Προς το περιεχόμενο

MB2236adw toner


therion13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει πουθενά συμβατά toner; έψαξα παντου αλλα δεν βρίσκω. το μικρότερο να κοστίζει 40€ για 1200 σελίδες ενώ για άλλα μεγαλύτερα μοντέλα lexmark να έχει toner για 2500 σελίδες με 17€. Για αυτόν που έχω εγώ δεν βγάζουν συμβατά τόνερ; Τι μπορώ να κάνω για κάτι πιο οικονομικό

Επεξ/σία από therion13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/12/2020 στις 1:31 ΜΜ, therion13 είπε

Υπάρχει πουθενά συμβατά toner; έψαξα παντου αλλα δεν βρίσκω. το μικρότερο να κοστίζει 40€ για 1200 σελίδες ενώ για άλλα μεγαλύτερα μοντέλα lexmark να έχει toner για 2500 σελίδες με 17€. Για αυτόν που έχω εγώ δεν βγάζουν συμβατά τόνερ; Τι μπορώ να κάνω για κάτι πιο οικονομικό

Ειναι αρκετα καινουρια σειρα και δεν εχουν κυκλοφορησει ακομα συμβατα. Την εχει πατησει πολυς κοσμος ετσι. Το μονο που μπορεις να κανεις ειναι... υπομονη καποιο καιρο μεχρι να κυκλοφορησουν...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, lector είπε

Ειναι αρκετα καινουρια σειρα και δεν εχουν κυκλοφορησει ακομα συμβατα. Την εχει πατησει πολυς κοσμος ετσι. Το μονο που μπορεις να κανεις ειναι... υπομονη καποιο καιρο μεχρι να κυκλοφορησουν...

Αλήθεια; Δεν το ήξερα, εγώ τόσο φθηνό που το πήρα νόμιζα θα είναι και ο πιο παλιός laser εκτυπωτής της lexmark. Μα κάνει τα πάντα με 100ευρω που έκανε. Ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...