Προς το περιεχόμενο

NVIDIA RTX 4000 Series(Ada Lovelace)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει πάντως πάλι έλλειψη παντού στις 4090. Ειδικα Αμαζον που καθημερινά κοιτάω ούτε για δείγμα μέρες τωρα. Ουτε καν Ζοτακ. Άντε παλι τα ιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Psycho_Warhead

    2281

  • Arkin

    1855

  • BlurayMoviesGreece

    1823

  • Herald

    1556

41 λεπτά πριν, itanium είπε

Το αυτονόητο είπε ο άνθρωπος δεν μπορεί να ξεχάσει αυτά που ξέρει επειδή υπάρχουν άσχετοι και τρομαγμένοι

Ναι αλλά διαβάζω αναφορές ότι υπάρχουν προβληματικά connectors στη μεριά της GPU - πχ. Asus Tuf που έχει βάλει τον connector ανάποδα. Δηλαδή δεν μιλάμε πλέον για ασχετοσύνη, αν δεν μπορεί να μπεί σωστά το καλώδιο γιατί δεν είναι σωστά φτιαγμένος ο connectoras στο PCB, φέξε μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Warlord1981 είπε

Υπάρχει πάντως πάλι έλλειψη παντού στις 4090. Ειδικα Αμαζον που καθημερινά κοιτάω ούτε για δείγμα μέρες τωρα. Ουτε καν Ζοτακ. Άντε παλι τα ιδια.

https://www.ldlc.com/recherche/4090/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Herald είπε

Ναι αλλά διαβάζω αναφορές ότι υπάρχουν προβληματικά connectors στη μεριά της GPU - πχ. Asus Tuf που έχει βάλει τον connector ανάποδα.

Δεν διαβάζω ποτέ  τι γράφει ο καθένας εδώ και εκεί, εαν δεν έχεις την κάρτα το σύστημα και δεν ξέρεις τι μλκ μπορεί να έκανε ο κάτοχος οτι και να πούμε είναι παραφιλολογία, το να δεις ένα λιωμένο κονέκτορα είναι το σύμπτωμα και φυσικά και όχι η αιτία καρμπόν η ΙΔΙΑ περίπτωση εδώ για όποιον φυσικά έχει το υπόβαθρο το τεχνικό να το αντιληφθεί

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για 1000$(Street price) θα ήταν μπόμπα. Θα δούμε και οι 7900 που θα παίξουν βέβαια(Street price). Το ευρώ με το δολάριο είναι 1:1 τώρα και δεν δικαιολογούνται οι αλητείες τους.

Τα 1200$ με 24% ΦΠΑ είναι 1488 ευρώ, οτιδήποτε παραπάνω είναι καπέλο του καταστήματος.

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Warlord1981 είπε

Δεχονται τιμολόγιο;

Εγώ προσπαθώ να πάρω με τιμολόγιο 3 μέρες τώρα και μου τα 'χουνε κάνει αερόστατα. Για να στείλουν Ελλάδα θέλουν αποκλειστικά και μόνο Ελληνικό ΑΦΜ. Εγώ έχω το ΑΦΜ της εταιρίας που συνεργάζομαι, η οποία έχει έδρα στη Ρουμανία.

Για να κάνω VAT free αγορά απ' αυτούς πρέπει η κάρτα να πάει στη Ρουμανία!

Υπόψιν ότι αυτό το πρόβλημα δεν το είχα με Amazon.de, Amazon.fr & Azerty.nl.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...