Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα αγοράσει ένα Elite Series 2 controller από Πλαίσιο(δεν θέλω να επεκταθώ αλλά θα το πω, μεγάλη απογοήτευση και ξεπεσμός τελευταία από το συγκεκριμένο κατάστημα) σχεδόν πριν κάνα μήνα και είχα ξεχάσει να το κάνω register στον Microsoft λογαριασμό μου, το πραγματοποίησα 2 βδομάδες μετά την αγορά. Με μεγάλη μου έκπληξη παρατήρησα ότι η εγγύηση του έληγε το Μάρτη του 2023 (ούτε ένα χρόνο δηλαδή) ενώ γνωρίζω ότι η MS δίνει εγγύηση 2 έτη στα Elite. Τώρα το τι είχε συμβεί δεν το γνωρίζω και μου φαίνεται πολύ περίεργο.

Για να μην τα πολυλογώ τo επέστρεψα και πήρα τα χρήματα μου πίσω. Το αγόρασα ξανά αυτή τη φορά απ΄τα Media Markt που το έχουν και αυτοί σε προσφορά ετοιμοπαράδοτο, LOT 2202 φρέσκο πράμα. Κανένα πρόβλημα και εγγύηση μέχρι Ιούνη του 2024.

3 ώρες πριν, TutaKachun είπε

Έχουμε καμια φήμη για το Elite 3; Θέλω να παρω το 2 αλλά σκέφτομαι αν ειναι σε 3-4 μηνες να βγει το 3 να περιμενω

Στο ίδιο δίλημμα ήμουν κι εγώ αλλά αργεί το Elite 3, νομίζω ότι έχουν ανακοινώσει για τέλη του 2023. Το κυριότερο βέβαια είναι ότι δεν πρόκειται να κοστίζει 120 ευρώ καινούριο που βρίσκεις τώρα το Elite 2...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

περνεις Elite 2 τωρα στις προσφορες κ οταν με το καλο βγει το 3, πουλας το 2 κ περνεις εκεινο αν θες. εδω το 1ο να εχεις κ το πουλας παρα πολυ ανετα, κραταει την τιμη του πολυ καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία από κωτσο το series x. Παραλαμβάνω μέχρι Τετάρτη!!!! 

 

Οσον αφορά το elite 2 έχω ένα, και και τώρα με τα 120 σκέφτομαι να πάρω και ένα 2ο να βάλουμε το έχω! 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, @pnea1973 είπε

Οσον αφορά το elite 2 έχω ένα, και και τώρα με τα 120 σκέφτομαι να πάρω και ένα 2ο να βάλουμε το έχω! 

To σοβαρότερο πρόβλημα που υπάρχει με τα Elite 2 είναι ότι μετά δεν μπορείς να παίξεις με άλλο χειριστήριο.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Basilhs1982 είπε

To σοβαρότερο πρόβλημα που υπάρχει με τα Elite 2 είναι ότι μετά δεν μπορείς να παίξεις με άλλο χειριστήριο.

Ακριβώς.Δεν γίνεται να γυρίσεις στο απλό. Οπότε θα πάρω και άλλο ένα για back up!!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, music_lover είπε

Forza Horizon 5 Series 9 Update

In Series 9, the list of officially supported languages for subtitles in Forza Horizon 5 has been updated to include Danish, Greek, Dutch, Norwegian, Swedish, Finnish and European Portuguese.

 

Σε 2 season δηλαδή.

Ζήσε μαι μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Basilhs1982 είπε

To σοβαρότερο πρόβλημα που υπάρχει με τα Elite 2 είναι ότι μετά δεν μπορείς να παίξεις με άλλο χειριστήριο.

Εγώ που έχω το elite 2 πάντως,το παράτησα μετά από μερικούς μήνες για το απλό.

Πολύ πιο ελαφρύ στο χέρι,δεν κουράζει καθόλου.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλα νεα !! Βεβαια δεν περιμεναμε κ τιποτα λιγοτερο απο την δυνατοτερη κονσολα της αγορας κ το μικρο της αδερφακι 😉

https://www.purexbox.com/news/2022/06/forza-motorsport-resolution-and-fps-revealed-for-xbox-series-xs?fbclid=IwAR1wdu6dTPSlY5UhQOdc-mg6SYIw0bxVAMJIoQ6kEAkkXNxxPU2ZCG90bSc

Ουτε βεβαια απο τον βασιλια των racing κ την turn10 🎮🎮👍

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, The_Judas είπε

https://www.purexbox.com/news/2022/06/blade-runner-the-classic-adventure-game-arrives-on-xbox-this-month#comments

το κλασικό blade runner enhanced κυκλοφορεί σύντομα και για Xbox!

Άντε να θυμηθούμε τα νιάτα μας εμείς οι boomers. 😉 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...