Προς το περιεχόμενο

Outriders [Xbox Series S|X][PS4][PS5]


klainmaingr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 30/6/2024 στις 12:41 ΜΜ, Paragontas-x είπε

Καλησπέρα παιδιά.

Είχα παίξει το βασικό παιχνίδι όσο ήταν στο game pass και είχα τερματίσει 2-3 class και τώρα είδα ότι έχει βγει και το "worldslayer dlc" το θέμα είναι αξίζει να το πάρω για xbox πλέον ή το παιχνίδι δεν έχει καθόλου κόσμο να παίξεις μαζί του γιατί απ' ότι διάβασα η square enix το παράτησε.

μαλλον solo θα το παιξεις, δε πιστευω να εχει κοσμο μεσα. Βλεπω το steam εχει 200-300ατομα daily peak οποτε φανταζομαι αναλογα ή κ μικροτερα νουμερα στο xbox. μαλλον μικροτερα γιατι τωρα που δεν ειναι στο gamepass πολυ λιγοτερος κοσμος θα εχει προσβαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εσύ το εχεις; 

Αν όχι τότε πως ξέρεις σίγουρα πόσοι παίζουν ακόμα αυτό το παιχνιδι;;;; 

 

Εγώ ρωτάω σε άτομα που έχουν το παιχνίδι και το dlc να μου πουν αν έχει ακόμα ατομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 3/7/2024 στις 11:19 ΠΜ, Paragontas-x είπε

Εσύ το εχεις; 

Αν όχι τότε πως ξέρεις σίγουρα πόσοι παίζουν ακόμα αυτό το παιχνιδι;;;; 

 

Εγώ ρωτάω σε άτομα που έχουν το παιχνίδι και το dlc να μου πουν αν έχει ακόμα ατομα

Δυστυχως για κονσολα δεν εχεις καποιο τροπο να δεις ποσοι παιζουν, απλα μια εκτιμηση εκανα με βαση τα νουμερα του PC που μπορουμε να τα δουμε αλλα κ το οτι η πλοιοψηφία στο xbox επαιζε μονο μεσω gamepass που πλεον δεν το εχει.
το παιχνιδι το εχω αλλα ειχα να το βαλω πολυ καιρο. το ξανακατεβασα για να τσεκαρω τι παιζει για να σου πω. μου πηρε κανα 20+λεπτο το matchmaking δυο φορες. βρηκα κοσμο, αλλα πηρε την ωρα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικά σε ευχαριστώ πολύ που έκανες τον κόπο και ξανά κατέβασες το παιχνίδι για να τσεκάρεις για εμένα και αφετέρου οπότε πλέον το παιχνίδι πέθανε. 

Κρίμα και στο trailer του worldslayer dlc φαινοντουσαν πολύ γαματα τα όπλα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...