Προς το περιεχόμενο

NVIDIA RTX 4000 Series(Ada Lovelace)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

Tαχυτατοι στην πωληση και στο support χαλλλαρα.. Καταλαβα.. κατι λεγαμε για τον πανικο που εσπειραν καποιοι για να επωφεληθουν.. 

Είναι να μην σου κάτσει η κέντα που λέμε στο οτιδήποτε.....αλλά οκ, ξανα ανασυνταχτήκαμε με τον αντάπτορα του πέτσινου στο κουτί και δεν μασάμε....πάμε καρφί για callisto αυτήν την περίοδο!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, BabisTs είπε

Είναι να μην σου κάτσει η κέντα που λέμε στο οτιδήποτε.....αλλά οκ, ξανα ανασυνταχτήκαμε με τον αντάπτορα του πέτσινου στο κουτί και δεν μασάμε....πάμε καρφί για callisto αυτήν την περίοδο!

Το thor δεν εχεις το 1200αρι; γιατι δεν περνεις απο την asus το δικο τους και ζητα επιστροφη χρηματων απο τους αλλους να τελειωνεις αν ειναι τοσο χαλια στο support. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σας τα καλωδια τροφοδοσιας της καρτας θεωρειτε οτι ειναι κομπλε ετσι ? να σημειωθει οτι το βαρος τους τα εχω μονταρει ετσι που δεν το τραβαει προς τα κατω γτ τα εχω σφηνωσει στο κουτι.

316461330_543225540585471_7909751901112163228_n.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Bigis είπε

Καλησπερα σας τα καλωδια τροφοδοσιας της καρτας θεωρειτε οτι ειναι κομπλε ετσι ? να σημειωθει οτι το βαρος τους τα εχω μονταρει ετσι που δεν το τραβαει προς τα κατω γτ τα εχω σφηνωσει στο κουτι.

316461330_543225540585471_7909751901112163228_n.jpg

δε φαινεται αν εχει κουμπωσει καλα,θελει φωτο εκει που κουμπωνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Bigis είπε

θα βγαλω νεα φωτο θα τη στειλω Ευχαριστω ! 

Να εχει κουμπωσει καλα δες φιλος, ολα τα αλλα ειναι περιττα και κοσμητικου περιεχομενου.. Ουτε φαινεται να λυγιζει περιεργα κανενα καλωδιο οποτε μια χαρα εισαι, απλα βεβαιωσου οτι κουμπωσε καλα στην καρτα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, d4ydr33m3r είπε

Το thor δεν εχεις το 1200αρι; γιατι δεν περνεις απο την asus το δικο τους και ζητα επιστροφη χρηματων απο τους αλλους να τελειωνεις αν ειναι τοσο χαλια στο support. 

Το thor 1200 έχω.... ωστόσο το θέμα είναι ότι δεν έχουν απαντησει γενικά και εννοείται ότι τους έχω ζητήσει επιστροφή χρημάτων...δεν θα με χαλαγε να μου έστελναν βέβαια και ένα γωνιακό από cablemod σαν αντικατάσταση....για να δούμε αν και πότε θα πάρουμε απάντηση για αρχή.......άκρη θα βγαλω αλλά θα αργήσει κλασσικά η διαδικασία....ωστοσο δεν βιαζομαι μιας και ο nvidia ανταπτορας παίζει σωστά και ήταν όλα πεντακάθαρα (ανταπτορας και υποδοχή τροφοδοσίας της καρτας) όταν τον ξεμονταρησα από την κάρτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, malakudi είπε

Όταν πόσταρα έγραφε "εξαντλήθηκε". Τώρα γράφουν για τη νέα παραλαβή.

Είναι πάντως η πιο φθηνή τιμή στην Ευρώπη! Γερμανία με μικρότερο ΦΠΑ η φθηνότερη τιμή είναι 1530.

Η πτώση συνεχίζεται με την Palit. Δεν είναι ακόμα για αγορές.

https://www.skroutz.gr/s/39614521/Palit-GeForce-RTX-4080-16GB-GDDR6X-GameRock-OC-Κάρτα-Γραφικών-PCI-E-x16-4-0-με-HDMI-και-3-DisplayPort-NED4080S19T2-1030G.html

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, pirmen56 είπε

Δεν θα αργησει να παει 1000αρικο μεχρι το Πασχα. Βλεπω παρα πολλες 4080 και ολοι γραφουν αμεσα διαθεσιμο. Εχουν πολυ στοκ δεν τις ακουμπαει κανεις ομως. Οι πτωσει ερχονται σιγα σιγα και θα ειναι γενναιες αν θελουν να πουλησουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Arkin είπε

Δεν θα αργησει να παει 1000αρικο μεχρι το Πασχα. Βλεπω παρα πολλες 4080 και ολοι γραφουν αμεσα διαθεσιμο. Εχουν πολυ στοκ δεν τις ακουμπαει κανεις ομως. Οι πτωσει ερχονται σιγα σιγα και θα ειναι γενναιες αν θελουν να πουλησουν.

Λίγο δύσκολο το χιλιάρικο εκτός και αν η AMD κινηθεί κάτω από τα 1300 για την 7900XTX. Μακάρι, ίδωμεν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, pirmen56 είπε

Στην Αλεπού στα 1497

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, pirmen56 είπε

Λίγο δύσκολο το χιλιάρικο εκτός και αν η AMD κινηθεί κάτω από τα 1300 για την 7900XTX. Μακάρι, ίδωμεν.

Κατα το Πασχα εκει θα παιζουν. Οι 7900xtx θεωρω τον πρωτο μηνα θα την βαρεσουν 1400-1450 να δουν πως κινειται η αγορα και επειτα θα πεσει στο msrp της που ειναι 1200 ευρω ολα με ΦΠΑ μεσα. Απο εκει και περα μεχρι το Πασχα αν δεν εχουμε τιποτα απροοπτα με ανοδο του mining θα πεσει και αλλο η τιμη της. Και οι zen 4 πηγαν να τους βαλουν σε υψηλο msrp αλλα ηδη εφαγαν 2-3 πτωσεις και εχουμε ακομα δρομο μεχρι να γινουν προσιτοι για αγορα. Αξιολογησαν πολυ λαθος την αγορα μετα τον κοβιντ και δεν τους βγαινουν τα κουκια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...