Προς το περιεχόμενο

Skroutz Plus


WebDevGr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Witcher1st,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, NiKoSmile είπε

Καλά του πελάτες της περιοχή σου τους βάζεις σε μεταφορική; Γιατί δεν βάζεις τα δεματάκια στο αυτοκίνητο σου να τα μοιράζεις στην περιοχή σου δωρεάν;

Γιατι κανουν την παραγγελια μεσω Skroutz επειδη νιωθουν μεγαλυτερη ασφάλεια (φανταζομαι) και δεν σου κανω καθολου πλακα.

Τι μου θύμισες τωρα, αυτο με το αυτοκινητο προφανως και το κανω σε οποιον μας γνωριζει οτι ειμαστε διπλα του αλλα στον κορονοιο το ειχα κανει Delivery Car. Αμα το εβαφα και πορτοκαλι θα ημουν απο τα πρωτα Last Mile τότε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 ώρες πριν, NiKoSmile είπε

Καλά του πελάτες της περιοχή σου τους βάζεις σε μεταφορική; Γιατί δεν βάζεις τα δεματάκια στο αυτοκίνητο σου να τα μοιράζεις στην περιοχή σου δωρεάν;

Ε ναι, να πηγαινει και τσιγάρα/καφεδακι σε οσους ξέμειναν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, boredmind said:

...προσωπικά μιας και είμαι κατάστημα με άνω από 10 χρόνια μέσα είναι τρελά αυτά που ζητάνε και αναγκαστικά ανέβασα τιμές. Έτσι έχω κατάστημα για το skroutz και eshop με μειωμένες τιμές χωρίς τη προμήθεια. Οι παραγγελίες βέβαια είναι στο 90% από το καλάθι και ας είναι 10-14% πιο πάνω τα ίδια προϊόντα. Άρα ο καταναλωτής επιλέγει.

"Οι παραγγελίες βέβαια είναι στο 90% από το καλάθι"
Αυτη η φραση τα λεει ολα.
Ακομη και με ακριβοτερες τιμες δηλ.
Τα υπολοιπα που λεμε εμεις μεταξυ μας εδω, ειναι για μας και τους αναγνωστες μοναχα, ο 'πολυς' κοσμος εκει εξω, (οταν αγοραζει απο Ελλαδα), αγοραζει 90% απο το σκρουτζ.
Για τον χ-ψ λογο, ετσι εχουν τα δεδομενα σημερα.

Μην κονταροχτυπιεστε πολυ εδω, δεν αλλαζει κατι για να αξιζει ενταση, απλη ανταλλαγη αποψεων ευγενικα, ενημερωση τυχον νεων δυνατοτητων/ανταγωνιστων και ολα καλα. Σε καθε περιπτωση ειναι αμελητεο το ποσοστο των καταναλωτων που θα επηρεαστει απο οτιδηποτε σχετικο γραφουμε εμεις εδω και διαβασουν τα μελη και οι εξωτερικοι αναγνωστες. Ο μεγαλος ογκος της αγορας ειναι 'εκει εξω' και συνεχιζει να αγοραζει απο το σκρουτζ, παρα τις αυξησεις τιμων στην συνδρομη.

Την τιμη της συνδρομης θα την πανε οσο θελουν και οσο τους συμφερει και σε οποιον καταναλωτη κανει, την κρατα. Οταν 'χαριζε' για 2 χρονια την συνδρομη (τον πρωτο χρονο σε τιμη γνωριμιας και τον δευτερο χρονο εντελως δωρεαν στην 'μαγικη' τιμη των 0,01 €), δεν την χαριζε γιατι τους συνεφερε, την χαρισε για να μπει στην καταναλωτικη συνειδηση ολων των Ελληνων αγοραστων. Φανταζομαι να εχει γινει πλεον απο ολους κατανοητο, οτι ο στοχος επετευχθη και δικαιωθηκαν οι επιλογες της διοικησης του σκρουτζ.
'Εσπειραν καλα το χωραφι' για 2 χρονια και τωρα θεριζουν τους καρπους για πολλαπλασια χρονια.
(για την συνδρομη εννοουμε τα 2 χρονια, διοτι γενικα ειναι πολυχρονη η παρουσια του σκρουτζ στην Ελλαδα, δεν ανοιξε προχθες).
Καπως ετσι δικαιολογουνται τα μεγαλα μπονους που ακουμε κατα καιρους να παιρνουν καποια στελεχη επιχειρησεων και μας φαινονται υπερβολικα ενω δεν ειναι, τα μεγαλα καραβια εχουν και μεγαλα μπονους, τα στελεχη του σκρουτζ που εμπνευστηκαν και εκτελεσαν αυτο το σχεδιο, πρεπει να/εχουν ηδη λαβει αμοιβη με μεγαλα μπονους, δεν μπηκαν μονο στην καταναλωτικη συνειδηση, μπηκαν και στο μαζικο συλλογικο ασυνειδητο 😆

Προσωπικα αδιαφορω για την γκρινια για την αυξηση της συνδρομης, διαβαζω μονο για τυχον αλλαγες στα δεδομενα της.
(Οσο θεωρω οτι με συμφερει, την κραταω, μαζι και τα οποια πλεονεκτηματα πιστευω οτι εχω αγοραζοντας απο εκει).
Βρισκω ομως θετικοτατο τις προσθηκες στις υπηρεσιες, υπαρχει εξελιξη και αναπτυξη, μπορει καποια να τα διακοψουν, μπορει καποια αλλα να γιγαντωθουν, παντως εξελισσονται, μεταβαλλονται, υπαρχει κινητικοτητα, μαζι και προσαρμογη στις δυναμικες συνθηκες της ανταγωνιστικης αγορας, αυτα ειναι σημαδια επιτυχιας.

Διαβασαμε κατα καιρους σχολια, για μικρο αμαζον, για αποθηκες δικες του εδω, κλπ κλπ, γιατι οχι βρε παιδια, μια ζωη θα τα 'σκαμε' στο αμαζον, ας προκοψει και μια Ελληνικη εταιρεια/προσπαθεια, στο κατω-κατω ανοιχτη ειναι η 'πιατσα', δεν ειδαμε και ουτε φαινεται στον οριζοντα οτι καποιος αλλος θα τα καταφερει καλυτερα (μακαρι να υπαρξει στο μελλον ετερη προταση), εε, ας προκοψει το σκρουτζ, ηταν δικαιο και εγινε πραξη 😉

  • Like 4
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 hours ago, boredmind said:

Καλησπέρα

 

Διάβασα τώρα τος 4 τελευταίες σελίδες και μου έπεσαν τα μαλλιά.

Το skroutz δε κλείνει, με τη τελευταία εξαγορά πριν 3 χρόνια πήραν τόσο χρήμα που δε ξέρουν τι να το κάνουν, εξου και αγόρασαν μεταφορική βάζουν lockers ενίσχυση του προσωπικού και πολλά ακόμα.

 

Για τις προμήθειες είναι... προσωπικά μιας και είμαι κατάστημα με άνω από 10 χρόνια μέσα είναι τρελά αυτά που ζητάνε και αναγκαστικά ανέβασα τιμές. Έτσι έχω κατάστημα για το skroutz και eshop με μειωμένες τιμές χωρίς τη προμήθεια. Οι παραγγελίες βέβαια είναι στο 90% από το καλάθι και ας είναι 10-14% πιο πάνω τα ίδια προϊόντα. Άρα ο καταναλωτής επιλέγει.

 

Τελος ΔΕΝ έχει ανταγωνισμό γιατί απλά δεν μπορεί να μπει κάποια εταιρία, εδώ με τόση διαφήμιση το shopflix και πάλι δε πουλάει τπτ σε σχέση με το καλάθι του skroutz 

Αρα επιβεβαιωνεται αυτο που λεμε: αξιζει να βρεις το καταστημα μεσω skroutz, αλλα να πας να αγορασεις απευθειας απο τη σελιδα του καταστηματος για χαμηλοτερες τιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, nek4d είπε

"Οι παραγγελίες βέβαια είναι στο 90% από το καλάθι"
Αυτη η φραση τα λεει ολα.
Ακομη και με ακριβοτερες τιμες δηλ.
Τα υπολοιπα που λεμε εμεις μεταξυ μας εδω, ειναι για μας και τους αναγνωστες μοναχα, ο 'πολυς' κοσμος εκει εξω, (οταν αγοραζει απο Ελλαδα), αγοραζει 90% απο το σκρουτζ.
Για τον χ-ψ λογο, ετσι εχουν τα δεδομενα σημερα.

Μην κονταροχτυπιεστε πολυ εδω, δεν αλλαζει κατι για να αξιζει ενταση, απλη ανταλλαγη αποψεων ευγενικα, ενημερωση τυχον νεων δυνατοτητων/ανταγωνιστων και ολα καλα. Σε καθε περιπτωση ειναι αμελητεο το ποσοστο των καταναλωτων που θα επηρεαστει απο οτιδηποτε σχετικο γραφουμε εμεις εδω και διαβασουν τα μελη και οι εξωτερικοι αναγνωστες. Ο μεγαλος ογκος της αγορας ειναι 'εκει εξω' και συνεχιζει να αγοραζει απο το σκρουτζ, παρα τις αυξησεις τιμων στην συνδρομη.

Την τιμη της συνδρομης θα την πανε οσο θελουν και οσο τους συμφερει και σε οποιον καταναλωτη κανει, την κρατα. Οταν 'χαριζε' για 2 χρονια την συνδρομη (τον πρωτο χρονο σε τιμη γνωριμιας και τον δευτερο χρονο εντελως δωρεαν στην 'μαγικη' τιμη των 0,01 €), δεν την χαριζε γιατι τους συνεφερε, την χαρισε για να μπει στην καταναλωτικη συνειδηση ολων των Ελληνων αγοραστων. Φανταζομαι να εχει γινει πλεον απο ολους κατανοητο, οτι ο στοχος επετευχθη και δικαιωθηκαν οι επιλογες της διοικησης του σκρουτζ.
'Εσπειραν καλα το χωραφι' για 2 χρονια και τωρα θεριζουν τους καρπους για πολλαπλασια χρονια.
(για την συνδρομη εννοουμε τα 2 χρονια, διοτι γενικα ειναι πολυχρονη η παρουσια του σκρουτζ στην Ελλαδα, δεν ανοιξε προχθες).
Καπως ετσι δικαιολογουνται τα μεγαλα μπονους που ακουμε κατα καιρους να παιρνουν καποια στελεχη επιχειρησεων και μας φαινονται υπερβολικα ενω δεν ειναι, τα μεγαλα καραβια εχουν και μεγαλα μπονους, τα στελεχη του σκρουτζ που εμπνευστηκαν και εκτελεσαν αυτο το σχεδιο, πρεπει να/εχουν ηδη λαβει αμοιβη με μεγαλα μπονους, δεν μπηκαν μονο στην καταναλωτικη συνειδηση, μπηκαν και στο μαζικο συλλογικο ασυνειδητο 😆

Προσωπικα αδιαφορω για την γκρινια για την αυξηση της συνδρομης, διαβαζω μονο για τυχον αλλαγες στα δεδομενα της.
(Οσο θεωρω οτι με συμφερει, την κραταω, μαζι και τα οποια πλεονεκτηματα πιστευω οτι εχω αγοραζοντας απο εκει).
Βρισκω ομως θετικοτατο τις προσθηκες στις υπηρεσιες, υπαρχει εξελιξη και αναπτυξη, μπορει καποια να τα διακοψουν, μπορει καποια αλλα να γιγαντωθουν, παντως εξελισσονται, μεταβαλλονται, υπαρχει κινητικοτητα, μαζι και προσαρμογη στις δυναμικες συνθηκες της ανταγωνιστικης αγορας, αυτα ειναι σημαδια επιτυχιας.

Διαβασαμε κατα καιρους σχολια, για μικρο αμαζον, για αποθηκες δικες του εδω, κλπ κλπ, γιατι οχι βρε παιδια, μια ζωη θα τα 'σκαμε' στο αμαζον, ας προκοψει και μια Ελληνικη εταιρεια/προσπαθεια, στο κατω-κατω ανοιχτη ειναι η 'πιατσα', δεν ειδαμε και ουτε φαινεται στον οριζοντα οτι καποιος αλλος θα τα καταφερει καλυτερα (μακαρι να υπαρξει στο μελλον ετερη προταση), εε, ας προκοψει το σκρουτζ, ηταν δικαιο και εγινε πραξη 😉

Αφού η κορέα έχει τον kim γιατί να μην αποκτήσει και η Ελλάδα τον δικό της; 😄

  • Like 1
  • Confused 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ είχα ένα κουπόνι 6%, αλλά και πάλι μιλάμε για ένα περίπου 10% πάνω αν το έπαιρνα μέσω σκρουτζ  (πως και δεν είχα καμία χαζή χρέωση λόγω 20 κιλών? Ή παίζει να με έπαιρναν τηλ για μεταφορική? Πάντως το κατάστημα ήδη έστειλε με ΕΛΤΑ κουριερ) 

 

Screenshot_20240911_170335_Opera.jpg

Screenshot_20240911_170414_Gmail.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, somt είπε

image.png.bb0bbd9ea234dbfb4ec7121000e715af.png

και 1000 coins (περίπου 2,2 ευρώ)

Στο συγκεκριμενο παράδειγμα πολύ σωστά από όπου και να το έπαιρνε κάποιος χωρίς να ειχε κουπουνι στο καταστημα θα ηταν το ιδιο. Απλα εδω ο Skroutz κοιμάται και δεν εχει δει οτι του εχουν ξεφυγει τα κιλα, διαφορετικα θα ειχε χρεωση.

Το λεω αυτο γιατι μου εχει αλλαξει ποσα προϊοντα και μου τα εχει παει με μεταφορικη με αποτελεσμα εκει που ο πελατης εβλεπε 5€ ή δωρεαν αν ηταν Plus ξαφνικα να βλεπει 15€ έως 30€ αναλογα την περιοχη του. Και επειδη αρκετες φορες λεω τα αρνητικα, εδω να πω πως εκει που ειχα σε αυτα τα προϊόντα πχ 10 παραγγελιες πλεον εχω μονο 3-4 απο το Skroutz και αντε κανα 2 μεσα απο την σελιδα μου οταν ο αλλος βλεπει οτι εχω λιγοτερα μεταφορικα. Δηλαδη η δυναμικη του Skroutz ειναι τετοια που με μια μαλακια του (διοτι για μαλακια του μιλαμε) εχει μειωσει εναν ογκο παραγγελιων σε συγκεκριμενα προίόντα απο τα οποια θα επάιρνε προμηθεια.

Ολο αυτο το εχω αναφερει προφανως στον Σκρουτζ και μου απαντανε με τυπου αυτοματα μηνυματα οτι προχωρανε σε αλλαγες διοτι ο αλγοριθμος της ογκομετρησης των Courier τα πιανει σαν ογκωδη προϊόντα. Αλλα προφανως και ακομα υπαρχουν αρκετα που δνε τα εχουν δει. Πχ στελνω ολοκληρο πολυκαροτσι με δωρεαν μεταφορικα και Express παραδοση σε πελατη ενω ενα απλο παιδικο τρακτερ πλεον το βλεπει σαν ογκωδη. (Παντα μιλαμε μεσω Marketplace)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, CakeNet είπε

Αυτός είναι από τους βασικούς λόγους που δεν θα ανανεώσω την συνδρομή μου:

1) Αυξάνονται οι τιμές λόγω των ληστρικών προμηθειών που τις πληρώνουμε εμείς οι καταναλωτές.

2) Αυξάνεται η συνδρομή (αυτό είναι το λιγότερο που με πονάει).

3) Αυξάνετε η ελάχιστη παραγγελία για άλλη μια φορά.

4) Μειώνεται το ογκομετρικό βάρος ανά μεταφορά, επίσης για άλλη μια φορά!

Κάπου όπα!  Κι αφού πήρανε τόσο χρήμα, πόσο παραπάνω θέλουν να κερδίσουν τελικά και δεν χορταίνουν με τίποτα;

Μη το λες αυτό, καθένας έχει δικαίωμα να μεγαλώσει την εταιρία του και καλά κάνει. Αν θα πετύχει η όχι αυτό είναι άλλο θέμα. Προς το παρόν πανε καλά και αυτό έχει σημασία. 

 

Τώρα εάν αυτό συμφέρει εμάς σαν κατάστημα ή όχι είναι άλλο θέμα καθώς και  είναι επιλογή μας αν θα είμαστε στο marketplace τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, somt είπε

image.png.bb0bbd9ea234dbfb4ec7121000e715af.png

και 1000 coins (περίπου 2,2 ευρώ)

Αντικαταβολή έχει κανονικά χρέωση, οπότε υπάρχει σίγουρα διαφορά (οκ, τα παίρνεις πίσω από τα coins). 

Απλά θέλω να τονίσω ότι το μεν κατάστημα έχει δωρεάν μεταφορικά και αντικαταβολή, το δε σκρουτζ ενώ το προσφέρει, νομίζω οπως λέει ο @teoqq μάλλον κοιμήθηκε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Αντικαταβολή έχει κανονικά χρέωση, οπότε υπάρχει σίγουρα διαφορά (οκ, τα παίρνεις πίσω από τα coins). 

Απλά θέλω να τονίσω ότι το μεν κατάστημα έχει δωρεάν μεταφορικά και αντικαταβολή, το δε σκρουτζ ενώ το προσφέρει, νομίζω οπως λέει ο @teoqq μάλλον κοιμήθηκε. 

Προσωπικα σε εμενα, οτι ειχα best-seller δηλαδη κωδικους που δεχομουν αρκετες παραγγελιες αυτα αλλαξαν σε πρωτη φαση. Φυσικα αναφερομαι σε λιγο ογκωδη προϊόντα αλλα σας το λεω ειλικρινα οτι μια χαρα πηγαινουν με Courier καθως τα στελνω προσωπικα μεσα απο την σελιδα μου. Και φαντασου οτι τους τα ανεφερα, λεω ρε παιδια ειχα 10-15 παραγγελιες την εβδομαδα και ειχατε προμηθεια και πλεον βλεπετε οτι δεν γινονται ουτε 5. Σαν να μιλουσα σε τοιχο...

Στατιστικα: Οτι βλεπει ο πελατης με express παραδοση το κανει παραγγελια ακομα και να το δει λιγο πιο ακριβο. Οτι το βλεπει με παραδοση 5-10 ημερες και αυτο γινεται σε προϊόντα που πανε με Cargo-πρακτορειο μεταφορικης τοτε το ψαχνει μεσα απο το καταστηματα. Αυτο ειναι κατι που το αλλαξε ο Skroutz και νομιζω οτι δεν εχει καταλαβει την οποια ζημια εχει παθει. Εκτος φυσικα (που αυτο φανταζομαι πρεπει να εγινε) να εφαγε αγριο κραξιμο απο τις Courier...

 

ΥΓ: Αν εγω κανω τωρα τον λακαμα και εχω πχ αλλα μαρκα τροφη γατας και σε εμενα εχει αλλαξει ο τροπος μεταφορας, τοτε μπορω να στειλω ενα μηνυμα στον Σκρουτζ και να πω οτι το ταδε 10κιλο το βγαζει με δωρεαν μεταφορικα. Αυριο λογικα θα το εχουν διορθώσει. Αυτο μου ειπαν να κανω οταν τους ειπα οτι σε αλλα δεματα το εχετε αφησει και προφανως δεν τους εστειλα τιποτα για να μην βγαλω τα ματακια μου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σκρουτζ πλας για δωρεαν σπασιμο νευρων.
Περιμενω εκτυπωτη, και η πρωτη ενημερωση  λεει  παραδοση  σημερα 3-5.
Κανω οτι μπορω για να τελειωσω τις δουλειες στο χωριο  γρηγοροτερα  και να γυρισω για την παραλαβη.
Μετα   ομως γινεται αλλαγη ενημερωσης  και "παραδοση 4μισυ με  6".   Και δεν τελειωνει εκει η ιστορια αλλα συνεχιζεται με SMS   "παραδοση στις 6μισυ".


Και αν νομιζετε οτι πηρα τελικα εκτυπωτη κανετε λαθος.
Ειναι ηδη  7 και  στις ειδοποιησεις λεει οτι
"θα ενημερωθειτε με νεο μηνυμα για την ωρα παραλαβης" που προφανως σημαινει αυριο και αν..........

Και δεν ειναι η πρωτη φορα .  Αυτη ειναι πολλοστη φορα,  με τις αλλαγες, τις αναβολες και τις καθυστερησεις της παραδοσης.
Εαν λοιπον ο σκρουτζ πλας καταφερε να  μπει στο συλλογικο ασυνειδητο του καταναλωτικου κοινου κανει οτι μπορει για να βγει.

Επεξ/σία από ringboy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, ringboy είπε

Σκρουτζ πλας για δωρεαν σπασιμο νευρων.
Περιμενω εκτυπωτη, και η πρωτη ενημερωση  λεει  παραδοση  σημερα 3-5.
Κανω οτι μπορω για να τελειωσω τις δουλειες στο χωριο  γρηγοροτερα  και να γυρισω για την παραλαβη.
Μετα   ομως γινεται αλλαγη ενημερωσης  και "παραδοση 4μισυ με  6".   Και δεν τελειωνει εκει η ιστορια αλλα συνεχιζεται με SMS   "παραδοση στις 6μισυ".


Και αν νομιζετε οτι πηρα τελικα εκτυπωτη κανετε λαθος.
Ειναι ηδη  7 και  στις ειδοποιησεις λεει οτι
"θα ενημερωθειτε με νεο μηνυμα για την ωρα παραλαβης" που προφανως σημαινει αυριο και αν..........

Οι ώρες υπολογίζονται αυτόματα από πρόγραμμα, δεν είναι κάποιος από πίσω που σου αλλάζει τις ώρες για να σου σπάσει τα νεύρα. Μόνο αν σου βγάλει τον χάρτη και βλέπεις live το βανάκι στην περιοχή σου τότε να ετοιμάζεσαι για παραλαβή. Εγώ λόγω πλήθους παραγγελιών με γνωρίζουν σχεδόν όλα τα παιδιά που είναι οδηγοί και έχω super εξυπηρέτηση 😁. Και καμιά καθυστέρηση να γίνει δεν τρέχει τίποτα δεν φώναξα ασθενοφόρο 😅.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οτι να  ναι.  Κατ αρχην εγω δεν ειπα  οτι καποιος συγκεκριμενα μου εσπασε τα νευρα ουτε με νοιαζει αν ειναι προγραμμα η καποιος τυπος. Εγω μιλησα γενικα για την αξιοπιστια της  συνδρομης.
Και δευτερον οταν ερχεται SMS για παραλαβη στις 6.30 τι πιο ξεκαθαρο δλδ? Σιγα να μην αρχισω να ψαχνω τους χαρτες.
Αλλα εσυ προφανως εχεις χασει το μετρο με το σκρουτζ  γιατι απο τις πολλες παραγγελιες κοντευεις να γινεις συνεταιρος απο πελατης.

 

Επεξ/σία από ringboy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ringboy είπε

Οτι να  ναι.  Κατ αρχην εγω δεν ειπα  οτι καποιος συγκεκριμενα μου εσπασε τα νευρα ουτε με νοιαζει αν ειναι προγραμμα η καποιος τυπος. Εγω μιλησα γενικα για την αξιοπιστια της  συνδρομης.
Και δευτερον οταν ερχεται SMS για παραλαβη στις 6.30 τι πιο ξεκαθαρο δλδ? Σιγα να μην αρχισω να ψαχνω τους χαρτες.

Το περίεργο είναι ότι ενώ έχεις τόσα παράπονα παραμένεις πελάτης. Εν πάση περιπτώσει πριν γκρινιάξεις εδώ είχες την δυνατότητα να στείλεις μήνυμα στον οδηγό!  Ούτε αυτό έκανες να υποθέσω... 🙃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...