Προς το περιεχόμενο

Skroutz Plus


WebDevGr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Witcher1st,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, Thresh είπε

Σίγουρα δεν θα αγόραζα 11th gen με σχεδόν 1200 ευρώ το 2024...

Οι νέες γενιές δεν είναι που βγήκαν ελαττωματικές όμως;

2 λεπτά πριν, Give-me-a-hit είπε

πριν χρονια ειχα αγορασει παπουτσια και ηρθαν απο πολωνια. το σοκ ηταν μεγαλο. αλλα η δουλεια μου εγινε σωστα.

Laptop αγοράζεις ρε συ! Και η εγγύηση; Εδώ κάποιοι γράφουν για 1 χρόνο για προϊόντα αγορασμένα από Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 hours ago, SabotazNic said:

Για αυτό βλέπεις τις αρνητικές, που αυτές στο google maps θα ανέβουν τουλάχιστον. 

Σωστο, αλλα οχι παντα εφαρμοσιμο, οπως πχ το κομμωτηριο που εγραψα πριν, 60 στις 60 κριτικες με 5 αστερια, δεν υπαρχει καν αρνητικη να δεις, χαχα 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, nek4d είπε

Σωστο, αλλα οχι παντα εφαρμοσιμο, οπως πχ το κομμωτηριο που εγραψα πριν, 60 στις 60 κριτικες με 5 αστερια, δεν υπαρχει καν αρνητικη να δεις, χαχα 😋

Ε μάλλον δεν έχουν κάψει ακόμα κάποιο μαλλί. Αυτό που θέλω να πω, αν δεν ξεφύγεις στο γράψιμο με προσβολές κτλ, η αξιολόγηση στο google θα ανέβει, είτε αρνητική, είτε θετική 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι ο μονος που πιστευει οτι στο Σκρουτζ βαζουν ατομα να γραφουν εδω μεσα; "Γιωργο εσυ σημερα θα κανεις τους πολλαπλους ευτυχισμενους πελατες μας και θα γραψεις ενθουσιωδης πραγματα στο ινσομνια να ριξουμε λιγο σκονη στα ματια τους εκει γιατι φαινεται οτι ξυπνανε, να σημερα γραψε για το ποσο γαματο ειναι τα μικρα ΗΛΙΘΙΑ βιντεακια που κανουμε τους καραγκιοζηδες"

  • Like 8
  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται από το πόσο μεγάλο είναι το σκρουτζ.

Οι μεγάλες εταιρείες το κάνουν σίγουρα αλλά όχι οι ίδιες, πληρώνουν άλλες εταιρείες για αυτή τη δουλειά.

Τώρα που σκρουτζ και cvc είναι μαζί βέβαια τίποτα δεν αποκλείεται.

Αλλά και πάλι δεν θα μιλούσαμε για υπαλλήλους του σκρουτζ αλλά για υπαλλήλους εταιρείας που δουλειά της είναι να επαινεί άλλες εταιρείες.

Πάλι καλά που το φορουμ δίνει τη δυνατότητα να αγνοείς μέλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή μέσα στο νήμα έχω αναφερθεί για το STOP στο redirection που κάνει ο Skroutz και πάει μόνο σε Marketplace, αναφέρω νέο ποστ με νέες κατηγορίες που θα κοπεί και εκεί το Redirection και ο χρήστης θα βλέπει μόνο για αγορά μέσω καλάθι Skroutz.

Καλή μας τύχη!

Από τη Δευτέρα 7 Οκτωβρίου 2024 τα παρακάτω προϊόντα θα εξαιρεθούν από το μοντέλο συνεργασίας Redirection

  • Κινητά & Tablet

  • Μικρές Οικιακές Συσκευές

  • Εργαλεία

  • Αξεσουάρ Τεχνολογίας & Αναλώσιμα

  • Μικροέπιπλα & Αξεσουάρ επίπλων

  • Αξεσουάρ Αθλημάτων και Χόμπι

  • Ηλεκτρολογικά & Ηλεκτρονικά

  • Ρολόγια

  • Λευκά είδη

Από την Παρασκευή 25 Οκτωβρίου 2024 τα παρακάτω προϊόντα θα εξαιρεθούν από το μοντέλο συνεργασίας Redirection

  • Προϊόντα Υγείας & Υγιεινής

  • Καλλυντικά & Είδη περιποίησης

  • PC build & Περιφερειακά

  • Audio Video

  • Gaming

  • Wearables

  • Βρεφικός εξοπλισμός

  • Β2Β (μερική μετάβαση)

  • Είδη καπνιστή

  • Auto-moto (μερική μετάβαση)

  • Είδη γάμου - βάπτισης

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θελω να δω, κατα ποσο θα περπατησει, το σκηνικο 'θα σας κανω ολους σκρουτζομαγαζα με το ζορι'.

Τελικα δικαιωνονται, αρκετοι μεσαιοι και μεγαλοι, που εδω και χρονια αποχωρησαν απο την πλατφορμα, οταν το εκαναν αυτο το βημα λεγαμε μερικοι 'μα τι κανουν, στο σκεφτηκαν καλα;', αλλα τωρα φαινεται οτι ειχαν αξιολογησει πως και που το παει το skroutz.

Σε καθε περιπτωση βεβαια, καθε μαγαζι εχει τη δυνατοτητα να αποχωρησει, να το παλεψει μονο του, οπως γινονταν και πριν την εποχη skroutz, και να μην εχει κανεναν πανω απο το κεφαλι του.

Επεξ/σία από mindreader
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον τελευταίο μήνα , δε μου δουλεύουν καθόλου οι ειδοποιήσεις πτώσης τιμής αλλά και αξιολογήσεων.. Δε μου έρχεται γενικά καμία ειδοποίηση. έχετε και άλλοι το ίδιο πρόβλημα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, KenJiNx είπε

Τον τελευταίο μήνα , δε μου δουλεύουν καθόλου οι ειδοποιήσεις πτώσης τιμής αλλά και αξιολογήσεων.. Δε μου έρχεται γενικά καμία ειδοποίηση. έχετε και άλλοι το ίδιο πρόβλημα; 

Απο τοτε που εληξε το skroutz plus που ειχα συνδρομη ερχονται το πολυ μια η δυο ειδοποιησεις την ημερα.Πολλες ημερες δεν ειχα καμια κι εχουν πεσει πολλα προιοντα οι τιμες του που ειχα στ'αγαπημενα.

Πριν ληξει ειχα πανω απο 150 ειδοποιησεις την ημερα απο πτωσεις τιμων και αξιολογησεις μιας κι εχω πανω 2000 προιοντα στα αγαπημενα.

Δεν ξερω τι γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Απο τοτε που εληξε το skroutz plus που ειχα συνδρομη ερχονται το πολυ μια η δυο ειδοποιησεις την ημερα.Πολλες ημερες δεν ειχα καμια κι εχουν πεσει πολλα προιοντα οι τιμες του που ειχα στ'αγαπημενα.

Πριν ληξει ειχα πανω απο 150 ειδοποιησεις την ημερα απο πτωσεις τιμων και αξιολογησεις μιας κι εχω πανω 2000 προιοντα στα αγαπημενα.

Δεν ξερω τι γινεται.

Πληρη καταρρευση του μπουρδελαδικου που εχει καταντησει πια το skroutz. Εχουν φυγει ηδη χιλιαδες καταστηματα και δεν θα μεινουν πολλα. Εγω παντα γραφω το προΪον και στο google το βρισκω συνηθως φθηνοτερα και το περνω απο εκει. Δεν πα να εχεις Plus με το 25ευρω και τα 5 κιλα το κατεστρεψαν οποτε συνηθως σε βγαινει πολυ ακριβοτερα. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
59 minutes ago, HERTHAN said:

Απο τοτε που εληξε το skroutz plus που ειχα συνδρομη ερχονται το πολυ μια η δυο ειδοποιησεις την ημερα.Πολλες ημερες δεν ειχα καμια κι εχουν πεσει πολλα προιοντα οι τιμες του που ειχα στ'αγαπημενα.

Πριν ληξει ειχα πανω απο 150 ειδοποιησεις την ημερα απο πτωσεις τιμων και αξιολογησεις μιας κι εχω πανω 2000 προιοντα στα αγαπημενα.

Δεν ξερω τι γινεται.

Κι εγώ που ανανέωσα, έχουν μειωθεί πολύ οι ειδοποιήσεις για πτώσεις τιμών (δεν τις είχα με email) από τα 300+ favorites που έχω, ίσως καλοκαίρι who knows...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που το λέτε, σύμπτωση, δε ξέρω, έχω να δω ειδοποίηση από τότε που μου έληξε το plus. Αλλά και πάλι, ένα μήνα μετά που το ενεργοποιήσα δεν μου έρχεται ειδοποιηση καμία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...