Προς το περιεχόμενο

NVIDIA RTX 4000 Series(Ada Lovelace)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, morehp είπε

Η εβαλαν λαθος καλωδιο στην συσκευασία, πιασε το αυγο και κουρευτο . 

Τραγικοί όπως και να έχει.

Τα λεφτά όμως μια χαρά τα τσίμπησαν άμεσα χωρίς κανένα λαθος

Έξω όσοι παρέλαβαν καλώδια μια χαρά δούλεψαν.

Και άμεση παράδοση και τα καλώδια σωστά.Ουτε μια αναφορά δεν διάβασα να υπάρχει κάποιο θέμα με τα καλώδια της cablemod.

Αλλά ποιος τους γ@μει τους Έλληνες και ας πληρώνουν.

Επεξ/σία από azazil1190
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Pantaz είπε

Που το είχες δει αυτό έχεις κάποιο link φίλε μου;

Αν βγαλεις ακρη...το μονο που καταλαβα ειναι πως καποια στιγμη αλλαξαν spec αλλα ηδη υπηρχαν στην αγορα τροφοδοτικα με το προηγούμενο spec...

https://videocardz.com/newz/asus-china-is-giving-away-16-pin-pcie-gen5-power-cable-for-rog-thor-and-thor-ii-psus

https://www.tomshardware.com/news/asus-offering-16-pin-cables-rog-psus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά είναι δυνατόν εταιρεία σαν τη cablemod να μου ζητάει φωτογραφία απόδειξης του Τρφοδοτικου μου; Από που και ως που; Τι σχέση έχει το Τρφοδοτικο με το καλώδιο; Η να μου λένε μήπως δεν κούμπωσα σωστά τα καλώδια πάνω στο psu? Σαν να με πιάσει η γυναίκα μου με άλλη και να της πω δεν είναι αυτό που νομίζεις! Κουραφέξαλα! 

Επεξ/σία από Pantaz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Pantaz είπε

Παιδιά είναι δυνατόν εταιρεία σαν τη cablemod να μου ζητάει φωτογραφία απόδειξης του Τρφοδοτικου μου; Από που και ως που; Τι σχέση έχει το Τρφοδοτικο με το καλώδιο; Η να μου λένε μήπως δεν κούμπωσα σωστά τα καλώδια πάνω στο psu? Σαν να με πιάσει η γυναίκα μου με άλλη και να της πω δεν είναι αυτό που νομίζεις! Κουραφέξαλα! 

Μαλλον για να βεβαιωθούν οτι πηρες το σωστο καλώδιο. 

Και καλύτερα γραψε στο reddit. Απαντανε αμεσως. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Herald είπε

Μαλλον για να βεβαιωθούν οτι πηρες το σωστο καλώδιο.

δεν γίνεται να σου ζητούν απόδειξη του τροφοδοτικού σου από την ώρα που το συγκεκριμένο τροφοδοτικό είναι μέσα στα προβλεπόμενα που έδινε η ίδια η cablemod για το συγκεκριμένο καλώδιο που παράγγειλε ο Pantaz....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, BabisTs είπε

δεν γίνεται να σου ζητούν απόδειξη του τροφοδοτικού σου από την ώρα που το συγκεκριμένο τροφοδοτικό είναι μέσα στα προβλεπόμενα που έδινε η ίδια η cablemod για το συγκεκριμένο καλώδιο που παράγγειλε ο Pantaz....

Ναι αλλά που ξέρει η cablemod ότι όντως πήρες για το σωστό τροφοδοτικό; Αυτό εννοώ, μπορεί ο Pantaz να έχει ξερώ γώ της Evga τροφοδοτικο ή κάποιο άλλο μοντέλο της asus που δεν υποστηρίζεται. 

Σε όλα τα support τα ίδια κάνουν γενικά, όταν είχε στείλει στην asus για την σάπια την apex με ρωτήσανε τι CPU και τροφοδοτικό έχω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Herald είπε

Ναι αλλά που ξέρει η cablemod ότι όντως πήρες για το σωστό τροφοδοτικό; Αυτό εννοώ, μπορεί ο Pantaz να έχει ξερώ γώ της Evga τροφοδοτικο ή κάποιο άλλο μοντέλο της asus που δεν υποστηρίζεται. 

Σε όλα τα support τα ίδια κάνουν γενικά, όταν είχε στείλει στην asus για την σάπια την apex με ρωτήσανε τι CPU και τροφοδοτικό έχω. 

άλλο να σε ρωτήσουν τι τροφοδοτικό φοράς και άλλο την απόδειξη του τροφοδοτικού......επίσης γιατι ζητάνε και φωτό το καλώδιο που ήδη αυτοί έστειλαν?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Tambas91 είπε

Θέλεις να γίνουμε αδέρφια ;

Μπορείς απλά να κάνεις μπαμπά σου τον @azazil1190.

Συμφέρει περισσότερο από ότι έχω δει 

Επεξ/σία από Armoral
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, BabisTs είπε

άλλο να σε ρωτήσουν τι τροφοδοτικό φοράς και άλλο την απόδειξη του τροφοδοτικού......επίσης γιατι ζητάνε και φωτό το καλώδιο που ήδη αυτοί έστειλαν?

Ναι ετσί που το θέτεις οκ, νόμιζα το πρόβλημα είναι που ρώτησαν γενικά. Για την απόδειξη συμφωνώ, αλλά ίσως για να γλυτώσουν από άμπαλους που πετάξουν κανά μοντέλο στη τύχη σου λένε δείξε την απόδειξη,. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...