Προς το περιεχόμενο

NVIDIA RTX 4000 Series(Ada Lovelace)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 ώρες πριν, azazil1190 είπε

Ποοοο έχω φάει το κόσμο γιαυτό το μπ@ρδελ 🤣🤣🤣, το πείρα καπάκια 🤣🤣, τραγικό να μη το έχουν μέσα στη συσκευασία των τροφοδοτικών που είναι συμβατά, αλλά προφανώς είναι μόνο για πιο "καθαρό"  εσωτερικό πάρα θέμα λειτουργίας της κάρτας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Psycho_Warhead

    2281

  • Arkin

    1855

  • BlurayMoviesGreece

    1823

  • Herald

    1556

3 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

κούρασε πολύ το θέμα με τα καλώδια και με τα διάφορα clickbait posts των κάθε site....εγγύηση υπάρχει στις gpus και cablemod λύση επίσης υπάρχει για το ψυχολογικό και μόνο.....θέμα κουμπώματος είναι και μόνο προσωπικά πιστεύω.....αν  υπήρχε όντως θέμα ο πέτσινος θα είχε πάρει ήδη θέση.....είναι πολύ το διάστημα πια που έχουν βγει οι 4090 για να ήταν κάτι άλλο και να σφύριζαν οι υπεύθυνοι  αδιάφορα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ομοίως και το 12vhpwr καλώδιο της Bequiet! διαθέσιμο στην Ελλάδα (χθές το πήρα μυρωδιά).

Χτύπησα ένα να υπάρχει και μαζεύουμε σιγούλια σιγούλια για την 4080.

Επεξ/σία από Tenshi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Mr Aris είπε

Ποοοο έχω φάει το κόσμο γιαυτό το μπ@ρδελ 🤣🤣🤣, το πείρα καπάκια 🤣🤣, τραγικό να μη το έχουν μέσα στη συσκευασία των τροφοδοτικών που είναι συμβατά, αλλά προφανώς είναι μόνο για πιο "καθαρό"  εσωτερικό πάρα θέμα λειτουργίας της κάρτας.

 

Έκανα και εγώ παραγγελία ένα σήμερα γιατί αν περιμένω το cablemod που βολοδέρνει κάπου στην Ασία εδώ και 10 ημέρες...σώθηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι θεμα μπηκα ρε παιδια τι γινεται εδω? Μια με το βιντεο του κωστη και τα φιλοσοφικα ζητηματα τωρα παλι με το καλωδιο. Αν οντως υπαρχει γενικο θεμα επιβαλλεται απο πετσινο να στειλει νεα καλωδια σε οσους εχουν τις καρτες εφοσον στα επισημα απο την ιδια υπαρχει θεμα. Οτιδηποτε αλλο απλα θα αμαυρωσει περισσοτερο την ιδια την εταιρια. Παντα εκανε μαλακιες η nvidia αλλα οταν παιζουμε κυριολεκτικα με τη φωτια δεν πρεπει να περναει ετσι. Οπως και με τα note 7 με τη samsung και την ανακληση ολων των κινητων. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, Mr Aris είπε

Ποοοο έχω φάει το κόσμο γιαυτό το μπ@ρδελ 🤣🤣🤣, το πείρα καπάκια 🤣🤣, τραγικό να μη το έχουν μέσα στη συσκευασία των τροφοδοτικών που είναι συμβατά, αλλά προφανώς είναι μόνο για πιο "καθαρό"  εσωτερικό πάρα θέμα λειτουργίας της κάρτας.

 

Τα gen4 corsair PSU που ειναι συμβατα εχουν κυκλοφορησει εδω και χρονια, πως θα μπορουσαν να προβλεψουν κατι τετοιο; Το μονο που μπορει να καταλογιστει στην Corsair (αν μπορει) ειναι οτι δεν το δινει δωρεαν οπως η Seasonic σε αυτους που το εχουν αγορασει προσφατα, αλλα σε δωρακια δεν μας εχει συνηθισει η Corsair και tbh θα μου κακοφαινοταν αμα δεν το εδινε και σε εμενα μετα που το εχω δυο χρονια περιπου 😜

To καλο ειναι οτι το καλωδιο ειναι της Corsair για τα τροφοδοτικα μας φτιαγμενο και οχι απο 3rd party που με κανει και αισθανομαι ακομη πιο ασφαλης τροπον τινα..

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Tenshi είπε

Ομοίως και το 12vhpwr καλώδιο της Bequiet! διαθέσιμο στην Ελλάδα (χθές το πήρα μυρωδιά).

Χτύπησα ένα να υπάρχει και μαζεύουμε σιγούλια σιγούλια για την 4080.

Εχω εναν γνωστό που πήρε πρώτα το κράνος κι εκανε βολτες φορώντας το, γυρω γύρω στο σαλόνι του και μετά απο 2 χρόνια πήρε και το μηχανάκι..🤣

'Οσον αφορά στο καλώδιο...., σου εύχομαι να μην το πάρεις ποτέ μυρωδιά....😛😲

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

Τα gen4 corsair PSU που ειναι συμβατα εχουν κυκλοφορησει εδω και χρονια, πως θα μπορουσαν να προβλεψουν κατι τετοιο; Το μονο που μπορει να καταλογιστει στην Corsair (αν μπορει) ειναι οτι δεν το δινει δωρεαν οπως η Seasonic σε αυτους που το εχουν αγορασει προσφατα, αλλα σε δωρακια δεν μας εχει συνηθισει η Corsair και tbh θα μου κακοφαινοταν αμα δεν το εδινε και σε εμενα μετα που το εχω δυο χρονια περιπου 😜

To καλο ειναι οτι το καλωδιο ειναι της Corsair για τα τροφοδοτικα μας φτιαγμενο και οχι απο 3rd party που με κανει και αισθανομαι ακομη πιο ασφαλης τροπον τινα..

Σήμερα το πήρα το τροφοδοτικό 🤣🤣 γιαυτό έλεγα μήπως και το είχε μέσα στη συσκευασία αλλά δεν.... 🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tenshi είπε

Ομοίως και το 12vhpwr καλώδιο της Bequiet! διαθέσιμο στην Ελλάδα (χθές το πήρα μυρωδιά).

Χτύπησα ένα να υπάρχει και μαζεύουμε σιγούλια σιγούλια για την 4080.

Πω, και πήρα απο cablemods σε τριπλασια τιμη. Μια χαρα 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Herald είπε

Πω, και πήρα απο cablemods σε τριπλασια τιμη. Μια χαρα 😂

Και εγώ έχω πάρει ένα cable για την μια και έρχεται δεν ξέρω πότε.Εχει κολλήσει από 11 του μήνα στην Ολλανδία μου δείχνει η dhl.

Αύριο έρχεται το Corsair για την άλλη.

Να το ήξερα να είχα πάρει 2 corsair.

Τουλάχιστον το cablemod είναι όμορφο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...