Προς το περιεχόμενο

NVIDIA RTX 4000 Series(Ada Lovelace)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια λιγο off topic, απο περιεργεια όσοι έχετε 4090 και χρησιμοποιειτε και UPS, αν επιτρεπεται τι UPS έχετε? Ειμαι στη διαδικασια αναζητησης 2000/2200VA (1200W), αλλά να μην ξεκιναει το fan του απο το 50% load και κανει θορυβο, γιατι ετσι κατα τη διαρκεια του gaming και με τα watt που καιει η 4090, το fan δε θα σταματαει..

Επεξ/σία από Warlord1981
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Warlord1981 είπε

Εβαλαν τα ευρωπαικα amazon την TUF OC με τσιμπημενη τιμη και αγνωστη ημερομηνια παραδοσης. Απαραδεκτοι..

Πόσο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Αγγλία την πουλάνε μαζί με το αμάξι του courier;

5 ώρες πριν, itanium είπε

Δεν υπάρχει αυτό το παιχνίδι απλά αυτό το σήκωνε η 3080Ti, ενώ αντίθετα το DCS World όπου έιναι DX 11 ζοριζόταν maxed ειδικά εάν έκανες masking σε χαμηλό ύψος, τώρα με την 4090 όλα maxed 90fps και τα πάντα smooth, δεν υπάρχει αυτό το πράγμα τέτοιο boost σε επιδόσεις ...

SSAA x1,5 + MSAA x2 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tώρα το είδα φίλε ναι maxed οτιδήποτε, πλέον και οι ενδείξεις στις mfd τα γράμματα στις ταινιοκλίμακες και στα αναλογικά όργανα είναι πεντακάθαρα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, itanium είπε

Ξέρεις τι γίνεται ο κάθε τυχάρπαστος παπάρας ανοίγει ένα κανάλι στο youtube και παίρνει και ύφος και αρχίζει την μπουρδολογία κοινώς οτι του κατέβει στο κεφάλι, ημιμαθείς να "εκπαιδεύουν" άσχετους π.χ. jay z, gamer meld

Nα μην πάω στον τομέα μου όπου ξέρω τουλάχιστον 2 από πρώτο χέρι στημένα video "επισκευής pcb" ...αλλά αυτά είναι ΟΤ

Ετσι ρε φιλε πες τα, ειδικα αυτος ο jay εκτος απο το οτι εχει πει οτι μπουρδα μπορει να φανταστει κανεις ανα καιρους, δινει και συμβουλες τρομαρα του οπως το καλοκαιρι με το φιασκο με τις 30xx που εκαψε κοσμο.

Απορω ποιοι τον βλεπουν και τον πιστευουν αυτον τον τυπο σε οτι αφορα σοβαρα θεματα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, Apostol. είπε

Ετσι ρε φιλε πες τα, ειδικα αυτος ο jay εκτος απο το οτι εχει πει οτι μπουρδα μπορει να φανταστει κανεις ανα καιρους, δινει και συμβουλες τρομαρα του οπως το καλοκαιρι με το φιασκο με τις 30xx που εκαψε κοσμο.

Απορω ποιοι τον βλεπουν και τον πιστευουν αυτον τον τυπο σε οτι αφορα σοβαρα θεματα.

Ειδικά για τον Jayz2cents, επειδή παρακολουθούσα το κανάλι απο τα σπάργανα,μιλάμε για ένα άτομο που έχει υποστεί ανίερο bullying,τόσο ώς άνθρωπος (body shaming) όσο και σάν επαγγελματίας.Είχε κάνει και σχετικό αφιέρωμα στο παρελθόν.

Θα μου πείς,είναι δικαιολογία αυτή να φέρεται σαν τριμάλακας,γιατί μπορεί; Όχι,σε καμία περίπτωση.Αν μή τι άλλο,δείχνει έλλειψη χαρακτήρα.Απο την άλλη,κάπως πρέπει να καλυφθούν τα έξοδα,οπότε κλίκμπεϊτ και άγιος ο θεός.

Ακριβό χόμπι τα trackdays, οι βελτιώσεις και τα λάστιχα της κορβέτας.

Επεξ/σία από Tenshi
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Tenshi είπε

Ειδικά για τον Jayz2cents, επειδή παρακολουθούσα το κανάλι απο τα σπάργανα,μιλάμε για ένα άτομο που έχει υποστεί ανίερο bullying,τόσο ώς άνθρωπος (body shaming) όσο και σάν επαγγελματίας.Είχε κάνει και σχετικό αφιέρωμα στο παρελθόν.

Θα μου πείς,είναι δικαιολογία αυτή να φέρεται σαν τριμάλακας,γιατί μπορεί; Όχι,σε καμία περίπτωση.Αν μή τι άλλο,δείχνει έλλειψη χαρακτήρα.Απο την άλλη,κάπως πρέπει να καλυφθούν τα έξοδα,οπότε κλίκμπεϊτ και άγιος ο θεός.

Ακριβό χόμπι τα trackdays, οι βελτιώσεις και τα λάστιχα της κορβέρας.

Συμφωνω και εγω τον παρακολουθουσα, οχι απο τοσο παλια οσο εσυ but still.

Μπορει να εχει περασει πολλα και να βοηθαει και την οικογενεια του απο τα χρηματα του youtube οκ, αλλα δεν μπορεις ρε φιλε τα κομπλεξ σου και τις ταλαιπωριες σου να τα βγαζεις στο κοινο σου και να τους καις κιολας.

Για μενα οταν εκανε αυτο το βιντεο με τις 30xx ξεχειλισε το ποτηρι και εκανα unsubscribe.

Θα δω κανενα χαβαλετζιδικο βιντεο του που και που αλλα μεχρι εκει, να πει κατι και να το παρω ως fact δεν παιζει.

Υπαρχουν αλλα καναλια/sites για αυτα.

Το κακο ειναι οτι η πλειονοτητα που τον παρακολουθει οτι βγει απο το στομα του το θεωρει ευαγγελιο.

Σορυ για το rant/offopic στο θεμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...