Προς το περιεχόμενο

Η ματιά του φωτογράφου .........


babisskg
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από costas_,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, NickSyk είπε

''pifilos''   δημιουργείς νοσταλγία για τα  ''πάτρια εδάφη''..

Πάρνωνας,    στο βάθος το μοναστήρι της Μαλεβής.  image.jpeg.c9ce5177bc2885f2a849df66c634f036.jpeg

Ναι πέρασα και από εκεί. Δεν είχα ξαναπάει και είναι φοβερό κομμάτι. Νομίζω η διαδρομή Άγιος Πέτρος - Καρυές ήταν το καλύτερο σημείο της διαδρομής. Έχει ελάχιστη κίνηση και πιστεύω αξίζει και για περπάτημα. 

 

1 ώρα πριν, Panpaiz79 είπε

 Στραβοποταμος 

Adobe_Express_20221115_2016430_1.png

Αν δεν έβλεπα τα πράσινα φύλλα χαμηλά θα νόμιζα πως είναι από IR μετατροπή λόγω του ωραίου αυτού κόκκινου. Ή μήπως είναι και τώρα ; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, pifilos είπε

Ναι πέρασα και από εκεί. Δεν είχα ξαναπάει και είναι φοβερό κομμάτι. Νομίζω η διαδρομή Άγιος Πέτρος - Καρυές ήταν το καλύτερο σημείο της διαδρομής. Έχει ελάχιστη κίνηση και πιστεύω αξίζει και για περπάτημα. 

 

Αν δεν έβλεπα τα πράσινα φύλλα χαμηλά θα νόμιζα πως είναι από IR μετατροπή λόγω του ωραίου αυτού κόκκινου. Ή μήπως είναι και τώρα ; 

Δεν είναι μετατροπή απλά επεξεργασία στα χρώματα στο LR. Δεν είναι έτσι κόκκινα στην πραγματικότητα

 

3 λεπτά πριν, pifilos είπε

Ναι πέρασα και από εκεί. Δεν είχα ξαναπάει και είναι φοβερό κομμάτι. Νομίζω η διαδρομή Άγιος Πέτρος - Καρυές ήταν το καλύτερο σημείο της διαδρομής. Έχει ελάχιστη κίνηση και πιστεύω αξίζει και για περπάτημα. 

 

Αν δεν έβλεπα τα πράσινα φύλλα χαμηλά θα νόμιζα πως είναι από IR μετατροπή λόγω του ωραίου αυτού κόκκινου. Ή μήπως είναι και τώρα ; 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ όχι άμεσα σχετικό με το νήμα αλλά δεν ταίριαζε σε κάποιο άλλο. Δεν ξέρω αν έχει είσοδο η έκθεση. 

https://www.lifo.gr/culture/photography/mia-alli-hora-o-fakos-tis-ellis-papadimitrioy-stin-ellada-toy-20oy-aiona?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR0YNp_QOlKj1cQK2-iiDyaOomX8QarIFtgum7satLJr1WiFhm4DGOu5Uf0#Echobox=1668500657

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...