Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα εκκίνησης των drivers


Basilhs23___

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ και κάποιες εβδομάδες όταν πάω να τρέξω τους drivers του HP μου για να δω κάτι που θέλω, μου εμφανίζει ένα εικονίδιο ότι λείπει ο Adobe flash και δεν μπορώ να συνεχίσω. Όμως από τον υπολογιστή μου δεν έχω αφαιρέσει το Adobe flash. Το μηχάνημα εκτυπώνει και σκαναρει κανονικά βέβαια. 

Πως μπορώ να λύσω αυτό το πρόβλημα; Το αντιμετωπίζει κάποιος άλλος;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το flash έχει σταματήσει να δουλεύει παντού εδώ και δυο μήνες. Τα τελευταία flash έχουν όλα "time bomb" για να μην δουλεύουν πέρα από τον Φεβρουάριο του 21

Κατέβασε νέους drivers. Αν δεν εχει, κανε απεγκατάσταση το flash (πρέπει να το κάνεις ούτως ή αλλιώς) και ψάξε να βρεις ένα παλιότερο flash που να μην εχει το "time bomb".

μπορείς να δοκιμάσεις να αλλάξεις την ημερομηνία του pc και να κάνεις την δουλειά σου, αλλά δεν είναι λύση

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ κατάλαβα.... Μπλέξαμε 

Γιατί έβαλαν time bomb στο flash και δεν άφησαν την τελευταία version να υπάρχει;

Νέοι drivers δεν παίζει να υπάρχουν, μιλάμε για μηχάνημα του 2006 με κάτι νεώτερους drivers που βγήκαν μετά από 2-3 έτη και σταμάτησαν. 

Θα κοιτάξω να κάνω αυτά που μου είπες, είτε παλαιότερο flash είτε με την ημερομηνία. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 25/4/2021 στις 6:15 ΜΜ, Basilhs23___ είπε

Ωχ κατάλαβα.... Μπλέξαμε 

Γιατί έβαλαν time bomb στο flash και δεν άφησαν την τελευταία version να υπάρχει;

Νέοι drivers δεν παίζει να υπάρχουν, μιλάμε για μηχάνημα του 2006 με κάτι νεώτερους drivers που βγήκαν μετά από 2-3 έτη και σταμάτησαν. 

Θα κοιτάξω να κάνω αυτά που μου είπες, είτε παλαιότερο flash είτε με την ημερομηνία. 

Έπεσα σήμερα πάνω σε αυτό το Link και το θυμήθηκα.
Αν έχεις ακόμα πρόβλημα μπορείς να το δοκιμασεις
https://superuser.com/questions/1616866/use-flash-player-after-12-jan-2021

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, smpt είπε

Έπεσα σήμερα πάνω σε αυτό το Link και το θυμήθηκα.
Αν έχεις ακόμα πρόβλημα μπορείς να το δοκιμασεις
https://superuser.com/questions/1616866/use-flash-player-after-12-jan-2021

Ευχαριστώ θα το κοιτάξω κάποια στιγμή, γιατί δεν έβγαλα άκρη με παλαιότερη version του Adobe flash. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...