Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με πολυμηχάνημα ΗP C 3180


ardo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, χρησιμοποιούσα ,εως τωρα ,τον σαρωτή του ΗP C 3180,  που μου βγαζει ενα i , ξέρετε αν ειναι για πέταμα?.jpg

.jpg.e09259e62a6111d314f4581371cc729d.jpg

Επεξ/σία από ardo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, ardo είπε

Καλησπέρα, χρησιμοποιούσα ,εως τωρα ,τον σαρωτή του ΗP C 3180,  που μου βγαζει ενα i , ξέρετε αν ειναι για πέταμα?.jpg

.jpg.e09259e62a6111d314f4581371cc729d.jpg

Μήπως  το πρόγραμμα που δούλευες τον εκτυπωτή  λειτουργούσε με φλας το οποίο σταμάτησε τη λειτουργία του. Εκτυπώσεις κάνει;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτυπωσεις δεν εκανα γιατι δεν ειχα αντικαταστήσει τα μελάνια εδω και 1 χρόνο,τον χρησιμοποιούσα για σαρωτή μόνο.

Το πρόγραμμα το δικό του εχω και πουθενά δεν βρίσκω τι σημαίνει αυτό το παράθυρο ( i ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γύρνα πίσω την ημερομηνία των Windows στις 25/12/2020 και θα δουλέψει, απλά έχει πάψει η λειτουργία του flash player που βασίζεται το πρόγραμμα, επίσης μπορείς να τρέχεις το πρόγραμμα σε προηγούμενη ημερομηνία με το Run a program with the specified date/time

Επεξ/σία από NiKoSmile
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν μιλάμε για το κομμάτι του Scanner δοκίμασε το vuescan https://www.hamrick.com/

Έχει τους δικούς του drivers για όλα σχεδόν τα scanners. Εγώ το δουλεύω για με ένα epson του 2000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δουλευω το NAPS2, open source, τον canon mg2550s τον βρηκε κατευθειαν και αποθηκευεις πολλα scan σε 1 PDF ή σε αρχειο εικονας στελνεις με email, πρινταρεις, εχει πολλα εγω μονο σαρωση και αποθηκευση εκανα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το πρόβλημα αυτό εμφανίστηκε και στον δικό μου εκτυπωτή όταν άνοιξα το hp photosmart για να κάνω κάτι σαρώσεις. Τελικά κατέβασα άλλο λογισμικό τρίτου για να κάνω την δουλειά μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...