Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 ώρες πριν, james9tito είπε

Κατάφερε κανείς να παίξει fall guys? Cannot find match λέει συνέχεια. 

 

13 ώρες πριν, 26ska είπε

Το μεσημέρι έπαιζε,τώρα δεν θελει...Τα ίδια και στο ps5.

Είναι απολύτως λογικό από τη στιγμή που χτες έγινε free to play έπεσαν όλοι πάνω και γονάτισαν τους σερβερς.

Εδώ αυτό γίνεται σε πολύ μεγαλύτερου μπάτζετ παιχνίδια στο ταπεινό fall guys δεν θα γινότανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, GaGaS_Thess είπε

Άντε καλή αρχή με τα Ελληνικά . Επιτέλους η Microsoft φαίνεται να καταλαβαίνει ότι και στην χώρα μας έχει ψωμί η κονσόλα της :)

που να το καταλάβει αφού όλοι βραζιλιάνικη συνδρομή έχουμε :D

Επεξ/σία από The_Judas
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, The_Judas είπε

που να το καταλάβει αφού όλοι βραζιλιάνικη συνδρομή έχουμε :D

ένα δίκαιο το έχεις αλλά πριν φύγουμε για Βραζιλία κάναμε τις αγορές μας σε κονσόλα από την Ελληνική αγορά οπότε ξέρει ότι όλοι οι Βραζιλιάνοι έχουν αγοράσει από Ελλάδα άρα έχει ψωμί η Ελλάδα χαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

χθες έπαιξα κανονικά fall guys....πολύ καλό.

Σήμερα μπαίνω και όλα τα κουμπιά μέσα στο περιβάλλον του παιχνιδιού μου τα δείχνει σαν να έχω playstation (εκτός απο 2-3 στην αρχική οθόνη που βλέπω Υ,Χ,Α)....συμβαίνει και σε εσάς;

Επεξ/σία από tempo
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, tempo είπε

χθες έπαιξα κανονικά fall guys....πολύ καλό.

Σήμερα μπαίνω και όλα τα κουμπιά μέσα στο περιβάλλον του παιχνιδιού μου τα δείχνει σαν να έχω playstation (εκτός απο 2-3 στην αρχική οθόνη που βλέπω Υ,Χ,Α)....συμβαίνει και σε εσάς;

Jpeg or didn't happen 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα υπάρχει διαθεσιμότητα αλλά δεν υπάρχει χρήμα.

Μετά από το fuel pass, το power pass... μήπως να βγει και ένα ...game pass από την κυβέρνηση; :lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά βλέπω στο fall guys στο twitch Πολλές πίστες διαφορετικές . Εγώ σε κάθε αγώνα που μπαίνω να παίξω με βάζει  πάντα στις ίδιες και τις ίδιες . Τι κάνω λάθος ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, The_Judas είπε

Τώρα υπάρχει διαθεσιμότητα αλλά δεν υπάρχει χρήμα.

Μετά από το fuel pass, το power pass... μήπως να βγει και ένα ...game pass από την κυβέρνηση; :lol:

 

Ερχεται λεει 😂

B1E45358-BE5B-412E-B1AC-C5E8C7F189D8.jpeg

18 οκτωβριου το νεο a plagues tale κ κατευθειαν μπαινει στο pass 😉

Επεξ/σία από malias4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετά απο πολλές προσπάθειες έφτασα στο επιθυμητο λεβελ΄περιφερειακών. Μένει μόνο τον επομενο μηνα η 65αρα C1 (ή C2 αν η διαφορά τιμής αξιζει για την διαφορά χαρακτηριστικών)

 

ΥΓ. Στο Elite το μεσαίο κουμπί αλλάζει προφίλ. Πως μπορώ να το κάνω map για screenshots κτλ γιατι δεν μου δινει επιλογή

20220625_212756.jpg

Επεξ/σία από TutaKachun
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...