Προς το περιεχόμενο

NVIDIA RTX 4000 Series(Ada Lovelace)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε καλά σε idle δε νομίζω να συμβαίνει, λολ.

NVIDIA tells board partners to collect GeForce RTX 4090 cards affected by melting 16-pin power adapter

Πανωλεθρία στο Μιλάνο.

''nVIDIA just notified all AIC this morning… All damaged cards need to be sent directly to HQ for failure analysis, this is first time… Even a few years ago when 2080 Ti got issue with Micron, they didn’t do this.''

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, isaias1983 είπε

Το θέμα είναι ότι πλέον φοβόμαστε να αφήσουμε το pc ανοιχτό κ να φύγουμε από το σπίτι....

Πραγματικά.

Να θες να κατεβάσεις κάτι από το Internet μέσα στη νύχτα και να φοβάσαι μην ξυπνήσεις με φλόγες και καπνούς.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Ε καλά σε idle δε νομίζω να συμβαίνει, λολ.

NVIDIA tells board partners to collect GeForce RTX 4090 cards affected by melting 16-pin power adapter

Πανωλεθρία στο Μιλάνο.

''nVIDIA just notified all AIC this morning… All damaged cards need to be sent directly to HQ for failure analysis, this is first time… Even a few years ago when 2080 Ti got issue with Micron, they didn’t do this.''

Πάμε από το καλό στο καλύτερο, ολοταχώς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιστροφή ολόκληρες κάρτες? βρε μπράβο... εγώ έλεγα θα πει στείλτε τα faulty adapters back σε εμάς να τα δούμε 

Ε και δώστε στο καταναλωτή που την έπαθε ενα καινούργιο adapter free γιατί είμαστε large

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορει να μου εξηγήσει κανείς γιατι τα ευρωπαϊκα Amazon εξακολουθούν και έχουν στις 4090 αρκετά τσιμπημένες τιμές σε σχέση με μεγάλα ευρωπαϊκά καταστήματα τεχνολογίας (caseking/overclockers/notebooksbilliger κλπ) ; Μιλάω πάντα για dispatched & sold by Amazon καταχωρήσεις και όχι 3rd party sellers που ως γνωστόν κάνουν του κεφαλιού τους.

Σε κάποιες περιπτώσεις μάλιστα ξεφεύγουν! Δηλαδή αν έχουν το Θεό τους! Dispatched & sold by Amazon!

 

Επεξ/σία από Warlord1981
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Warlord1981 είπε

Μπορει να μου εξηγήσει κανείς γιατι τα ευρωπαϊκα Amazon εξακολουθούν και έχουν στις 4090 αρκετά τσιμπημένες τιμές σε σχέση με μεγάλα ευρωπαϊκά καταστήματα τεχνολογίας (caseking/overclockers/notebooksbilliger κλπ) ; Μιλάω πάντα για dispatched & sold by Amazon καταχωρήσεις και όχι 3rd party sellers που ως γνωστόν κάνουν του κεφαλιού τους.

Σε κάποιες περιπτώσεις μάλιστα ξεφεύγουν! Δηλαδή αν έχουν το Θεό τους! Dispatched & sold by Amazon!

 

Κάπως πρέπει να βγάλουν τα σπασμένα από το ροπ...:P (Rings of Power)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Warlord1981 είπε

Μπορει να μου εξηγήσει κανείς γιατι τα ευρωπαϊκα Amazon εξακολουθούν και έχουν στις 4090 αρκετά τσιμπημένες τιμές σε σχέση με μεγάλα ευρωπαϊκά καταστήματα τεχνολογίας (caseking/overclockers/notebooksbilliger κλπ) ; Μιλάω πάντα για dispatched & sold by Amazon καταχωρήσεις και όχι 3rd party sellers που ως γνωστόν κάνουν του κεφαλιού τους.

Σε κάποιες περιπτώσεις μάλιστα ξεφεύγουν! Δηλαδή αν έχουν το Θεό τους! Dispatched & sold by Amazon!

 

Νομίζω σπρώχνουν για κάποιο λόγο τις Zotac trinity: οι μόνες που δίνουν σε σχετικά λογική τιμή (2100€). Κι εκείνες προπαραγγελία.

Δεκαπέντε μέρες τώρα μπαίνω δεν ξέρω κι εγώ πόσες φορές τη μέρα, κάθε μέρα σε όλα τα ευρωπαϊκά Amazon. Οι τιμές είναι αδικαιολόγητες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Warlord1981 είπε

Μπορει να μου εξηγήσει κανείς γιατι τα ευρωπαϊκα Amazon εξακολουθούν και έχουν στις 4090 αρκετά τσιμπημένες τιμές σε σχέση με μεγάλα ευρωπαϊκά καταστήματα τεχνολογίας (caseking/overclockers/notebooksbilliger κλπ) ;

 

Θα ομαλοποιηθεί σιγά σιγα η αγορά και σε αυτούς και θα εξισοροπήσουν ζήτηση με τιμές

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, BabisTs είπε

Θα ομαλοποιηθεί σιγά σιγα η αγορά και σε αυτούς και θα εξισοροπήσουν ζήτηση με τιμές

Μπαμπη εσυ θα παρεις? Τι θα γινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...