Προς το περιεχόμενο

NVIDIA RTX 4000 Series(Ada Lovelace)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και κάτι ακόμα πέφτει κράξιμο στην nvidia γιατί (εδώ μιλάμε για τρέλα) επέλεξε να βάλει pci-x 5.0 power connector, καταλαβάινω από πολλά σχόλια και από τους παιάνες στην αγία κόκκινη αγαπημένη που στηρίζει τον λαό ότι είναι η καλή εταιρεία που μένει στο πατροπαράδοτο pci-x power connector ΑΛΛΑ μια μικρή λεπτομέρεια το πρότυπο ATX 3.0 είναι της intel όπως και τα specs ΟΠΟΥ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ και θα τα ακολουθήσει και η amd στο μέλλον θέλοντας και μη, over & out ΔΕΝ είναι της nvidia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Psycho_Warhead

    2281

  • Arkin

    1855

  • BlurayMoviesGreece

    1823

  • Herald

    1556

1 λεπτό πριν, dsi44 είπε

ναι ειχες διαφορα rma ,ενω στην 4090 υπαρχει αποκλειστικα αυτο και μονο.

Δεν βρίσκω κάποια ουσία σε αυτό το σχόλιο bro. Δεν γνωρίζουμε αν υπάρχει RMA και υπό ποιές συνθήκες...

Δεν γνωρίζουμε τίποτε σε σχέση με τι τροφοδοτικά χρησιμοποιούσαν, πόσες πόρτες από το τροφοδοτικό χρησιμοποιούσαν, ούτε τι καλώδια κούμπωσαν στον αντάπτορα, ούτε αν παρεμβάλονταν αλλα extensions κλπ κλπ.

Μακάρι να ανακαλύψουν ότι υπάρχει πράγματι πρόβλημα και να ησυχάσουμε όλοι... fearmongering φάση δεν βοηθά σε τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Westbaum είπε

https://i.imgur.com/8PbuKy2.jpg
Cablemoood where are you?🥺

Βρε κούμπωσε την κανονικά εγώ δε θα περιμένω cablemod...πως αντεχεις;

Απλά για σήμερα άστο έχει κεραυνους😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Sprou είπε

Βρε κούμπωσε την κανονικά εγώ δε θα περιμένω cablemod...πως αντεχεις;

Απλά για σήμερα άστο έχει κεραυνους😂

Έχω πάρει την κάρτα απο προηγούμενο σάββατο και περιμένω να έρθει το cablemod για να την κάνω install. Πιστεύω δεν με έχει επηρεάσει αυτή η αναμονή....χμ ναι!

image.jpeg.347cbb130fe24f499111363f83064d3c.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Sprou είπε

Βρε κούμπωσε την κανονικά εγώ δε θα περιμένω cablemod...πως αντεχεις;

Απλά για σήμερα άστο έχει κεραυνους😂

Ένα σωστό ποιοτικο πολυμπριζο και ένα ποιοτικο ups και αισθάνεσαι κάποια ασφάλεια....

43 λεπτά πριν, Westbaum είπε

https://i.imgur.com/8PbuKy2.jpg
Cablemoood where are you?🥺

Εδώ έχει ξεκινήσει από Πέμπτη εμένα στην ουσία και ακόμα Ολλανδία δείχνει ότι είναι.....🤣....σε κανα μήνα βλέπω να έρθει....εκτός αν δείξει απευθείας ότι έπιασε Ελλάδα....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eντάξει,εγώ την έχω με τους ΝVIDIA αντάπτορες εδώ και 10 μέρες,απλά βλέπω youtube και διαβάζω πρώτο θέμα για τη Δ.Βανδή και πόσο ομορφάντρας  είναι ο γερο Μπισμπίκης😐 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, TR-909 είπε

Και στα native psu? 🤔

Δεν κατέβηκε ο CEO της Nvidia στην Ταϊβάν για το εν λόγω θέμα τυχαία. Κάποιο βαθύτερο πρόβλημα υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχοντας την καρτα στο main PC για τις αναλυσεις (αρα μιλαμε για περιοδο ενος μηνα μιας και η NVIDIA την ειχε στειλει αμεσως για review), δεν εχω δει καποιο προβλημα η καψιμο στον ανταπτορα (και την εχω βγαλει-βαλει πανω απο 50 φορες για οσες αναλυσεις εχω κανει μεχρι στιγμης). Δεν λεω οτι δεν υπαρχει θεμα με καποιους, απλα μου φαινεται παραξενο που δεν μπορουμε αρκετοι να κανουμε replicate αυτο το προβλημα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, BabisTs είπε

Ένα σωστό ποιοτικο πολυμπριζο και ένα ποιοτικο ups και αισθάνεσαι κάποια ασφάλεια....

Εδώ έχει ξεκινήσει από Πέμπτη εμένα στην ουσία και ακόμα Ολλανδία δείχνει ότι είναι.....🤣....σε κανα μήνα βλέπω να έρθει....εκτός αν δείξει απευθείας ότι έπιασε Ελλάδα....

Εχεις ΣΚ στην μεση ,αυριο που θα γινει update ,θα δεις θα ειναι καμια ιταλια η μπορει να εχει φτασει και ελλαδα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Kι εγώ αν την έπαιρνα από κάνα Πλαίσιο Ελλάδα στα τέτοια μου θα'μουν.Από την Ιρλανδία που την πήρα Mineshop που το κατάστημα το'χει ένας Ρώσος που αγριοφέρνει,έτσι και γίνει καμιά μαλακία με αντάπτορα,καλό κυνήγι😢

Επεξ/σία από Westbaum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

Εχεις ΣΚ στην μεση ,αυριο που θα γινει update ,θα δεις θα ειναι καμια ιταλια η μπορει να εχει φτασει και ελλαδα

Yeap, συνήθως έτσι γίνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...