Προς το περιεχόμενο

Skroutz Plus


WebDevGr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Witcher1st,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια εβδομαδα για να παραλαβουν επιστροφη προιοντος. Αγνωστο πότε θα επιστραφουν τα χρηματα.

Επεξ/σία από ringboy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, ringboy είπε

Μια εβδομαδα για να παραλαβουν επιστροφη προιοντος. Αγνωστο πότε θα επιστραφουν τα χρηματα.

Πάνω σε αυτά τα θέματα είναι εντάξει, από εκεί είναι θέμα μεταφορικών και τραπεζών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, ringboy είπε

Μια εβδομαδα για να παραλαβουν επιστροφη προιοντος. Αγνωστο πότε θα επιστραφουν τα χρηματα.

 Εάν τυχόν έχεις δυνατότητα και τον ελεύθερο χρόνο για να πας το πακέτο εσύ ο ίδιος στην ταχυμεταφορική, η όλη διαδικασία επισπεύεται, απλώς πληροφοριακά το γράφω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα  τρελαθω τελειως

15 reviews  για το ηλεκτρικο  αλυσοπριονο   40cm της  kraft και  ολες αφορουν το αλυσοπριονο μπαταριας των  20 εκατοστων.    Αλλα αντ αλλων δλδ και τεινει να γινει κανονας

Επεξ/σία από ringboy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλημέρα στην ομάδα έχω ακόμη ενεργή σύντομη και ήθελα μπαταριές ρολογιών 2 τύπους σύνολο 5€ και 3€ μεταφορικά από skroutz πήρα τελικά από bestprize με boxnow με 0,99€  μεταφορικά μάλλον είχαμε πολύ σιγουριά στο skroutz και δεν το ψάχναμε λίγο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για μικροπράγματα και πακέτα χαμηλής αξίας δε συμφέρει. Ίσως να συμφέρει ακόμα για μεγαλύτερα και σχετικά βαριά.
Για παράδειγμα, περιμένω ένα δέμα μια παραγγελία  με 10 καρούλια νήμα για 3d printer από 3 διαφορετικά καταστήματα δε με χρέωσε μεταφορικά παρόλο που μιλάμε για συνολικά 13-15 κιλά
Το ίδιο συνέβη και με δέμα που παρέλαβα πριν 2 3 μέρες μια αποστολή από 2 καταστήματα βαρύ δέμα με αναλώσιμα για να κάνω service στα 2 αυτοκίνητα λάδια, κάθε λογής φίλτρα, τακάκια, δισκόπλακες, αντιψυκτικά ...

Αντίθετος ήθελα να κάνω μια παραγγελία από ένα κατάστημα με μικροπράγματα και ανταλλακτικά ηλεκτρονικής φύσεως, μικροεξαρτήματα, μικροεργαλεία, βιδακια, αναλώσιμα... Σχετικά χαμηλής άξιας το καθένα που πωλούνται χύμα χωρίς καν συσκευασία άντε να έχουν κάποια σακουλάκι σε ποσότητα που κάλυπταν στο διπλάσιο+ το απαιτούμενο ποσό για δωρεάν αποστολή. Ελαφρύ και μικρό δέμα σε ένα φάκελο πχ χωρούσαν όλα και μου έβγαζε μεταφορικά 27 euro λόγο τον  ποσοτήτων.

Έστειλα μνμ στην υποστήριξη μου ζήτησαν να τους περιγράψω πιο αναλυτικά το πρόβλημα και το έκανα σε δεύτερο μνμ αναλυτικά.
Απάντηση δεν πείρα ποτέ γιατί μου ζητάει 27 ευρό μεταφορικά για ένα δέμα από ένα κατάστημα που βρίσκετε σχετικά κοντά στην άλλη πλευρά του λεκανοπέδιου με βάρος λιγότερο από μισό κιλό και μέγεθός φακέλου άντε ένα μικρο κουτί το οποίο καλύπτει στο διπλάσιο το minimum κόστος για δωρεάν αποστολή ...

Επεξ/σία από Deu164
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει σχεδόν 5 ημέρες που τέλειωσε η συνδρομή του Plus και ήδη δέχθηκα 1 email και ένα τηλέφωνο από το Skroutz γιατί δεν την ανανέωσα 😂. Τόσο απελπισμένοι είναι...

Ποτέ ξανά λεφτά στους αλήτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας έχουν πριξει όντως με καθημερινά mail. Δεν θέλω βρε άνθρωποι να κάνω συνδρομή αι παρατήστε μας τι πραγμα είναι αυτό. Θα κάνω 2 φορές το χρόνο οποτε γουστάρω με 8 ευρώ και θα πάρω τότε ότι θέλω. Σαν πολύ τους καλομαθαμε και νομίζουν ότι είμαστε υποχρεωμένοι να πετάμε τα χρήματα μας σε βλακειες για να κερδίζουν αυτοί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Arkin said:

Μας έχουν πριξει όντως με καθημερινά mail. Δεν θέλω βρε άνθρωποι να κάνω συνδρομή αι παρατήστε μας τι πραγμα είναι αυτό. Θα κάνω 2 φορές το χρόνο οποτε γουστάρω με 8 ευρώ και θα πάρω τότε ότι θέλω. Σαν πολύ τους καλομαθαμε και νομίζουν ότι είμαστε υποχρεωμένοι να πετάμε τα χρήματα μας σε βλακειες για να κερδίζουν αυτοί. 

Οταν λες θα κανεις δυο φορες το χρονο με 8 ευρω, τι εννοεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Witcher1st είπε

Οταν λες θα κανεις δυο φορες το χρονο με 8 ευρω, τι εννοεις;

Μπορείς να κάνεις συνδρομή ανά μήνα. Πχ κάνεις Μάρτιο με 4 ευρώ κάνεις 10 20 παραγγελίες όσες θες και κάνεις και πάλι Σεπτέμβριο και ξανά κάνεις. Και μιας και είναι μέχρι 3 διευθύνσεις συνεννοείστε και 3 άτομα και κάνετε και οι 3 αυτό το μήνα ότι παραγγελίες θέλετε και σας βγαίνει ούτε 3 ευρώ το χρόνο. Έτσι θέλουν για μένα με την απληστία τους. Μπούμερανγκ να τους γυρίσει όσο δεν πάει. 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Arkin είπε

Μπορείς να κάνεις συνδρομή ανά μήνα. Πχ κάνεις Μάρτιο με 4 ευρώ κάνεις 10 20 παραγγελίες όσες θες και κάνεις και πάλι Σεπτέμβριο και ξανά κάνεις. Και μιας και είναι μέχρι 3 διευθύνσεις συνεννοείστε και 3 άτομα και κάνετε και οι 3 αυτό το μήνα ότι παραγγελίες θέλετε και σας βγαίνει ούτε 3 ευρώ το χρόνο. Έτσι θέλουν για μένα με την απληστία τους. Μπούμερανγκ να τους γυρίσει όσο δεν πάει. 

Δεν το είχα σκεφτεί να την μοιραστώ με άλλους. Ποτέ βάλανε μέχρι 3 όριο; Θυμάμαι παλιά είχα αρκετές μέσα (σπίτι, πατρικό, εξοχικό και κάνα 2 συγγενής) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, georgerov είπε

Δεν το είχα σκεφτεί να την μοιραστώ με άλλους. Ποτέ βάλανε μέχρι 3 όριο; Θυμάμαι παλιά είχα αρκετές μέσα (σπίτι, πατρικό, εξοχικό και κάνα 2 συγγενής) 

Και στα τιμολογια εχουν βαλει οριο, μαξ μεχρι 3 τον μηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...