια χαρά είσαι μην φοβάσαι. Και εμένα το κάνει κάποιες φορές από το app. Μάλλον κακό σήμα internet.

λες ; όχι τίποτα άλλο δεν είναι κανείς σπίτι να κάνει μια επιβεβαίωση και θα σκάσω μέχρι τις 6 που θα πάω εγώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και print screen από το app του κινητού 

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

θα τρελαθώ .... Χθες έπαιζα κανονικά το ίδιο και την Πέμπτη και την Τετάρτη .

Δείτε το print screen 

image.png.dc275594a44967f4bf8a0ffc9a940999.png

Αν είχα φάει BAN πριν 6 μέρες θα μπορούσα να παίξω χθες κανονικά online ?

Επίσης μπήκα από το laptop που έχω στο γραφείο και είναι συνδεμένο το game pass ultimate και σε αυτό και άνοιξα το minecraft και μπήκε κανονικά δεν έχει κανένα πρόβλημα . Οπότε ΒΑΝαρισμένος ο λογαριασμός δεν είναι 

Μπορεί να είναι καρτούν 4 άτομα και κείμενο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...