Προς το περιεχόμενο

Αγορά MacBook - Φοιτητική έκπτωση


Kyros_G

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια ερώτηση σχετικά με τον τίτλο του θέματος :

Κάπου είχα διαβάσει (δυστυχώς δεν το βρίσκω αυτή την στιγμή) ότι κατά την αγορά MacBook παρέχεται έκπτωση σε φοιτητές. 

Δεν αναφέρομαι σε back-to-school καμπάνιες που κάνουν διάφορες αλυσίδες τον Σεπτέμβριο , αλλά σε σταθερή προσφορά από την Apple. 

Ωστόσο, τσεκαροντας τα site των premium resellers (πχ iSquare) δεν βρήκα κάποια αναφορά. 

Γνωρίζετε κάτι γι αυτό, ή είναι τελικά "αστικός μύθος"; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου φίλε Kyros_G. Από αυτά που γνωρίζω, η φοιτητική έκπτωση ισχύει κανονικά και σου παρέχεται με την επίδειξη της φοιτητικής ταυτότητας. Εγώ έτσι είχα πάρει το MacBook Air το 2012. 

Από ότι βλέπω στο site της document.gr (https://www.document.gr/φοιτητές-εκπαιδευτικοί) ισχύει και εκεί. Λογικά θα ισχύει και για iStorm/iSquare που είναι premium reseller. Παρόλα αυτά πάρε τους ένα τηλέφωνο εάν θέλεις να σιγουρευτείς 100%. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου eklad. 

Είχα κοιτάξει iSquare / istorm / iSystem, αλλά Document όχι! 

Βασικά θα κάνω αυτό που είπες, θα πάρω από Δευτέρα ένα τηλέφωνο σε iSquare να ρωτήσω (απλά ήθελα πρώτα να ξέρω αν είναι βάσιμη η ερώτηση, μην με πάρουν και στο "ψιλό" 😁

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
13 ώρες πριν, NobodyRankXV είπε

Το πλαίσιο πχ ούτε για αστείο ε?

Τους ρώτησα, μου είπαν ότι πρέπει να το κοιτάξουν και θα επικοινωνήσουν αλλά δεν έχω πάρει απάντηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Ribopaido είπε

Η document το δινει αμεσα με πασο οπως μου ειπανε. Αξιζει

απλα το πλαίσιο έχει και αυτην την δυνατότητα του μήνα - μήνα, περιμένω και ένα voucher των 200 και την βγάλαμε κάπως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NobodyRankXV είπε

απλα το πλαίσιο έχει και αυτην την δυνατότητα του μήνα - μήνα, περιμένω και ένα voucher των 200 και την βγάλαμε κάπως

Άμα μάθεις τίποτα παραπάνω από πλαίσιο πες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...

Η φοιτητική έκπτωση στην iStorm, ισχύει μόνο για MacBook Air (και αν αφορά συγκεκριμένα μοντέλα ή και οποιαδήποτε άλλα όπως μοντέλα MacBook Pro σε Built to Order όμως) ή και οποιαδήποτε άλλα προϊόντα Apple;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...