Προς το περιεχόμενο

Η ματιά του φωτογράφου .........


babisskg
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από costas_,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

32 λεπτά πριν, highpriest είπε

Υπέροχη!

Να υποθέσω long exposure μια φώτο και άλλη μια με γρήγορο κλείστρο (για φυτά και πουλιά) η οποία περάστηκε σαν layer;

Ορθόν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαμένος πάνω από χρόνο και από εδώ και από την φωτογραφία, έπιασα να διαβάζω πάλι το νήμα και μου ήρθε ξανά διάθεση να πιάσω μηχανή και να βολτάρω! Ευχαριστώ όλους για αυτό και ιδιαίτερα τον κύριο Μπάμπη.

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, dimoskoutr είπε

Χαμένος πάνω από χρόνο και από εδώ και από την φωτογραφία, έπιασα να διαβάζω πάλι το νήμα και μου ήρθε ξανά διάθεση να πιάσω μηχανή και να βολτάρω! Ευχαριστώ όλους για αυτό και ιδιαίτερα τον κύριο Μπάμπη.

 

     Άντε , με το καλό !

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, dimoskoutr είπε

Χαμένος πάνω από χρόνο και από εδώ και από την φωτογραφία, έπιασα να διαβάζω πάλι το νήμα και μου ήρθε ξανά διάθεση να πιάσω μηχανή και να βολτάρω! Ευχαριστώ όλους για αυτό και ιδιαίτερα τον κύριο Μπάμπη.

 

Είναι αυτό που λέμε: 

«πάρε μηχανή και άστηνε και αν ‘’διψάσεις’’ πιαστηνε»

:P 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, dimoskoutr είπε

Χαμένος πάνω από χρόνο και από εδώ και από την φωτογραφία, έπιασα να διαβάζω πάλι το νήμα και μου ήρθε ξανά διάθεση να πιάσω μηχανή και να βολτάρω! Ευχαριστώ όλους για αυτό και ιδιαίτερα τον κύριο Μπάμπη.

 

Ο λόγος που άρχισα και εγώ. Να βγαίνω και να περπατάω. Πλέον στην Θεσσαλονίκη δεν βγαίνω με τίποτα (γιατί αν με δει στραβά κάποιος απο όλους αυτούς που κυκλοφορούν, μάλλον θα βρεθώ φυλακή) ενώ οι βόλτες κόπηκαν εδώ και ένα δίμηνο λόγω οικονομικών δυσκολιών. Η παρακάτω φώτο είναι απο την μοναδική μου έξοδο το τελευταίο διάστημα.

DSC_6792-Edit-Edit.jpg

  • Like 22
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, gotthard είπε

Ο λόγος που άρχισα και εγώ. Να βγαίνω και να περπατάω. Πλέον στην Θεσσαλονίκη δεν βγαίνω με τίποτα (γιατί αν με δει στραβά κάποιος απο όλους αυτούς που κυκλοφορούν, μάλλον θα βρεθώ φυλακή) ενώ οι βόλτες κόπηκαν εδώ και ένα δίμηνο λόγω οικονομικών δυσκολιών. Η παρακάτω φώτο είναι απο την μοναδική μου έξοδο το τελευταίο διάστημα.

DSC_6792-Edit-Edit.jpg

Με το καλό να ξεπεραστούν οι δυσκολίες και να συνεχίσεις να βγάζεις τέτοιες όμορφες εικόνες. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...