Προς το περιεχόμενο

Ανησυχίες


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, dtk-386 είπε

μην πας από Sportage σε CHR , δεν χωράς ειδικά τώρα που κάνεις και παιδιά....

Θα βγάλω την γυναίκα μου και θα έχω μόνο τα παιδιά.... 😄

  • Haha 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, polyvios είπε

Θα βγάλω την γυναίκα μου και θα έχω μόνο τα παιδιά.... 😄

άρα γουστάρεις CHR? :rolleyes: ψημένο σε βλέπω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εντυπωσίασε... Δεν θα πω ψέματα! Αλλά πρέπει να δω και την πρακτικότητα.
Βέβαια, πως οι γονείς μας είχαν πολύ μικρότερα αυτοκίνητα και τα έβγαζαν πέρα?

Δεν ξέρω ακόμα... Πρέπει να πάρω και την γνώμη της γυναίκας! Θα πέσει παντόφλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, polyvios είπε

Βέβαια, πως οι γονείς μας είχαν πολύ μικρότερα αυτοκίνητα και τα έβγαζαν πέρα?

Εγώ τα ξέρω και απεχθάνομαι την SUVλοποίηση των πάντων. Εχουμε γεμίσει βαριά περίπτερα στους δρόμους. Εσύ όμως αν πας από Sportage σε CHR θα χάσεις πολύ σε χώρους εφόσουν τους χρειάζεσαι. Ειδικά πίσω είναι απάλευτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, polyvios είπε

KIA SPORTAGE που τελικά εσωτερικά ήταν "διαστημόπλοιο" και με πολύ καλή ποιότητα.

Αξίζει κάποιος να πάει σε μια αντιπροσωπεία και απλά να μπει μέσα να δει πόση πρόοδο έκαναν οι Κορεάτες..

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dtk-386 είπε

Εγώ τα ξέρω και απεχθάνομαι την SUVλοποίηση των πάντων. Εχουμε γεμίσει βαριά περίπτερα στους δρόμους. Εσύ όμως αν πας από Sportage σε CHR θα χάσεις πολύ σε χώρους εφόσουν τους χρειάζεσαι. Ειδικά πίσω είναι απάλευτο.

Ναι μπήκα και το είδα. Δεν έχει ούτε πλαφονιέρα πίσω. Αυτό λίγο με χάλασε αλλά με έναν φακό με βέλκρο το λύνω... Μπακαλοδουλειές, ξέρω!
Εδώ πριν 2,5 χρόνια, πριν δω το SPORTAGE πήγαινα για SEAT LEON με ίδιο πορτ μπαγκάζ με το CHR.

 

3 λεπτά πριν, atrigane είπε

Αξίζει κάποιος να πάει σε μια αντιπροσωπεία και απλά να μπει μέσα να δει πόση πρόοδο έκαναν οι Κορεάτες..

Τρελή πρόοδο για μένα!!!

1 λεπτό πριν, terry308 είπε

Χθες είδα σε ηλεκτρονικό τύπο το νέο Α3#  σε έκδοση allstreet , ❣️

Πολλά λεφτά χωρίς πολύ εξοπλισμό. Αν βάλεις για παράδειγμα και κάμερα όπισθεν κλπ βγαίνει τεράστιο ποσό.

Και αργότερα αν χρειαστεί να αλλάξεις κάτι, θα σε ξεγυμνώσουν.

Δεν μπορώ να ξαναπάω σε AUDI, μετά το A4 B7 1.8 Quattro που είχα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, polyvios είπε

Ναι μπήκα και το είδα. Δεν έχει ούτε πλαφονιέρα πίσω. Αυτό λίγο με χάλασε αλλά με έναν φακό με βέλκρο το λύνω... Μπακαλοδουλειές, ξέρω!

screenshot-355.png

  • Haha 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, polyvios είπε

Ναι μπήκα και το είδα. Δεν έχει ούτε πλαφονιέρα πίσω. Αυτό λίγο με χάλασε αλλά με έναν φακό με βέλκρο το λύνω... Μπακαλοδουλειές, ξέρω!
Εδώ πριν 2,5 χρόνια, πριν δω το SPORTAGE πήγαινα για SEAT LEON με ίδιο πορτ μπαγκάζ με το CHR.

 

 

To θέμα δεν είναι τόσο οι χώροι , αλλά ότι τα παιδιά σου θα είναι λες και τα έχεις βάλει τιμωρία.

Και εμένα μου άρεσε πάρα πολύ το προηγούμενο και ήταν αν όχι το πρώτο , το δεύτερο αμάξι που πήγα να δω .

Όταν έκατσα πίσω με την γυναίκα μου πάθαμε σοκ με το πόσο κλειστοφοβικό είναι , παιδί με καρεκλάκι δεν ξέρω αν καταφέρνει να δει απέξω

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tsofras είπε

To θέμα δεν είναι τόσο οι χώροι , αλλά ότι τα παιδιά σου θα είναι λες και τα έχεις βάλει τιμωρία.

Και εμένα μου άρεσε πάρα πολύ το προηγούμενο και ήταν αν όχι το πρώτο , το δεύτερο αμάξι που πήγα να δω .

Όταν έκατσα πίσω με την γυναίκα μου πάθαμε σοκ με το πόσο κλειστοφοβικό είναι , παιδί με καρεκλάκι δεν ξέρω αν καταφέρνει να δει απέξω

Σωστό! Όταν θα πάω για TEST DRIVE θα πάρω και το καρεκλάκι του παιδιού και θα το δω στην πράξη...

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, @pnea1973 είπε

Και εγώ πριν χρόνια που είχα δει το toyota, οι πίσω θέσεις ήταν σαν να ήσουν φυλακή. 

Δεν ξερω αν το έχουν αλλάξει.. 

Στο τωρινό είναι καλύτερα με πιο μεγάλα παράθυρα. Έβγαλαν το χερούλι εξωτερικά που ήταν ψηλά και το έβαλαν κανονικά.

Και μεγάλωσαν τα πίσω παράθυρα πλέον.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, @pnea1973 είπε

Και εγώ πριν χρόνια που είχα δει το toyota, οι πίσω θέσεις ήταν σαν να ήσουν φυλακή. 

Δεν ξερω αν το έχουν αλλάξει.. 

 

1 ώρα πριν, polyvios είπε

Στο τωρινό είναι καλύτερα με πιο μεγάλα παράθυρα. Έβγαλαν το χερούλι εξωτερικά που ήταν ψηλά και το έβαλαν κανονικά.

Και μεγάλωσαν τα πίσω παράθυρα πλέον.

Ειναι οντως ελαφρως καλυτερο αλλα κ παλι οχι αψογο...

Προσωπικα θεωρω οτι θα απογοητευτεις απο το CHr μετα το σπορταζ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, polyvios said:

Στο τωρινό είναι καλύτερα με πιο μεγάλα παράθυρα. Έβγαλαν το χερούλι εξωτερικά που ήταν ψηλά και το έβαλαν κανονικά.

Και μεγάλωσαν τα πίσω παράθυρα πλέον.

Όταν έψαχνα και εγώ πριν 2 χρόνια είχα παρατηρήσει ότι γενικά το πίσω μέρος των επιβατών είχε λιγότερη ορατότητα και μικρότερα παράθυρα σε αρκετά μοντέλα. Υπάρχει κάποιος λόγος γι αυτό;  (Καλά στο CHR όταν μπήκα πίσω όντως θα πάθαινα κρίση πανικού 😀)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...