Προς το περιεχόμενο

Hp 652


bill2015

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα 

Έχω τον εκτυπωτή Hp deskjet 3835 που φοράει τα μελάνια HP652 μαύρο και έγχρωμο αλλά το μαύρο όπου και αν έψαξα δεν το βρήκα καμία λύση ;;

Δοκίμασα να αφαιρέσω το μαύρο και άφησα το έγχρωμο μόνο 

Επεξ/σία από bill2015
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πολύ μεγάλη έλλειψη. Υπομονή.

Στο σκρουτζ αυτή τη στιγμή το δείχνει σε δύο μαυραγορίτες με τριπλή τιμή. Μην τους κάνεις την χάρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου έχω τον hp 4535 που παίρνει τα 652. 

Προχθές ήμουν στον Σκλαβενίτη του Γέρακα, που έχει μέσα μαγαζί που γεμίζει μελάνια (ink spot) και λειτουργεί κανονικά. Τον ρώτησα και μου είπε ότι το μαύρο είναι σε έλλειψη και θα παραλάβουν μέσα στον μήνα. Αλλά έχουν ήδη κρατήσεις. 

Επειδή έχω ακόμη, θα περίμενα μήπως βρω σε νορμάλ τιμή, αλλιώς θα το πάω να μου το γεμίσει με 5,5€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα 

Φίλε gianniz_k σε ένα μόνο το βρήκα 39,90€ με παράδοση σε 30 ημέρες εννοείται πως όχι

Φίλε zero13cool τα επαναγεμιζόμενα  τα φοβάμαι στο παλιό μου εκτυπωτή πήγα τα γέμισα και μου χάλασε

Αλλά αν δεν φέρουν υπάρχουν 2 λύσεις είτε επαναγέμισμα είτε με έχρωμο μόνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bill2015 είπε

Καλημέρα 

Φίλε gianniz_k σε ένα μόνο το βρήκα 39,90€ με παράδοση σε 30 ημέρες εννοείται πως όχι

Φίλε zero13cool τα επαναγεμιζόμενα  τα φοβάμαι στο παλιό μου εκτυπωτή πήγα τα γέμισα και μου χάλασε

Αλλά αν δεν φέρουν υπάρχουν 2 λύσεις είτε επαναγέμισμα είτε με έχρωμο μόνο

Επαναγεμισμα μέχρι να γίνει ο ήλιος λευκός νάνος.... Αν σου χαλάσει το μηχάνημα παίρνεις άλλο ... πιο φθηνά έρχεται από το να παίρνεις γνήσια μελάνια ακόμα και τα 652 που είναι σχετικά φθηνά. Όσο για τους μαυραγορίτες που είπε ο άλλος παραπάνω,  στο ραφι να τους λήξουν

Κι ο δικός μου τα 652 παίρνει ... πήγα τα γέμισα και τελείωσε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρουμε τιμή για γέμισμα? είχα κάποια 650 από έναν συνάδελφο  που δεν τα χρειάζονταν ειναι ίδια εμφανισιακά κουμπώνουν 

αλλά δεν τα αναγνωρίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε βρει ρίποτα παιδιά; Ακόμα βλέπω τρομερή έλλειψη...

Εχουμε και την τηλε-εκπαίδευση και θα μουρμουρίζει και η κόρη που δεν θα τυπώνει..

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...