Προς το περιεχόμενο

NVIDIA RTX 4000 Series(Ada Lovelace)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, azazil1190 είπε

Anyway όπως και να έχει δεν θα ασχοληθώ άλλο με oc ότι έτρεξα έτρεξα ,τα όρια των καρτών μου τα είδα , ρύθμισα τα daily gpu oc (τα βαρέθηκα τα νούμερα και τα Μπεντς)τι 50 επάνω ,τι 50 κάτω ?

Τώρα μόνο παιχνιδάκια και ηρεμία 

Καλά ναι ειδικά στην μνήμη 50MHz σιγά τα ωα, να ήταν πυρήνα έστω να πεις να σου δώσει κάνα fps παραπάνω in game..

Άλλωστε τι θα πει oc έχω ξεχάσει τα μασάει για πρωινό όλα η 4090 μόνο στο cp2077 με vr το βάζω για max fps

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα εμένα στα ίδια.

Γουστάρει μάλλον το καλώδιο μου την Ολλανδία.

https://www.dhl.com/gr-en/home/tracking/tracking-express.html?submit=1&tracking-id=6771852172

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Μερικοί τα παρουσιάζουν τραγικά, σε φάση αν είναι ''φτηνή'' υλοποίηση μια 4090, να κατεβαίνει tier σε performance και να αποδίδει σαν 4080

Καλά δεν είναι περίεργο σίγουρα θα δουμε και ποστ που η 6800 θα είναι μόνο 20% πίσω από 4090 και η 6900 με performance drivers στα ίδια, δε συζητάω καν για την σειρά 79** αυτές θα είναι γρηγορότερες και για γνώστες άσε που έρχονται και με εγγύηση " μη κραξίματος σε forum και youtubers"

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
52 λεπτά πριν, itanium είπε

Καλά δεν είναι περίεργο σίγουρα θα δουμε και ποστ που η 6800 θα είναι μόνο 20% πίσω από 4090 και η 6900 με performance drivers στα ίδια, δε συζητάω καν για την σειρά 79** αυτές θα είναι γρηγορότερες και για γνώστες άσε που έρχονται και με εγγύηση " μη κραξίματος σε forum και youtubers"

Αμέ σε 1080π😉

Πέρα από την πλάκα μια καλή  6900χτχh σε ράστερ στα 1440π  θερίζει 

Επεξ/σία από azazil1190
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, itanium είπε

Καλά δεν είναι περίεργο σίγουρα θα δουμε και ποστ που η 6800 θα είναι μόνο 20% πίσω από 4090 και η 6900 με performance drivers στα ίδια, δε συζητάω καν για την σειρά 79** αυτές θα είναι γρηγορότερες και για γνώστες άσε που έρχονται και με εγγύηση " μη κραξίματος σε forum και youtubers"

Στο ίδιο post, εμένα ο fx8350 μου τρέχει τα πάντα σε 1080p.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κούμπωσα και εγώ με τη σειρα μου παιδιά το καλώδιο από την cablemod στο Asus thor p2 συγκεκριμένα και δεν δουλεύει η καρτα! Όπως αντίστοιχα συνέβη και με το καλώδιο που είχε μέσα η Asus στο τρφοδοτικο! ΚΡΙΜΑ!

  • Confused 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Pantaz είπε

Κούμπωσα και εγώ με τη σειρα μου παιδιά το καλώδιο από την cablemod στο Asus thor p2 συγκεκριμένα και δεν δουλεύει η καρτα! Όπως αντίστοιχα συνέβη και με το καλώδιο που είχε μέσα η Asus στο τρφοδοτικο! ΚΡΙΜΑ!

Τι εγινε ρε παιδια; Και αλλος που δεν του δουλευει το καλωδιο της cablemod;

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

Τι εγινε ρε παιδια; Και αλλος που δεν του δουλευει το καλωδιο της cablemod;

Δυστυχώς ναι! Και συμβαίνει και με δεύτερο καλώδιο αυτό το πράγμα όπως προανέφερα! Για να δούμε θα μας το αντικαταστήσουνε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Pantaz είπε

Δυστυχώς ναι! Και συμβαίνει και με δεύτερο καλώδιο αυτό το πράγμα όπως προανέφερα! Για να δούμε θα μας το αντικαταστήσουνε;

εμένα μου στέλνουν αντικατάσταση εν τέλει......στείλτους mail bro

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, DiaperCh@nger101 είπε

Το περίεργο είναι που δεν δουλεύει το original της asus... κι αν δεν κάνω λάθος, το thor p2 είναι κορυφαίο τροφοδοτικό.

Seasonic ειναι πως να μην ειναι..

Αν δεν δουλευουν δυο καλωδια δυο διαφορετικων κατασκευαστων μηπως τρεχει τπτ αλλο δεν ξερω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, BabisTs είπε

εμένα μου στέλνουν αντικατάσταση εν τέλει......στείλτους mail bro

Πλάκα θα έχει τα καλώδια τους να έχουν θέματα με κάποια psu και να δημιουργήσουν θέμα σε καμία κάρτα.

Εκεί να δεις γέλια.

Εμένα τελικα ακόμα Ολλανδία.

Οκ κλείσαμε μήνα σήμερα από την μέρα παραγγελίας.Βλεπω η αντικατάσταση σου να έρχεται πριν το δικό μου και λογικό που να ασχοληθούν με το χωριό Αθηνα-πειραιας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω ειχε βγαλει καποιο bulletin η Asus για το θεμα του 12VHPWR. Προβλημα της seasonic

λαθος συνδεση στα sense pins μαλλον οποτε δεν δίνει τροφοδοσία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, morehp είπε

Νομιζω ειχε βγαλει καποιο bulletin η Asus για το θεμα του 12VHPWR. Προβλημα της seasonic

Που το είχες δει αυτό έχεις κάποιο link φίλε μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...