Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με ΗP Officejet Pro 8620


achilles_g_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μέχρι χθες εκτύπωνε κανονικά. Τα μελανάκια που βάζω είναι μόνο τα γνήσια. Σήμερα πήγα να εκτυπώσω ένα αρχείο pdf 15 σελίδων, ενώ ξεκίνησε κανονικά στην πορεία άρχισε να παραμορφώνεται η εκτύπωση. Στην ουσία είναι σαν τα τα εκτυπώνει τριπλά, δηλαδή ένα γραμμά πχ Α το εκτυπώνει κατακόρυφα 3 φορές και πέφτει το ένα πάνω στο άλλο. Δοκίμασα να κάνω clean τις κεφαλές, βαθμονόμηση, χωρίς αποτέλεσμα. Στην βαθμονόμηση μου βγάζει συνεχώς απέτυχε. Καμια ιδέα πριν το πετάξω από το μπαλκόνι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την σειρά 6300, πιο παλιά. 

Αν δεν σου κάνει κόπο βγάλε μια φωτογραφία το εκτυπωμένο έντυπο να το δούμε. Αυτό πρέπει να είναι τεχνικό θέμα μάλλον του μηχανισμού. 

Δοκίμασε να αγοράσεις ένα φθηνό συμβατό και βάλτο να δεις αν επαναληφθεί το πρόβλημα, αν ναι τότε θέλει επισκευή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Basilhs23___ είπε

Έχω την σειρά 6300, πιο παλιά. 

Αν δεν σου κάνει κόπο βγάλε μια φωτογραφία το εκτυπωμένο έντυπο να το δούμε. Αυτό πρέπει να είναι τεχνικό θέμα μάλλον του μηχανισμού. 

Δοκίμασε να αγοράσεις ένα φθηνό συμβατό και βάλτο να δεις αν επαναληφθεί το πρόβλημα, αν ναι τότε θέλει επισκευή. 

Βασίλη έχω μελανακια γνήσια καβατζα. Άλλαξα τι μαύρο αρχικά αλλά τα ίδια αποτελέσματα. Μίλησα με την εξυπηρέτηση πελατών, καθάρισα κεφαλή, έκανα reset αλλά δυστυχώς το πρόβλημα παραμένει. 

received_499808541473295_edit_62842627539367.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...