Προς το περιεχόμενο

Ανησυχίες


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

42 minutes ago, tsofras said:

Εκεί δεν βάζεις την βούρτσα στο αμάξι που όλοι κάνουν τα λάστιχα , είναι μόνο για να φύγουν τα πολλά με νερό

Ναι χωρις την βουρτσα εννοειται

Ειναι καποια με αφρο που κανουν αρκετα καλη δουλεια και χωρις βουρτσα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, imr είπε

Ρε παιδια πηγενετε στα self service να κανετε δουλεια σας.

 

 

καλα κι αυτο μπελας ειναι, ασε που δε σε αφηνουν να το σαπουνισεις με κουβα κ σφουγγαρι οπως πρεπει...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν άπλυτο για πολυυυυ καιρό. Όσες φορές το έχω πλύνει έτσι, δεν έχει καθαρισει. Επίσης δεν υπάρχει κάποιο κοντά μου. 

 

Αυτό που χρειάζεται είναι ένας ntclab αλλά που να τον βρεις. Επίσης και στο πλυντήριο να μην το κάνουν , θα σου το κάνει ο επόμενος μπρος ή πίσω σου όταν θα είναι έξω.

Γενικά έχω ξενερώσει τη ζωή μου εδώ και καιρό. Για αυτό και σκέφτομαι για άλλη μια φορά να το δώσω και να μην έχω τίποτα ή να πάρω κάτι σε κλάσμα κόστους.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, majnun είπε

Ήταν άπλυτο για πολυυυυ καιρό. Όσες φορές το έχω πλύνει έτσι, δεν έχει καθαρισει. Επίσης δεν υπάρχει κάποιο κοντά μου. 

 

Αυτό που χρειάζεται είναι ένας ntclab αλλά που να τον βρεις. Επίσης και στο πλυντήριο να μην το κάνουν , θα σου το κάνει ο επόμενος μπρος ή πίσω σου όταν θα είναι έξω.

Γενικά έχω ξενερώσει τη ζωή μου εδώ και καιρό. Για αυτό και σκέφτομαι για άλλη μια φορά να το δώσω και να μην έχω τίποτα ή να πάρω κάτι σε κλάσμα κόστους.

 

Κράτα το ρε μαν , δεν αξίζει να το δώσεις θα χάσεις χρήματα και θα πάρεις κάτι πολύ υποδεέστερο πλέον για να πεις ότι κέρδισες κάτι.

Και εγώ τα ίδια σκέφτομαι τόσο καιρό αλλά κάθομαι στα αυγά μου

Άντε μια στα 2 χρόνια να μαζεύεις καμία γρατζουνιά

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, majnun είπε

Ήταν άπλυτο για πολυυυυ καιρό. Όσες φορές το έχω πλύνει έτσι, δεν έχει καθαρισει. Επίσης δεν υπάρχει κάποιο κοντά μου. 

 

Αυτό που χρειάζεται είναι ένας ntclab αλλά που να τον βρεις. Επίσης και στο πλυντήριο να μην το κάνουν , θα σου το κάνει ο επόμενος μπρος ή πίσω σου όταν θα είναι έξω.

Γενικά έχω ξενερώσει τη ζωή μου εδώ και καιρό. Για αυτό και σκέφτομαι για άλλη μια φορά να το δώσω και να μην έχω τίποτα ή να πάρω κάτι σε κλάσμα κόστους.

 

τη μια και μοναδικη γρατζουνια που εχει δε την εκανα φυσικα εγω και την εχω αφησει εκει για το ματι, οσο τα φτιαχνεις τοσο θα ξαναγινονται λεει η μικρη μου εμπειρια...

17 λεπτά πριν, jimmy213 είπε

Δηλαδή; Δεν το έχω ακούσει ξανά, γι' αυτό ρωτάω.

https://magiccarwash.gr/

Θα παω να το δοκιμασω

πρακτικα δεν ακουμπαει τιποτα το αμαξι... υπαρχει αντιστοιχο κ χωρις αυτοματο μηχανημα σε κανονικα πλυντηρια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουβάς και τα χεράκια μου στην αυλίτσα. Απόλαυση να το πλένεις να γίνεσαι μούσκεμα από την ζέστη και την επόμενη το πρωί να το βρίσκεις με κουτσουλιές και λασποβροχή.:lol:

  • Haha 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dtk-386 είπε

Κουβάς και τα χεράκια μου στην αυλίτσα. Απόλαυση να το πλένεις να γίνεσαι μούσκεμα από την ζέστη και την επόμενη το πρωί να το βρίσκεις με κουτσουλιές και λασποβροχή.:lol:

Εαν εχεις αυλιτσα δε το συζητάμε...

κανε ενα σκεπαστο ομως να ηρεμησει η ψυχουλα σου 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, paylidis είπε

Εαν εχεις αυλιτσα δε το συζητάμε...

κανε ενα σκεπαστο ομως να ηρεμησει η ψυχουλα σου 😅

βάζουμε της κυρας που είναι καινούριο. :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 minutes ago, paylidis said:

 

https://magiccarwash.gr/

Θα παω να το δοκιμασω

πρακτικα δεν ακουμπαει τιποτα το αμαξι... υπαρχει αντιστοιχο κ χωρις αυτοματο μηχανημα σε κανονικα πλυντηρια

Μου το βγάζει διαφήμιση στο Instagram από τον κινέζο κατασκευαστή αυτό! Για να το κάνεις εισαγωγή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, djuan1988 είπε

Μου το βγάζει διαφήμιση στο Instagram από τον κινέζο κατασκευαστή αυτό! Για να το κάνεις εισαγωγή.

θα παω να το δοκιμασω κ θα επιστρεψω με feedback

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, paylidis είπε

θα παω να το δοκιμασω κ θα επιστρεψω με feedback

Να μαι… δε τρελάθηκα… το αμάξι ήταν αρκετά βρωμικο όντως καθώς είχε φάει μια λασποβροχή (τη τελευταία που είχε ρίξει). Παρόλα αυτά το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικότατο. Ίσως αν ήταν πιο καθαρο ή είχε προηγηθεί μια προπλύση 1-2 λεπτών με πλυστικο να είχε γίνει τέλειο. 5€ χωρίς κερί ή 6 με κερί (έκανα το δεύτερο κ το μετάνιωσα λίγο γιατί αμέσως μετά δυο παλικάρια το σκούπισαν κ σα να πασαλειφθηκε λιγο). 
Πολυ έξυπνη φάση πάντως αν κ για την ώρα δε δουλεύει μόνο του, θέλει άτομο γιατί έχει καποιες ιδιαιτερότητες. 
 

προσωπικα κατεληξα ότι θα το πηγαινω κάπου εξωφρενικα ακριβά (20€ μέσα έξω) καθώς είναι το μόνο μέρος που μου είχαν κάνει αντικειμενικά καλό πλύσιμο. 

Υγ: είχε κόσμο αρκετό. Οι περισσότεροι βέβαια είχαν πεντακάθαρα (για τα δεδομένα μου) αμαξια και ειλικρινά αναρωτιόμουν γιατί τα πλένουν…

υγ2: θα ήθελα σε μια γωνία να έχει μια σκούπα με κέρμα και ίσως αέρα ώστε να μπορείς να κανείς μέσα έξω επιτόπου 

  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως το τσεκάρω κάποια στιγμή.

Εγώ πάω σ' αυτό δίπλα στον σταθμό Αγίας Παρασκευής, αλλά ενώ κατά βάση είμαι οκ με το αποτέλεσμα, μου φαίνονται κάπως τσιμπημένα τα 8.5€ μόνο εξωτερικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε σεις τι 20 για μέσα έξω.

Εγώ με 12 ( το ακριβύνει φέτος από 10 ) με ένα τηλ έρχονται το παίρνουν το πλένουν και το φέρνουν. Έχει και με 10 ( απο 8 πέρσι) 

Η μηχανή από 4 το πήγε 6.. με 4 έδινα τιπ. Τώρα με 6 όχι. Είμαστε φτωχοί εδώ στα δυτικά προάστια.Ακου 20 μέσα έξω και 8.5 μόνο έξω.

Επεξ/σία από mp123
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, mp123 είπε

Ρε σεις τι 20 για μέσα έξω.

Εγώ με 12 ( το ακριβύνει φέτος από 10 ) με ένα τηλ έρχονται το παίρνουν το πλένουν και το φέρνουν. Έχει και με 10 ( απο 8 πέρσι) 

Η μηχανή από 4 το πήγε 6.. με 4 έδινα τιπ. Τώρα με 6 όχι. Είμαστε φτωχοί εδώ στα δυτικά προάστια.Ακου 20 μέσα έξω και 8.5 μόνο έξω.

Κι όμως. Μάλλον είμαστε λεφτάδες στα ΒΠ. Δε ξέρω, εγώ δεν νιώθω έτσι 😅

  • Haha 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...