Προς το περιεχόμενο

NVIDIA RTX 4000 Series(Ada Lovelace)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το σίγουρο είναι πως δε θα λείψουν οι σχετικά καλές ευκαιρίες σε 30ΧΧ καθώς θα είναι μάλλον αρκετοι που θα δώσουν την LHR  τους σε καλή σχετικά τιμή μόνο και μόνο για να ακολουθήσουν το hype.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 29,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Psycho_Warhead

    2302

  • Arkin

    1886

  • BlurayMoviesGreece

    1823

  • Herald

    1556

 

1 ώρα πριν, gpapad20 είπε

Προσεχε με τις ερωτησεις που απαιτουν προβλεψεις γιατι καποιοι παθαινουν εγκεφαλικα και μας λενε για νυχια που μυριζουν κτλ κτλ

Εσεις που δεν μυρίζετε τα νύχια σας και είσαστε βέβαιοι για το τι θα γίνει τους επόμενους μήνες από μοντέλα/κυκλοφορίες/τιμές, γιατί δεν δίνετε απάντηση σε αυτό που ρωτάει ο συμφορουμίτης?

Εμείς οι υπόλοιποι είπαμε ,είμαστε οι χαζοί/κακοί της παρέας που για να μην μυρίζουμε τα νύχια μας και να μην λέμε λόγια του αέρα, περιμένουμε πρώτα την επίσημη παρουσίαση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ απορώ πάντως με όλους αυτούς που νομίζουν ότι θα πάει πίσω η ανακοίνωση των νέων καρτών για να μην θάψει η πράσινη τις ήδη υπάρχουσες κάρτες! Αν πάμε το χρόνο πίσω όχι πολύ! Στην τρέχουσα γενιά η Nvidia έθαψε όλες τις κάρτες τις βγάζοντας τη μια ασήμαντη πίσω από την άλλη! Αδιαφορώντας για τα πάντα. Εδώ σου πέταξε 3090 ti στο end of era! Το ότι υπάρχει αρκετό στοκ δεν το αμφισβητεί κανείς αλλά με μια γρήγορη μάτια ο κύκλος ζωής των καρτών φτάνει στο τέλος του! Ο Σεπτέμβρης είναι κοντά! Αν έχουμε ΡΕΥΜΑ😭😭😭 θα πάρουμε μια καρτούλα! Τώρα για τα υπόλοιπα αλλά λόγια να αγαπιόμαστε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Pantaz είπε

Εγώ απορώ πάντως με όλους αυτούς που νομίζουν ότι θα πάει πίσω η ανακοίνωση των νέων καρτών για να μην θάψει η πράσινη τις ήδη υπάρχουσες κάρτες! Αν πάμε το χρόνο πίσω όχι πολύ! Στην τρέχουσα γενιά η Nvidia έθαψε όλες τις κάρτες τις βγάζοντας τη μια ασήμαντη πίσω από την άλλη! Αδιαφορώντας για τα πάντα. Εδώ σου πέταξε 3090 ti στο end of era! Το ότι υπάρχει αρκετό στοκ δεν το αμφισβητεί κανείς αλλά με μια γρήγορη μάτια ο κύκλος ζωής των καρτών φτάνει στο τέλος του! Ο Σεπτέμβρης είναι κοντά! Αν έχουμε ΡΕΥΜΑ😭😭😭 θα πάρουμε μια καρτούλα! Τώρα για τα υπόλοιπα αλλά λόγια να αγαπιόμαστε!

βγαζει 3090,3080 τι κλπ αλλα ειναι ως συμβολισμος, γοητρο κλπ

οι πολλες πωλησεις ειναι σαφως απο 3060 ,3050,1650!2060 κλπ

οι εταιριες πριν την πρωτοχρονια  κοιταζουν να μαζεψουν λεφτα, πριν τις γιορτες. μετα τις γιορτες ολοι επιστρεφουν σε καθημερινοτητα 

πολλη σωστη η παρατηρηση με το ρευμα

 

Επεξ/σία από Stefanos683
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Pantaz είπε

Εγώ απορώ πάντως με όλους αυτούς που νομίζουν ότι θα πάει πίσω η ανακοίνωση των νέων καρτών για να μην θάψει η πράσινη τις ήδη υπάρχουσες κάρτες!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, Fulgore είπε

 

Παιδιά το ότι ένα Καναλάκι σε μια μεριά του πλανήτη έκανε μια υπόθεση για τις νέες κάρτες δεν πρέπει να το δέσουμε κόμπο για το τι θα γίνει. Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΕΤΗ! Εγώ αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν η πράσινη έχει ανακοινώσει κάποιο event μέσα στο επόμενο δίμηνο όπως αυτό που είχε κάνει πριν κανένα μήνα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oσο εμεις ''συζητουμε'' για μειωσεις τιμων...

https://www.gazzetta.gr/plus/2133472/posa-hrimata-bgazoyn-kathe-hrono-oi-koryfaioi-ceos-toy-planiti?utm_source=Gazzetta Home News&utm_medium=boi&utm_campaign=best_of_internet

Jansen Huang: Ο Διευθύνων Σύμβουλος της NVIDIA - γνωστής εταιρείας τεχνολογίας - Jansen Huang κέρδισε 651 εκατομμύρια δολάρια πέρυσι, τα οποία περιλαμβάνουν δικαιώματα προαίρεσης αγοράς μετοχών από το 2011 και το 2012...

Τη λιστα κοσμει και το καλοπαιδο ο Cottick..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
4 minutes ago, narta said:

Εχουν να πέσουν ασφάλειες σε σπιτια 20ετιας που παει σύννεφο :D 

Δεν είναι και παλιά τα 20ετίας. 😛

Κατα τα άλλα πάντα μου άρεσε η ιδέα στο σπίτι για κάθε πρίζα κι ασφάλεια. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Thresh είπε

Δεν είναι και παλιά τα 20ετίας. 😛

Κατα τα άλλα πάντα μου άρεσε η ιδέα στο σπίτι για κάθε πρίζα κι ασφάλεια. :D

Τα περισσοτερα εχουν ενα ρελε για καθε 10 πριζες με 10ampere max. :lol:

Μπουρλότο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...