Προς το περιεχόμενο

Skroutz Plus


WebDevGr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Witcher1st,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως ειναι λιγο ταλαιπωρια να εισαι χωρις σκρουτζ ειναι η αληθεια.. Τοση ωρα προσπαθω να βρω να παραγγειλω καφε και δεν βρισκω αποτελεσμα.. Μονο το coffees εχει τα λιγοτερα μεταφορικα στα 2.5 ευρω. Για δωρεαν πρεπει να δωσεις πανω απο 50 ευρω σε ολα τα καταστηματα.

Προφανως και θα κανω ανανεωση ξανα, μιας και κανω παραγγελιες καθε μηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Witcher1st είπε

Τοση ωρα προσπαθω να βρω να παραγγειλω καφε και δεν βρισκω αποτελεσμα

Black bart αν σου αρεσουν με κωδικο BART10, taresso επισης δωρεαν μεταφορικα απο 20€, taf με 40€ εχει εκπτωση 15% και δωρεαν μεταφορικα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, WebDevGr είπε

Ναι το καταλαβαίνω. Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι πόσο τους συμφέρει να πληρώνουν τελικά 2 αποστολές αντί για 1. 

Σε κάθε περίπτωση δεν πρόκειται να σκάσω. Θα σπάω τις αποστολές σε όσες μπορώ, όσο είναι ακόμη δωρεάν.

Πιστεύω ότι απλώς δεν μπορούν να το ελέγξουν. Ίσως χάνουν και την μπάλα με τις πολλές μεταφορικές μιας και η κάθε μία έχει τους δικούς της όρους και ίσως θα έπρεπε να παραμείνουν σε μία απ' την μεγάλες. ACS, Γενική, Speedex που σχεδόν υπάρχουν παντού και ίσως ένα συνδυασμός με ΕΛΤΑ που υπάρχουν παντού.

1 ώρα πριν, Witcher1st είπε

Παντως ειναι λιγο ταλαιπωρια να εισαι χωρις σκρουτζ ειναι η αληθεια.. Τοση ωρα προσπαθω να βρω να παραγγειλω καφε και δεν βρισκω αποτελεσμα.. Μονο το coffees εχει τα λιγοτερα μεταφορικα στα 2.5 ευρω. Για δωρεαν πρεπει να δωσεις πανω απο 50 ευρω σε ολα τα καταστηματα.

Προφανως και θα κανω ανανεωση ξανα, μιας και κανω παραγγελιες καθε μηνα.

Δεν είναι τραγικά εδώ που τα λέμε τα 2,5€ μεταφορικά. πάντως σιγουρέψου ότι λόγο όγκου δεν θα σου βγει το πακέτο άνω των 5 κιλών με αποτέλεσμα να πληρώσεις 3€ μειωμένα μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Witcher1st said:

Τα coins που ειχα για ποιο λογο τα εχασα, τωρα που δεν ανανεωσα; Τοσο αλητεια;

Για να έχεις πρόσβαση στο σύστημα με τα coins είναι προϋπόθεση να έχεις Plus,  αν λήξει το plus λήγουν και τα όποια προνόμια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Witcher1st είπε

Παντως ειναι λιγο ταλαιπωρια να εισαι χωρις σκρουτζ ειναι η αληθεια.. Τοση ωρα προσπαθω να βρω να παραγγειλω καφε και δεν βρισκω αποτελεσμα.. Μονο το coffees εχει τα λιγοτερα μεταφορικα στα 2.5 ευρω. Για δωρεαν πρεπει να δωσεις πανω απο 50 ευρω σε ολα τα καταστηματα.

Προφανως και θα κανω ανανεωση ξανα, μιας και κανω παραγγελιες καθε μηνα.

Και εγώ έπαιρνα συχνά καφέ 1kg στα 20-22ε οπότε βόλευε. Αν βρεις κάτι με δωρεάν μεταφορικά έστω και για παραγγελία 2 κιλών, ενημέρωσε αν σου είναι εύκολο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/6/2024 στις 2:36 ΜΜ, ringboy είπε

Αυτο που δεν καταλαβα  ποτε, ειναι γιατι εξομοιωσαν τα ταχυδρομικα μεταξυ skroutz point και αποστολης στο σπιτι.
Στο skroutz point γλυτωνουν χιλιαδες εργατωρες και επομενως ενα τεραστιο ταχυδρομικο κοστος. Γιατι λοιπον 3 ευρω και τα δυο?

Τι εγινε? Μας διαβαζουν? Σημερα παρηγγειλα (χωρις σκρουτζ πλας πλεον) σε σκρουτζ ποιντ  2 ευρω.

Επεξ/σία από ringboy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, ringboy said:

Τι εγινε? Μας διαβαζουν? Σημερα παρηγγειλα (χωρις σκρουτζ πλας πλεον) σε σκρουτζ ποιντ  2 ευρω.

Κάθε Τετάρτη και Πέμπτη έχουν έκπτωση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, georgerov είπε

Κάτι μου λέει ότι πόνεσε η διακοπή της συνδρομής

image.png.ccb94473afc196b3f0588bfb836ba928.png

Και που είσαι ακόμη. Θα μας παρακαλάνε στο τέλος όσους ξέρω έχουν διακόψει. Τελείως ασύμφερο πια το skroutz plus. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, georgerov είπε

Κάτι μου λέει ότι πόνεσε η διακοπή της συνδρομής

image.png.ccb94473afc196b3f0588bfb836ba928.png

εαν συνεχισεις να κανει με τον ιδιο ρυθμο παραγγγελίες μαλλον πρεπει να ξανακανεις, το θεμα ειναι ποσα πραγματα αγορασες που δεν τα ηθελες για να εχεις τα δωρεαν μεταφορικά. και εαν ψωνιζες από τον φτηνότερο προμηθευτή (skroutz)^2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, dkstopo είπε

εαν συνεχισεις να κανει με τον ιδιο ρυθμο παραγγγελίες μαλλον πρεπει να ξανακανεις, το θεμα ειναι ποσα πραγματα αγορασες που δεν τα ηθελες για να εχεις τα δωρεαν μεταφορικά. και εαν ψωνιζες από τον φτηνότερο προμηθευτή (skroutz)^2

Ναι αυτό είναι το θέμα, θα πάρεις αρκετά που δεν χρειάζεσαι, προς το παρόν έχω πάρει 3 παραγγελίες με φτηνότερα μεταφορικά από το κατάστημα (2.80 αντί για 3.50) και άλλες 2 με δωρεάν λόγω τιμής. Όχι απλά δεν έχω χάσει, έχω κερδίσει κιόλας. 

Προφανώς δεν θα είναι όλες έτσι, κάποιες θα είναι κάπου στην μέση που η συνδρομή θα βόλευε, αλλά προτιμώ να τα πάρει το κατάστημα και η κούριερ παρά το Σκρουτζ, λόγω της τακτικής που ακολουθούν. 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...