Προς το περιεχόμενο

Toyota Yaris Cross 2021


kostasgr78

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Θεωρώ ότι αν καταφέρω να το κουμπώσω θα είναι μια χαρά παρ όλο που έχει σπάσει το ένα πασαλάκι (δεύτερο στην κάτω σειρά)

Τα πασαλάκια συρταρώνουν με διαφορετική φορά το καθένα πάνω στο πλαστικό και έπειτα όλο μαζί το κουμπώνεις στο σασί.

Το πρόβλημα μου είναι ότι εμένα έχουν μείνει πάνω στο σασί. Ρωτάω λοιπόν

1. Αξίζει να ασχοληθώ ώστε να γλιτώσω τουλάχιστον ένα διακοσάρι στην toyota ή δεν θα βγάλω άκρη μόνος μου.

2. Έχει κανείς καμιά ιδέα ή ακόμα καλύτερα γνώση στο πώς μπορώ να βγάλω τα πασαλάκια, χωρίς να τα σπάσω προφανώς, ώστε να τα συρταρώσω στο πλαστικό και μετά να το κουμπώσω πάνω ? 

 

image.jpeg.c1ad61f33b40c4c0491aa3e40fcd2544.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 517
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ πολύ! Θα πάρω πλαστικά για να μην το κατακρεουργήσω και θα επανέλθω με αποτελέσματα.
 

Και πάλι ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Ukforthemoment said:

όλα καλά ! Η δουλειά έγινε με σκλήρό πλαστικό πιρουνάκι ακριβώς όπως πρότεινες!

Ευχαριστώ πολύ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης επειδη κάποια στιγμή ολοι θα κανουμε κατι και θα σπασσουν αυτές οι μ@λ@κιουλες που υπαρχουν σε ολα τα κουμπωτά μερη του αυτοκινήτου και τρεχουμε να βρουμε επειγοντως, καλα ειναι να εχουμε απο ενα σετακι με κλιπσακια. Εγω παντως πηρα ενα απο Temu με 7 ευρώ με τη διχάλα και 100 κλιπς να βρίσκεται .

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 hours ago, Kaboomzer said:

Επίσης επειδη κάποια στιγμή ολοι θα κανουμε κατι και θα σπασσουν αυτές οι μ@λ@κιουλες που υπαρχουν σε ολα τα κουμπωτά μερη του αυτοκινήτου και τρεχουμε να βρουμε επειγοντως, καλα ειναι να εχουμε απο ενα σετακι με κλιπσακια. Εγω παντως πηρα ενα απο Temu με 7 ευρώ με τη διχάλα και 100 κλιπς να βρίσκεται .

 

Nice thinking ! έχεις link  ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/6/2024 στις 5:23 ΜΜ, Kaboomzer είπε

Επίσης επειδη κάποια στιγμή ολοι θα κανουμε κατι και θα σπασσουν αυτές οι μ@λ@κιουλες που υπαρχουν σε ολα τα κουμπωτά μερη του αυτοκινήτου και τρεχουμε να βρουμε επειγοντως, καλα ειναι να εχουμε απο ενα σετακι με κλιπσακια. Εγω παντως πηρα ενα απο Temu με 7 ευρώ με τη διχάλα και 100 κλιπς να βρίσκεται .

 

σωστός.

Εγώ έχω αγοράσει  https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07VQYNLSH/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o05_s00?ie=UTF8&th=1

και σε κλιψακια https://www.amazon.co.uk/gp/product/B0BBGPW637/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o06_s00?ie=UTF8&th=1

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...