Προς το περιεχόμενο

ΑΓΟΡΆ ΕΚΤΥΠΩΤΉ


Juras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια στην ομάδα έπειτα από 12 χρονια είπα να αλλάξω τον εκτυπωτή μου HP Deskjet F2480 All-in-One Printer είναι ασύμφορο να δίνω 25 ευρώ για ένα μελάνι που υπόσχεται ότι θα βγάλει "300 σελίδες". 😂

Έψαξα λίγο και κατέληξα στους εξής HP Tank και Epson Ecotank και πιο συγκεκριμένα στον Epson EcoTank L3160!!

Τον θέλω για οικιακή χρήση...

Ήθελα να ρωτήσω αξίζει να γίνει μια τέτοια αγορά;

Μελλοντικά τι προβλήματα μπορεί να συναντήσω με τους συγκεκριμένους εκτυπωτές;

Και αν μπορείτε να μου προτείνετε και εσείς κάποιον εκτυπωτή (έγχρωμο, πολυμηχάνημα, WiFi με φθηνά αναλώσιμα).

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Επεξ/σία από Juras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ecotank είναι καλύτερη επιλογή, εφόσον όμως πραγματοποιείς έναν σεβαστό αριθμό εκτυπώσεων ανά εβδομάδα, το πρόβλημα που υπάρχει γενικά με τους inkjet είναι ότι βουλώνουν οι κεφαλές, τώρα κάποιοι προτιμούν μια εκτύπωση ανά 3 ως 10 ημέρες ανάλογα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Βασίλης_29 είπε

Ο ecotank είναι καλύτερη επιλογή, εφόσον όμως πραγματοποιείς έναν σεβαστό αριθμό εκτυπώσεων ανά εβδομάδα, το πρόβλημα που υπάρχει γενικά με τους inkjet είναι ότι βουλώνουν οι κεφαλές, τώρα κάποιοι προτιμούν μια εκτύπωση ανά 3 ως 10 ημέρες ανάλογα. 

τι μου προτείνεις να πάρω;

και εγώ για τέτοια χρήση το θέλω 5-6 εκτυπώσεις την βδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι για τετοια χρήση εισαι ΟΚ  αλλά θα πρέπει καθε βδομάδα να κάνεις καποιες εκτυπώσεις οπωσδηποτε για να μην ξεραίνονται οι κεφαλές.

Αλλιώς πήγαινε σε laser.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...