Προς το περιεχόμενο

Η ματιά του φωτογράφου .........


babisskg
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από costas_,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν πρόκειται για μοντελισμό ούτε για replica. Στην φωτογραφία βλέπετε μια νυκτερινή λήψη από το ιστορικό  Avro Lancaster του 2ου Π.Π. με το γράμμα G ως όνομα. Πρόκειται για το θρυλικό 'G for George'. 

Για να καταλάβετε το μέγεθος του αεροσκάφους, η λήψη έγινε από το πάνω δεξια μέρος που φαίνεται το καγκελάκι στην παρακάτω φωτογραφία 

 

Capture1.JPG

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, costas_ είπε

Δεν πρόκειται για μοντελισμό ούτε για replica. Στην φωτογραφία βλέπετε μια νυκτερινή λήψη από το ιστορικό  Avro Lancaster του 2ου Π.Π. με το γράμμα G ως όνομα. Πρόκειται για το θρυλικό 'G for George'. 

Για να καταλάβετε το μέγεθος του αεροσκάφους, η λήψη έγινε από το πάνω δεξια μέρος που φαίνεται το καγκελάκι στην παρακάτω φωτογραφία 

 

Capture1.JPG

   👍👍👍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα ,φράγμα Έλλης .

Δεν ξέρω ήταν ο καιρός, δεν έχω ξαναδεί τόσους ερωδιούς μαζί.

Είχε και άλλους τόσους στα νερά ,οι οποίοι όταν με αντιλήφθηκαν πήγανε πιο πέρα.

IMG-1133.jpg

Και άλλη μια σημερινή:

IMG-1164.jpg

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 27/11/2022 στις 3:27 ΠΜ, gotthard είπε

Αυτό είναι ωραίο wallpaper 😂🤣. Όταν βρεις χρόνο πες μου πως το ψάχνω στα γρήγορα. Ευχαριστώ. 

Μιλούσα με ένα φίλο μου για φωτογραφία/επεξεργασία κλπ και βλέπαμε διάφορες φωτό και ήθελα να του δείξω και τίς δικές σου (σε φάση ''κοίτα έναν χάλια φωτογράφο, μη γίνεις σαν και αυτόν και τέτοια'' 🤣🤣). Έτσι, πήγα στο προφιλ σου εδώ στο insomnia, μετά πάτησα δραστηριότητα τέρμα αριστερά που σου βγάζει και μετά στην καρτέλα αριστερά ''forums'' πάτησα το ''Αναρτήσεις'' και κατέβαινα βλέποντας μηνύματα που έχεις γράψει και όσα έχουν φωτό φαίνονται κατευθείαν. Έτσι βρήκα όλες τις φωτό σου.

Στη συνέχεια όταν είπες εδώ ότι δε θυμάσαι ποιές έχεις βάλει, τις αποθήκευσα μια μια στο κινητό (πάλι εκεί τις βρήκα που λέω πιο πάνω, στο Αναρτήσεις κλπ) και τις αποθήκευσα στο κινητό και από τη συλλογή στο κινητό έκανα το screenshot που σου παρέθεσα.

 

ΥΓ: Τούμπανο Wallpaper.!

Επεξ/σία από stratigos24
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...