Προς το περιεχόμενο

Η ματιά του φωτογράφου .........


babisskg
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από costas_,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

48 λεπτά πριν, dimoskoutr είπε

Μου χάρισαν μια old em10 mark II (έλα μου;;;) και μπήκα στο τριπάκι να πιάσω μηχανή να ασχοληθώ με το χόμπι πάλι! Πολύ χαίρομαι οπότε θα υποστείτε τα τερατουργήματα μου. Την παίδευα και σε ασπρόμαυρη και σε σέπια  και άκρη δεν έβγαλα ποια μου αρέσει οπότε όπως βγήκε από τη μηχανή. 😁

 

IMG_2584.jpeg

    Καλορίζικη και καλές λήψεις !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, babisskg είπε

    Καλορίζικη και καλές λήψεις !

Ευχαριστώ κύριε Μπάμπη. Και για να έχουμε καλό ερώτημα εσείς που έχετε πολλές μηχανές πως την παλεύετε; Τρίτο σύστημα μπήκε στο σπίτι. Μια η Fuji xe-2 με δυο έξτρα φακούς, μια η canon m200 για την κόρη μου με τον κιτ από παλιά προσφορά και τώρα έσκασε και η micro 4/3 με τον κιτ και έναν 40-150 που αντίστοιχος δεν υπήρχε σπίτι μας. Άντε να βγει άκρη. 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimoskoutr είπε

Ευχαριστώ κύριε Μπάμπη. Και για να έχουμε καλό ερώτημα εσείς που έχετε πολλές μηχανές πως την παλεύετε; Τρίτο σύστημα μπήκε στο σπίτι. Μια η Fuji xe-2 με δυο έξτρα φακούς, μια η canon m200 για την κόρη μου με τον κιτ από παλιά προσφορά και τώρα έσκασε και η micro 4/3 με τον κιτ και έναν 40-150 που αντίστοιχος δεν υπήρχε σπίτι μας. Άντε να βγει άκρη. 😂

    Θα έλεγα να τις χιλιάσεις ......... 😂😂😂 ........ όμως , είναι προτιμότερο να μείνεις στο mft ( Olympus / Panasonic ) όπου έχεις αρκετές και οικονομικές επιλογές σε φακούς .......... προσωπική άποψη βέβαια !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, babisskg είπε

    Θα έλεγα να τις χιλιάσεις ......... 😂😂😂 ........ όμως , είναι προτιμότερο να μείνεις στο mft ( Olympus / Panasonic ) όπου έχεις αρκετές και οικονομικές επιλογές σε φακούς .......... προσωπική άποψη βέβαια !

Σε αυτό με τους φακούς η Fuji σφάζει δυστυχώς. Δεν μου πάει η καρδιά να την σκοτώσω όμως. 😂 Να τις χιλιάσω καλή ευχή!😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, dimoskoutr είπε

Σε καράβι ε;🙂

Ναι, το περασμένο Σάββατο στο δρόμο προς Αίγινα!

Η συγκεκριμένη είναι από τις λίγες που τραβώ με κινητό, στην πλατεία της γειτονιάς μου τον άκουγα, έψαξα στα δένδρα (γιατί δε διακρίνεται εύκολα), και επειδή είχα μόνο το κινητό, πρόλαβα λίγες λήψεις πριν φύγει, γιατί δεν έκατσε πολύ!

Τέττιξ.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...