Προς το περιεχόμενο

Skroutz Plus


WebDevGr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Witcher1st,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Faidraaaa είπε

@vaggospro @ReBeLoS

Δεν μου έχει καν την επιλογή για ακύρωση της αυτόματης ανανέωσης. Γράφει απλά ο,τι δείχνει το σκρινσοτ. 

 

@vaggospro δεν βρίσκω κάποιο τηλ ...

Μέσω chat ζήτα ακύρωση και επιστροφή χρημάτων. Σε 5 λεπτά θα στα γυρίσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@CMOS_Z ζήτησα μέσω του τσατ και είπαν απλά ότι θα μεταβιβαστεί το αίτημα στους αρμόδιους και θα ενημερωθώ. Αυτό κατά τις 11 

Δεν μου έχει γίνει ακόμα επιστροφή 

Screenshot_2024-06-05-11-07-07-408_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2024-06-05-11-07-11-578_com.android.chrome.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειχα κανει και εγω την συγκεκριμενη συνδρομη με 0.01....μου ηρθε μεηλ 1 βδομαδα πριν ληξει και μπηκα επιτοπου και την ακυρωσα

Προφανως δεν εκανες τιποτα απο αυτα και τρεχεις τωρα.Καλες αυτες οι προσφορες αλλα θελουν προσοχη

Τιπ για την επομενη φορα που βγει κατι παρομοιο.Χρησημοποιησε καρτα μιας χρησης απο revolut

Επεξ/σία από exitpc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Faidraaaa είπε

@CMOS_Z ζήτησα μέσω του τσατ και είπαν απλά ότι θα μεταβιβαστεί το αίτημα στους αρμόδιους και θα ενημερωθώ. Αυτό κατά τις 11 

Δεν μου έχει γίνει ακόμα επιστροφή 

Screenshot_2024-06-05-11-07-07-408_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2024-06-05-11-07-11-578_com.android.chrome.jpg

 

Εμένα μου έβγαλε κατευθείαν επιλογή για επικοινωνία με εκπρόσωπο. Το έκανα χτες το πρωί που έγινε η χρέωση, μάλλον έπεσαν πολλές ακυρώσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@exitpc μα και μένα η αυτόματη ανανέωση είναι να γίνει στις 11 του μήνα δηλαδή σε μια βδομάδα. Απλώς τράβηξαν από σήμερα τα χρήματα δεν ξέρω γιατί 

 

@CMOS_Z με μέιλ μίλησες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Faidraaaa είπε

@exitpc μα και μένα η αυτόματη ανανέωση είναι να γίνει στις 11 του μήνα δηλαδή σε μια βδομάδα. Απλώς τράβηξαν από σήμερα τα χρήματα δεν ξέρω γιατί 

Θυμαμαι οτι ελεγαν στο μεηλ οτι η επομενη χρεωση μπορει να γινει μεχρι 7 μερες νωριτερα

Προφανως για να δουν αν οντως μπορουν να τραβηξουν χρηματα απο τον τελευταιο τροπο χρεωσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εκανες την παραμικρη προσπαθεια να διαβασεις τους ορυς θα ενημερωνοσουν

οτι η προσπαθεια χρεωσης θα γινει μια βδομαδα πριν την ληξη της συνδρομης

Πριν τη λήξη της συνδρομής, θα ειδοποιηθείς με email για την ανανέωση και 7 μέρες πριν, θα γίνει χρέωση του ποσού της συνδρομής, στην κάρτα που έχεις καταχωρήσει στην υπηρεσία.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' οσο θυμάμαι, δεν έχει απενεργοποίηση της αυτόματης ανανέωσης, γιατί δεν κάνει αυτόματη ανανέωση. Σε εμένα δεν έκανε. Απλά δεν την πλήρωσα και έληξε. Την ανανέωσα ο ίδιος 2 εβδομάδες μετά τη λήξη της.

Άρα ο χρήστης @Faidraaaa έκανε την ανανέωση. Η άλλη περίπτωση που μπορώ να σκεφτώ ήταν ότι για την προωθητική ενέργεια σε χρέωνε τον δεύτερο χρόνο και όχι τον πρώτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Faidraaaa είπε

@exitpc μα και μένα η αυτόματη ανανέωση είναι να γίνει στις 11 του μήνα δηλαδή σε μια βδομάδα. Απλώς τράβηξαν από σήμερα τα χρήματα δεν ξέρω γιατί 

 

@CMOS_Z με μέιλ μίλησες;

Όχι από το chat απλά μίλησα με άνθρωπο από την αρχή.

Τα επιστρέφουν, κάνε υπομονή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ παιδιά θα γίνω πάλι ο κακος της υπόθεσης και θα πω ότι δεν πρέπει να επιστραφούν χρήματα.

Είχαν μια προωθητική ενέργεια ΔΩΡΕΑΝ, την εκμεταλλεύτηκε η μισή Ελλάδα (και καλά έκανε) και το ΜΟΝΟ που έπρεπε να κάνει κάποιος είναι να πάει επιτόπου να ακυρώσει την αυτόματη ανανέωση... Oύτε αυτό δεν κάνανε οι μισοί.

Επεξ/σία από zacharias99
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ioannischr ναι έτσι κ έγινε. Ειδοποιήθηκα μια βδομάδα πριν δηλαδή σήμερα το πρωί με μέιλ. Η αυτόματη ανανέωση είναι να γίνει 11 του μήνα. Μια βδομάδα μετά, απλά αυτοί πήραν τα λεφτά ήδη από σήμερα για αυτό κ μπήκα στη διαδικασία επικοινωνίας για απεγγραφη. 

 

@Tlykog δεν έκανα κάποια κίνηση εγώ. Έκανα πέρυσι εγγραφή που είχε την προσφορά στο 1 λεπτό και απλά φέτος έγινε αυτόματα. Θα γίνει βασικά όπως γράφει σε 1 βδομάδα αλλά τα λεφτά τραβήχτηκαν ήδη. 

 

@CMOS_Z μακάρι ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ποσό που έχεις χρεωθεί για την ετήσια συνδρομή θα επιστραφεί: 

  • εάν έχεις ολοκληρώσει έως και μία αγορά με Skroutz Plus και το αίτημα ακύρωσης έχει καταχωρηθεί εντός ενός χρόνου από την εγγραφή, αν έχεις το ετήσιο πλάνο
  • αυτο αναφερεται στους ορους χρησης παντως(δηλ.θα παρεις τα λεφτα σου μετα ενα χρονο???)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, zacharias99 said:

Εγώ παιδιά θα γίνω πάλι ο κακος της υπόθεσης και θα πω ότι δεν πρέπει να επιστραφούν χρήματα.

Είχαν μια προωθητική ενέργεια ΔΩΡΕΑΝ, την εκμεταλλεύτηκε η μισή Ελλάδα και καλά έκανε και το ΜΟΝΟ που έπρεπε να κάνει κάποιος είναι να πάει επιτόπου να ακυρώσει την αυτόματη ανανέωση και ούτε αυτό δεν κάνανε οι μισοί.

Και το σκρουτζ βγήκε ζημιωμένο από αυτή την προσφορά έτσι; Όχι πως ενισχύθηκε το μονοπώλιο του.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ioannischr δεν έχω πραγματοποιήσει αγορά με την Σκρουτζ Πλας γιατί σκέψου ξέχασα ότι την είχα 🤣🤣🤣

Κάνω υπομονή μήπως επικοινωνήσουν μέσω μέιλ μπας κ βγάλω ακρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...