Προς το περιεχόμενο

Πολυμηχάνημα laser έγγρωμο


achilles_g_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλος ψάχνει άμεσα (οπότε κοιτάζει σε ετοιμοπαράδοτα)  έγχρωμο πολυμηχάνημα laser. Κόστος 300-350. Κοιτάζει κάποιον που να έχει αναλώσιμα σε λογικές τιμές. Του πρότεινα τον Brother MFC-L3730CDN αλλά δεν υπάρχει πουθενά ετοιμοπαράδοτος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγώ ψάχνω για laser/led πολυμηχάνημα γύρω στα 300 euro. Έχω περάσει εδώ και μερικές μέρες όλα όσα μου κίνησαν το ενδιαφέρουν από κόσκινο και καταλήγω στους brother συγκεκριμένα στον DCP-L3550CDW που έχει ιδία χαρακτηριστικά + WiFi

Και αυτός δεν είναι ετοιμοπαράδοτος αυτή τη στιγμή και από ότι μου είπαν σε ένα κατάστημα που τηλεφώνησα να ρωτήσω η διαθεσιμότητα τον brother στην ελληνική αγορά είναι περίεργη… Ο εισαγωγέας φέρνει λίγα κομμάτια κάθε φορά και το στοκ εξαντλείται μέσα σε λίγες μέρες. 

Μίας και δεν επείγει έκανα μια παραγγελία σε συνεννόηση με το κατάστημα να υπάρχει σε εκκρεμότητα με αντικαταβολή και όταν έρθει θα με ενημερώσουν αν τον θέλω να τον στείλουν…
 

Επεξ/σία από Deu164
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Στις 21/3/2021 στις 3:21 ΠΜ, Deu164 είπε

Και εγώ ψάχνω για laser/led πολυμηχάνημα γύρω στα 300 euro. Έχω περάσει εδώ και μερικές μέρες όλα όσα μου κίνησαν το ενδιαφέρουν από κόσκινο και καταλήγω στους brother συγκεκριμένα στον DCP-L3550CDW που έχει ιδία χαρακτηριστικά + WiFi

Και αυτός δεν είναι ετοιμοπαράδοτος αυτή τη στιγμή και από ότι μου είπαν σε ένα κατάστημα που τηλεφώνησα να ρωτήσω η διαθεσιμότητα τον brother στην ελληνική αγορά είναι περίεργη… Ο εισαγωγέας φέρνει λίγα κομμάτια κάθε φορά και το στοκ εξαντλείται μέσα σε λίγες μέρες. 

Μίας και δεν επείγει έκανα μια παραγγελία σε συνεννόηση με το κατάστημα να υπάρχει σε εκκρεμότητα με αντικαταβολή και όταν έρθει θα με ενημερώσουν αν τον θέλω να τον στείλουν…
 

Καλησπέρα, τελικά αγόρασες αυτόν; Αν ναι επειδή το ψάχνω και εγώ. Πείτε την γνώμη σας οποίος έχει αγοράσει πρόσφατα κάποιο μοντέλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...