Προς το περιεχόμενο

Η ματιά του φωτογράφου .........


babisskg
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από costas_,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 15/1/2023 στις 3:04 ΜΜ, Panpaiz79 είπε

Προφανώς και δεν ήταν το χρώμα του ουρανού έτσι εκείνο το πρωί, στην επεξεργασία έγινε έτσι. Αυτό που είχε όμως ήταν παχιά ομίχλη που δημιουργούσε φοβερή ατμόσφαιρα!

όπως και να έχει το τελικό αποτέλεσμα ήταν πολύ καλό! Μπράβο!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@GQPhDFBI Συγγνώμη για την άκυρη ερώτηση στο τοπικ με τις φωτό αλλά θα σκάσω αν δεν ρωτήσω 😅 Γιατί έχεις βάλει λυπημένη φατσούλα στην φωτό μου; Τι σε στενοχώρησε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Iliemp είπε

@GQPhDFBI Συγγνώμη για την άκυρη ερώτηση στο τοπικ με τις φωτό αλλά θα σκάσω αν δεν ρωτήσω 😅 Γιατί έχεις βάλει λυπημένη φατσούλα στην φωτό μου; Τι σε στενοχώρησε;

   Έτσι ..... έτσι ...... ρώτα τον να δούμε τι θα απαντήσει ....... 😂😂😂 ...... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Iliemp είπε

@GQPhDFBI Συγγνώμη για την άκυρη ερώτηση στο τοπικ με τις φωτό αλλά θα σκάσω αν δεν ρωτήσω 😅 Γιατί έχεις βάλει λυπημένη φατσούλα στην φωτό μου; Τι σε στενοχώρησε;

missclick. το άλλαξα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, slzr είπε

Μάλλον το παράταιρο κτίριο..

Κι εμένα εκεί πέφτει το μάτι μου είναι η αλήθεια, αλλά προσπάθησα να το σβήσω και δεν.. (έκανα από το κινητό την επεξεργασία και δεν είχα το photoshop)

Επεξ/σία από Iliemp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Iliemp είπε

Κι εμένα εκεί πέφτει το μάτι μου είναι η αλήθεια, αλλά προσπάθησα να το σβήσω και δεν.. (έκανα από το κινητό την επεξεργασία και δεν είχα το photoshop)

    Η εικόνα είναι αυτή που είναι με ότι είδε το μάτι δλδ την πραγματικότητα ........ τίποτε παράταιρο ...... τίποτε παραπανίσιο ....... αν έτσι επιλέχθηκε η στοιχειοθέτηση του κάδρου ...... so be it .......  από εκεί και πέρα μπορούν να δοθούν πολλές ερμηνείες κλπ ........ 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, Iliemp είπε

Κι εμένα εκεί πέφτει το μάτι μου είναι η αλήθεια, αλλά προσπάθησα να το σβήσω και δεν.. (έκανα από το κινητό την επεξεργασία και δεν είχα το photoshop)

Μια χαρά το επεξεργάστηκες για μένα (χωρίς να είμαι γνώστης),το θέμα σου είναι τονισμένο! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...