Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

55 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

 

Οταν βαζουν παιχνιδια με metacritic 60, δηλαδη επιεικως κακα, εχω περιεργια τι ακριβως σκεφτονται. Γενικα και στο PS και στο GP. Δε ντρεπονται; 
 

Να ηταν απλα μερος των 400 games να πω οκ. Δε μπορεις να βρεις 400 παιχνιδαρες η εστω μετρια προς καλα παιχνιδια. Να βαζεις 3 παιχνιδια ομως και ενα απο αυτα να ειναι το naruto? Δηλαδη ενα indie ενδιαφερον δεν υπηρχε; 
 

Γενικη ειναι η απορια μου και δεν εχει να κανει τοσο με την sony και το naruto αλλα γενικοτερα με τον τροπο που σκεφτονται αυτοι που παιρνουν αυτες τις αποφασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γενικά με τον Jim πάει κάπως έτσι το πράγμα.

1 ¨καλός" μήνας με ΕΝΑ σοβαρό AAA (FF7 remake, Control, FIFA 22 κλπ)

1 meh μήνας με κάποια πετσοκομμένη έκδοση κάποιου AAA (Godfall χωρίς το campaign, Ghost Of Tsudshima multiplayer only κλπ)

1 wtf μήνας με κάποιο AAA που έχει δοθεί ήδη από το ps5 plus collection

Τα άλλα 2 games είτε indies είτε από τα αζήτητα.

Κάποιο (timed) exclusive του Αγίου Π.......υ ανήμερα, και συνήθως όταν μπαίνει έχει ήδη βγει στο Xbox/EGS/Steam οπότε δεν είναι καν exclusive.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, sndev είπε

 

 

Προσωπικα θα ειμαι πολυ ικανοποιημενος αν δω ημερομηνιες κυκλοφοριας για PSVR2 και GoW 2 μεσα στο 2022 και καποια πραγματα για Spider-man 2 και Wolverine.

Ξερουμε ποση ωρα θα διαρκεσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Balantakos είπε

Μεγαλυτερη η λιστα σε Japan που ξεκιναει σημερα, αντε λιγο ακομα και ερχεται.

https://www.pushsquare.com/news/2022/06/ps-plus-extra-adds-a-lot-more-ps5-ps4-games-in-japans-full-launch-list

Δεν περίμενα ότι θα έβαζαν από day one το カラドリウス ブレイズ και με εξέπληξαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Brazhlias είπε

Προσωπικα θα ειμαι πολυ ικανοποιημενος αν δω ημερομηνιες κυκλοφοριας για PSVR2 και GoW 2 μεσα στο 2022 και καποια πραγματα για Spider-man 2 και Wolverine.

Ξερουμε ποση ωρα θα διαρκεσει;

θα απογοητεύεις  ,εχω την εντύπωση ότι ήταν ξεκάθαροι για τρίτα στούντιο k Psvr2 

δεν εχει λογο να δημιουργήσει hype για μεγαλύτερα  project κ να σπρώξει καταστάσεις , δεν έχει να πουλήσει hardware κ παράλληλα έχει να ασχοληθεί με το πως θα πλασάρει τη νεα συνδρομή ps ώστε να μπορεί να μας ξεζουμίσει. 

gow spiderman και κυρίως wolverine εγω θα τα περίμενα μόλις ζοριστεί (ίσως σε ανακοίνωση αποτελεσμάτων 3μηνου οτι το xbox Πούλησε περισσότερο?) , αλλιώς θα το πάει χαλαρα μέχρι τη κυκλοφορία τους κ θα κάνει ένα ξεχωριστό αφιέρωμα 20λεπτο καποιο διάστημα πριν κυκλοφορήσουν 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Balantakos είπε

Μεγαλυτερη η λιστα σε Japan που ξεκιναει σημερα, αντε λιγο ακομα και ερχεται.

https://www.pushsquare.com/news/2022/06/ps-plus-extra-adds-a-lot-more-ps5-ps4-games-in-japans-full-launch-list

Δεν ελπίζω σε ghosthunter πλέον. Μάλλον θα παιχτεί πάλι στο ps2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...