Προς το περιεχόμενο

Avatar: Frontiers of Pandora [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 401
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 ώρες πριν, firepc είπε

Με το patch 3.2 έγιναν πολλές βελτιώσεις

 

Βλεπω αυτα ακριβως που ειχα προτεινει οταν το τελειωσα μολις ειχε βγει. Καλυτερο balance στις μαχες μιας και το stealth ηταν κακο τωρα βλεπω το διορθωσαν αρκετα και λιγοτερες απαιτησεις για τα apex skills μιας και εφτυσα αιμα για να τα βγαλω. Το παιχνιδι ειναι σιγουρα για οσους μας αρεσει το lore των ταινιων ξεκαθαρα καθαρα σαν παιχνιδι ειναι αρκετα repetitive στον εσχατο βαθμο που αν δεν ειναι καποιος μαθημενος σε παιχνιδια της ubisoft θα αρχισει να κραζει απο τις πρωτες ωρες. Βεβαια ο κοσμος ειναι απο τους ομορφοτερους που εχουμε δει μεχρι σημερα σε παιχνιδι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξύ με το κουπόνι της Ubisoft βγαίνει στα 32€.

Τι λέει, όσοι το παίξατε, αξίζει τόσα?

Με ψήνει γενικά, αλλά μόλις τελείωσα horizon zero dawn στις 80 ώρες και δεν ξέρω αν είμαι έτοιμος για επιστροφή στο grind 😂

Αλλιώς μπορεί να κάνω υπομονή να πέσει κάπως το ghost of Tsushima. (Ξέρω, καμιά σχέση μεταξύ τους τα παιχνίδια, απλά λογικά θα χτυπήσω ένα παιχνίδι για τους επόμενους 1-2 μήνες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, just getting started είπε

Εντωμεταξύ με το κουπόνι της Ubisoft βγαίνει στα 32€.

Τι λέει, όσοι το παίξατε, αξίζει τόσα?

Με ψήνει γενικά, αλλά μόλις τελείωσα horizon zero dawn στις 80 ώρες και δεν ξέρω αν είμαι έτοιμος για επιστροφή στο grind 😂

Αλλιώς μπορεί να κάνω υπομονή να πέσει κάπως το ghost of Tsushima. (Ξέρω, καμιά σχέση μεταξύ τους τα παιχνίδια, απλά λογικά θα χτυπήσω ένα παιχνίδι για τους επόμενους 1-2 μήνες)

Οχι στα 32 δεν πιστευω οτι αξιζει ειδικα αν ερχεσαι απο grind παιχνιδι θα σου κακοφανει παρα πολυ. Μεχρι 20αρικο. Καλυτερα να παρεις uplay+ για 1 μηνα δηλαδη και να το παιξεις μαζι και κανα mirage motorfest lost crown παρα να δωσεις 32 μονο για το avatar. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να παιχτει χωρις grind?

δλδ να πλακωσεις μονο main missions κ αντε κανα καλο side quest? γιατι ετσι ισως του δωσω μια ευκαιρια τωρα με τις βελτιωσεις. αλλα αν ειναι και αυτο κλασσικη ubisoft κατασταση 10 ωρες σοβαρου υλικου, και 100+ σαβουρας, να τρεξω μακρυα :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Skywalker333 είπε

μπορει να παιχτει χωρις grind?

δλδ να πλακωσεις μονο main missions κ αντε κανα καλο side quest? γιατι ετσι ισως του δωσω μια ευκαιρια τωρα με τις βελτιωσεις. αλλα αν ειναι και αυτο κλασσικη ubisoft κατασταση 10 ωρες σοβαρου υλικου, και 100+ σαβουρας, να τρεξω μακρυα :D 

εγώ το προσπάθησα αλλά με σκότωναν για πλάκα. ίσως στο πιο εύκολο level να γίνεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, just_a_dude είπε

εγώ το προσπάθησα αλλά με σκότωναν για πλάκα. ίσως στο πιο εύκολο level να γίνεται.

καλα αν πρεπει να το βαλω στο "god mode" για να γλιτωνω την σαβουρα, δε ξερω ποσο αξιζει την ταλαιπωρια 🤣

αλλα ισως του ριξω ενα rental για ενα ΣΚ να δω αν κανει κλικ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Skywalker333 είπε

καλα αν πρεπει να το βαλω στο "god mode" για να γλιτωνω την σαβουρα, δε ξερω ποσο αξιζει την ταλαιπωρια 🤣

αλλα ισως του ριξω ενα rental για ενα ΣΚ να δω αν κανει κλικ

δεν ξέρω πως είναι τώρα αλλά στην αρχή που το έπαιξα είναι 100% ξερή ubisoftίλα απλά με μπλε γιγάντια πλάσματα. Και τα sides είναι κατά 90% απίστευτα βαρετά και tedious.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/5/2024 στις 6:03 ΜΜ, just getting started είπε

Εντωμεταξύ με το κουπόνι της Ubisoft βγαίνει στα 32€.

Τι λέει, όσοι το παίξατε, αξίζει τόσα?

Με ψήνει γενικά, αλλά μόλις τελείωσα horizon zero dawn στις 80 ώρες και δεν ξέρω αν είμαι έτοιμος για επιστροφή στο grind 😂

Αλλιώς μπορεί να κάνω υπομονή να πέσει κάπως το ghost of Tsushima. (Ξέρω, καμιά σχέση μεταξύ τους τα παιχνίδια, απλά λογικά θα χτυπήσω ένα παιχνίδι για τους επόμενους 1-2 μήνες)

Εγώ μέχρι την μέση περίπου το είχα στο νόρμαλ. Απο εκεί και μετά το τερμάτισα στο easy, το οποίο έχει και αυτό πρόκληση.

Θα σου έλεγα να το παίξεις μόνο αν είσαι φαν των ταινιών γτ το παν στο game είναι η pandora. Όλα τα άλλα τα έχουμε ξαναδεί

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, firepc είπε

Εγώ μέχρι την μέση περίπου το είχα στο νόρμαλ. Απο εκεί και μετά το τερμάτισα στο easy, το οποίο έχει και αυτό πρόκληση.

Θα σου έλεγα να το παίξεις μόνο αν είσαι φαν των ταινιών γτ το παν στο game είναι η pandora. Όλα τα άλλα τα έχουμε ξαναδεί

Αν δεν φτιαξεις τρελο build σαν αυτο που εδειξα πιο πισω που εκει απλα δεν επεφτα με τιποτα ακομα και στο hard ειναι δυσκολο ακομα και στο normal. Τουλαχιστον ηταν δεν ξερω με τα τελευταια updates ποσο καλο rebalanced εγινε στις μαχες. Το stealth πρακτικα δεν υπηρχε στην πρωτη εκδοση σε επερναν χαμπαρι σχεδον αμεσα το οποιο το διορθωσαν γρηγορα. Εχει πολυ δυνατο crafting ομως με τις συνταγες που αν πας για χρυσα υλικα τοτε απλα βγαζεις τρελα οπλα ρουχα κτλ. Αλλιως η ζωη φευγει σα νερακι χωρις να φτιαξεις καλο build. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...