Προς το περιεχόμενο

Συμβατο τονερ με lexmark b2236dw


Magi A.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια. Ψαχνω συμβατο τονερ απ αυτα τα οικονομικα δεν ξερω πως λεγονται ακριβως για τον lexmark. Απ το καλοκαιρι π τον πηρα μ λενε στα μαγαζια δεν εχουν βγαλει ακομα κ παιρνει καμποσο καιρο. Δεν μπορω να δινω καθε τοσο 40ε για τονερ. Αν γνωριζει κάποιος ας μου πει. Δεν θελω να τον δωσω γιατι ειναι φοβερος κ γρηγορος εκτυπωτης... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχουν ακομα... Πιθανον βγουν στο μελλον, αγνωστο το ποτε ομως. Δυστυχως πολλοι την εχουν πατησει γιατι αγορασαν καποια συσκευη αυτης της σειρας χωρις να τσεκαρουν πρωτα αν βγαινουν συμβατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, lector είπε

Δεν υπαρχουν ακομα... Πιθανον βγουν στο μελλον, αγνωστο το ποτε ομως. Δυστυχως πολλοι την εχουν πατησει γιατι αγορασαν καποια συσκευη αυτης της σειρας χωρις να τσεκαρουν πρωτα αν βγαινουν συμβατα.

Σε ευχαριστω πολυ. Κάπου ειδα για 7ε τονερ για τον brother που εχει πολυ καλες κριτικες. Ισως παω προς τα κει. Να σαι καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Magi A. είπε

Σε ευχαριστω πολυ. Κάπου ειδα για 7ε τονερ για τον brother που εχει πολυ καλες κριτικες. Ισως παω προς τα κει. Να σαι καλα

Brother και Kyocera έχουν φθηνά tonners. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηθελα ν ρωτησω για τον brother οσον αφορα τον fuser που χρειαζεται αλλαγη καθε 150.000 με 300.000  οπως διαβασα,ποσο παει το μαλλι και αν ειναι αποσπωμενος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω!!! Αληθεια, 9 μηνες εχω εκτυπωτη κ ουτε ξέρω ποσες κ τι εχω βγαλει. Ουτως η αλλως για brother αργει πολυ να ρθει κ θα παω σε κατι αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το μενου του εκτυπωτη πατα reports - menu settings και καπου προς το τελος υπαρχει μετρητης (mono print counts ή καπως ετσι) που θα λεει ποσες σελιδες εχεις βγαλει ως τωρα.

Σε 9 μηνες να εχεις βγαλει 150.000 και ειδικα με αυτο το εκτυπωτακι το βλεπω αρκετα δυσκολο. 

Οι φουρνοι γενικα ειναι ακριβοι, και ειδικα οταν μιλαμε για μικρους εκτυπωτες σαν αυτον που εχεις και οχι για βαριες συσκευες, αν σου χτυπησουν και θελουν αλλαγη, στο 99% των περιπτωσεων συμφερει να αγορασεις καινουριο μηχανημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ, το κανα το δα κάπου στο youtube. Eχω κανει 850 πανω κατω. Αλλο ασχετο ερωτημα. Στους πολυχρωμους με μελανι αν θελω μονο μαυρο μπορω να εχω την θηκη των εγχρωμων κενη;;;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Magi A. είπε

Ευχαριστω πολυ, το κανα το δα κάπου στο youtube. Eχω κανει 850 πανω κατω. Αλλο ασχετο ερωτημα. Στους πολυχρωμους με μελανι αν θελω μονο μαυρο μπορω να εχω την θηκη των εγχρωμων κενη;;;; 

Κενη θηκη δε μπορεις να εχεις σε κανενα μηχανημα. Σε καποια μηχανηματα θα μπορεις να τυπωσεις ασπρομαυρα ακομα κι αν το εγχρωμο ειναι αδειο, αλλα οχι να λειπει εντελως.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Magi A. είπε

 Αλλο ασχετο ερωτημα. Στους πολυχρωμους με μελανι αν θελω μονο μαυρο μπορω να εχω την θηκη των εγχρωμων κενη;;;; 

Μιλώντας για hp,γίνεται συνήθως στα μηχανήματα που παίρνουν μελάνι με ενσωματωμένη κεφαλή. Το έχω κάνει.

Για canon και epson δεν ξέρω,για την πρώτη θα το έψαχνα,για την δεύτερη αμφιβάλλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχεδόν ίδιοι,ο brother είναι συμβατός με Linux, είναι κατά 2 σελίδες ανά λεπτό ταχύτερος από τον άλλον και δεν έχει θύρα ethernet, μικρότερη μ μνημη εκτυπωτή 64ΜΒ. Ο HP έχει 256MB μνήμη, ethernet. 

Η διαφορά τους θα κριθεί στο αν έχουν συμβατά αναλώσιμα και τι κόστος έχουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν και οι 2 συμβατα και στις ιδιες τιμές. Το ιδιο κ τα drum τους. Δεν καταλαβαινω τον λογο που οι τιμες ολων των εκτυπωτων ειναι τοσο ψηλά σε σχεση με πριν. Πχ εναν lexmark που εχω τον ειχαν 85ε κ τωρα τον βλεπεις 120,150 κτλ. Εψαξα κ απ εξω μηπως παραγγελνα αλλα κ στην ευρωπη ιδιες τιμες! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...