Προς το περιεχόμενο

Η ματιά του φωτογράφου .........


babisskg
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από costas_,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Η λήψη σήμερα από το πλοίο καθώς πήγαινα στην Αίγινα!

Πετούσε συνέχεια δίπλα μας και πολύ κοντά!

Nikon d5300, Nikon 18-200 στα 200mmimage.jpeg.41b0728fc491d40326ab0dfaf763b63f.jpeg

Επεξ/σία από D___G
  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

    ....... heavy metal ......... 

sketch-1658045381249.jpg

     Τι πράγματα έχουν περάσει από τα χέρια μου ........ εκτός από την Άρτα και τα Γιάννενα ......... για να θυμηθώ .......... 🤣🤣🤣 ........ 

sketch-1658048233408.jpg

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, greekfox1 είπε

TTuUbAd.jpg

Sony RX100 m2, Σταυρός Θεσσαλονίκης ενσταντανε από την χθεσινή βουτιά;)

     Ήμουν μικρός , ο σχωρεμένος ο πατέρας μου , είχε μία λόξα με το ψάρεμα , ανεβήκαμε στο μοτοσακό γύρω στις 6 από Θεσσαλονίκη και αφού φτάσαμε κάπως ....... πήγαμε να ρίξουμε τις μπετονιές ...... τις οποίες φευ ........ λόγω παλαβοαέρα ......... τις γύριζε πίσω με συνοπτικές διαδικασίες ....... αποτέλεσμα ...... επειδή ο σχωρεμένος γνώριζε ...... κι' έμαθα κι' εγώ φυσικά ....... για να μην γυρίσουμε με άδεια χέρια ....... σταματήσαμε στην ΠΕΟ ..... και μαζεύαμε ραδίκια ....... ένα φοβερό πιάτο για τους γνώστες ......... καλές διακοπές εύχομαι ...... 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, babisskg είπε

     Ήμουν μικρός , ο σχωρεμένος ο πατέρας μου , είχε μία λόξα με το ψάρεμα , ανεβήκαμε στο μοτοσακό γύρω στις 6 από Θεσσαλονίκη και αφού φτάσαμε κάπως ....... πήγαμε να ρίξουμε τις μπετονιές ...... τις οποίες φευ ........ λόγω παλαβοαέρα ......... τις γύριζε πίσω με συνοπτικές διαδικασίες ....... αποτέλεσμα ...... επειδή ο σχωρεμένος γνώριζε ...... κι' έμαθα κι' εγώ φυσικά ....... για να μην γυρίσουμε με άδεια χέρια ....... σταματήσαμε στην ΠΕΟ ..... και μαζεύαμε ραδίκια ....... ένα φοβερό πιάτο για τους γνώστες ......... καλές διακοπές εύχομαι ...... 

Αφού δεν γυρίσατε με άδεια χέρια, έστω και με τα ραδίκια, τα οποία πρέπει να τα δοκιμάσω, κάτι είναι και αυτό;) Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια👍

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, greekfox1 είπε

Αφού δεν γυρίσατε με άδεια χέρια, έστω και με τα ραδίκια, τα οποία πρέπει να τα δοκιμάσω, κάτι είναι και αυτό;) Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια👍

      Ραδίκι μιλάμε για το απόλυτο πιάτο ......... όχι αντίδια και μπούρδες ........ κι' εγώ ευχαριστώ για την ανάσυρση των αναμνήσεων ....... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, babisskg είπε

     Ήμουν μικρός , ο σχωρεμένος ο πατέρας μου , είχε μία λόξα με το ψάρεμα , ανεβήκαμε στο μοτοσακό γύρω στις 6 από Θεσσαλονίκη και αφού φτάσαμε κάπως ....... πήγαμε να ρίξουμε τις μπετονιές ...... τις οποίες φευ ........ λόγω παλαβοαέρα ......... τις γύριζε πίσω με συνοπτικές διαδικασίες ....... αποτέλεσμα ...... επειδή ο σχωρεμένος γνώριζε ...... κι' έμαθα κι' εγώ φυσικά ....... για να μην γυρίσουμε με άδεια χέρια ....... σταματήσαμε στην ΠΕΟ ..... και μαζεύαμε ραδίκια ....... ένα φοβερό πιάτο για τους γνώστες ......... καλές διακοπές εύχομαι ...... 

Εμένα ο συγχωρεμένος ο πατέρας μου για να μη γυρίσει με άδεια χέρια απο το ψαροντούφεκο που πήγαινε με φίλο, παίρνανε από την ψαραγορά και τα καρφώνανε με την τρίαινα από το ψαροντούφεκο και λέγαν, δείτε τι πιάσαμε …. 😂

Επεξ/σία από stratigos24
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χθες είπα να κάτσω μαζί με τα παιδιά να δούμε καμιά ταινία. Διάλεξαν την "IP Man, the awakening". Είμαι πολύ μεγάλος για να διασκεδάζω πλέον με ταινίες σαν αυτή, αλλά ένα καρέ μου τράβηξε την προσοχή. Βρείτε τι δεν στέκει...

(δεν πολυκολλάει με το νήμα, αλλά σαν ερασιτέχνης φωτογράφος δεν άντεξα)

1316458238_IPMantheawakening.jpg.c40cba4dae1c41653d597cee6de920ca.jpg

Επεξ/σία από spectaculator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...